Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Czyli padlo na Primare 32? Dobrze widze? Jakie zmiany w stosunku do twoich poprzednich pretendentow?
I32 gra spokojniej, bardziej detalicznie niż Roksan.
Jego zakup to czysty przypadek, bo nie brałem go pod uwagę, a okazał się bardzo dobrym wyborem ;)

z cdeka grasz muzykę? Wydawało mi się, że jesteś już w 21 wieku.
Oj, tam oj tam ;)
Są cdeki, vinyle i pliki... na wszystko znajdzie się miejsce, a serwisy streamingowe mają niestety ten minus, że tzw. muzy offowej tam nie uświadczysz, a sporo jej także słucham ;)

Z CD, kupionego ode mnie 👍😚
Co to zmiany tożsamości? ;)
Napęd bardzo dobrze się sprawuje :)
 
A to jest kino samsunga i innej budowie i pod inną nazwą?
PrimareI32MM30-03w.jpg
 
Loluś, na razie pass ;)
Trzeba jeszcze tylko kabelki odpowiednie wpiąć i zapomnieć na dłuższą chwilę o jakichkolwiek zmianach, neutralność i detaliczność jest na naprawdę na wysokim poziomie, podoba mi się to połączenie ;)

Nie! Jest to Primare, ale w przeciwieństwie do dual mono w wykonaniu denona przyjemnie się tego słucha : )
No daj spokój, no jak to wygląda przy takim PMA2500? Jakieś to takie małe, cienkie, nijakie.... ;)

Werf tłumaczenie na tym forum klasy D, A, AB ma tyle sensu co...... wiesz.
;)
 
Ostatnia edycja:
Loluś, na razie pass ;)
Trzeba jeszcze tylko kabelki odpowiednie wpiąć i zapomnieć na dłuższą chwilę o jakichkolwiek zmianach, neutralność i detaliczność jest na naprawdę na wysokim poziomie, podoba mi się to połączenie ;)


No daj spokój, no jak to wygląda przy takim PMA2500? Jakieś to takie małe, cienkie, nijakie.... ;)


;)

Heniu wielkość czy ciężar nie zawsze idzie z jakością grania :) PMA 2500 nawet jakby był 2 razy taki jak jest to jemu nic nie pomoże..

A propo zmian tak jak piszesz nie można ciągle żyć audio i co jakiś czas zmieniać .. bo życie jest za krótkie, wiele innych rzeczy jest fajnych, które warto również mieć czy też zobaczyć na własne oczy..
 
Ostatnia edycja:
Loluś, ale spróbuj to wytłumaczyć komuś, kto poza denkiem świata nie widzi.
Niestety jest tak, jak Borixon napisał, szkoda czasu na dyskusje, niepotrzebnie będziesz strzępił język, bo co "naleśnik" ma prawo zagrać lepiej od tak wielkiego kloca? ;)

Najciekawsze jest to, że później taka jedna z drugą osobą w końcu ruszą swoje szanowne 4 litery, wybiorą się na odsłuch i ich argumenty padają jak domek z kart.
Nagle okazuje się, że np. dwukrotnie tańszy Roksan gra X razy lepiej ;)
 
Heniu, ale to problem takich osób jest i niech oni żyją z taką świadomością , zresztą to dotyczy nie tylko tego Producenta na tym forum..
Kiedyś ktoś pytał się w jakimś wątku o fajny tani wzmak i cdik do niego.. oczywiście kilka modeli padło wiadomo jakich Producentów.. napisałem Kolego idź i wypożycz sobie wzmak Music hall (nie pamiętam modelu w tej chwili) ta sama cena co np denon seria 15, a zjada ten wzmak i nie tylko na śniadanie i jest tańszy od wtedy jeszcze np denona 2020, a gra naprawdę porównywalne jak nie lepiej , kwestia gustu.. ale jest jeden problem nie tak szałowo wygląda.. oczywiście nawet sobie trudu ten ktoś nie zadał i kupił Denona z serii 15 .. pierwsze zdanie tego użytkownika było w stylu.. jak super się prezentuje w pokoju ten wzmak i generalnie jak on jest piękny na tle innych .. czwarte, piąte zdanie było coś o tym jak gra.. to Kolego pokazuje jaki czynnik dla wielu jest najważniejszy..
Podobnie jest z kolumnami Dynaudio jak się czyta , że te kolumny "słabo" wyglądają .... tylko wiesz to jest jedna strona medalu, a druga jest taka, że mając pewne kolumny pisząc w pewien sposób o kolumnach, które ich wykonanie jest x razy lepsze , x razy lepsze materiały , plus brzmienie tych kolumn od serii powiedzmy Countur w górę (o wyższych seriach nawet nie wspominam), a do tego dochodzi przez wielu uważany nejlepszy na świecie przetwornik wysokotonowy robiony przez tego Producenta (w październiku będzie najnowsza wersja tego głośnika) powoduje, że nawet jak mi coś takiego "nie pasuje" to pisze to w odpowiedni sposób, bo to są kolumny x razy lepsze od moich pod każdym względem, powtarzam pod każdym. Tylko ja nie mam problemu się do tego przyznać.. Ale też co fajnie nieraz można poczytać jak np ktoś opisuje kolumny jednym zdaniem że słabo grały po przesłuchał 10-15 min na AS do tego w takim, a nie innym repertuarze w takich, a nie w innych warunkach jakie tam panują... I już nie wspomnę o innym aspekcie przy ocenianiu takich czy innych kolumn, czy też generalnie elektroniki pewnej..

Więc Heniu reasumując Twój "naleśnik" słabo wygląda przy pewnych zabawkach więc i nie może dobrze zagrać :) takie realia.. Kolego, albo inaczej jak to pewna Pani powiedziała.. "taki klimat"

A miałeś okazję słuchać najnowsze dziecko Primare ? Podobo fajnie.. z tego co w sieci można poczytać, ale też "naleśnik" , więc cieszyć się popularnością nie będzie ..
 
Ostatnia edycja:
Ale też co fajnie nieraz można poczytać jak np ktos opisuje kolumny jednym zdaniem że słabo grały bo przesłuchał 10-15 min na AS do tego w takim, a nie innym repertuarze w takich, a nie w innych warunkach jakie tam panują... I już nie wspomnę o innym aspekcie przy ocenianiu takich czy innych kolumn, czy też generalnie elektroniki pewnej..

..


Lolek, jak ktos sie wystawia na targi i nie potrafi dobrac repertuaru do swoich kolumn. To sory... ale jest idiota i sam bym zjechal takie kolumny na forum.
Po to sa targi aby pokazac co ma sie najlepszego. U mnie w firmie kazda maszyna jest 5 razy przejzana, 2 razy pomalowana i cala noc glaskana zanim pojedzie na targi.

A ty chcesz bronic bande jeleni co wzieli dynki, pierdykneli na srodek pokoju i zapuscili repertuar ktory im nie lezy?

Wysmiac takie stanowisko na pol internetu, trafi to do producenta to moze ktos ruszy dupsko i zorganizuje sale odsluchowa tak jak powinna byc.

Nie bylem na AS nie wiem jak jak tam pokoje wygladaja ale nie chce mi sie wiezyc ze w takim pokiju niskim nakladem w akustyke nie mozna pokazac 80% swietnosci prezentowanego sprzetu.
 
Do góry