Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No to nie wiem czemu. Jak dlugo sie nie loguje na konti to zarowki usuniete.

Google Home lepszy od Alexy? Jaka pierdolke musze kuoic aby dzialalo google home?
Trzeba kupić Google Home (taki głośnik) i tyle :) Konfiguracja tego jest banalna i w całości po Polsku. Sam GH też ma zacząć mówić po naszemu wkrótce.
 
a ja polecam amazon alexe,steruje mi klimatyzacją,światłem (na chwile obecną w 3 pokojach jak również lampkami nocnymi i podłogowymi) spotif,głośnikiem na bluetooth,drukarka czy nawet szczoteczką do zębów oral-b z serii 8900/9000(tzn nie włącza jej bo nie ma żadnego zastosowania ale pomaga niby w czyszczeniu-dedykowana apka) i maja na dniach wprowadzić obsługę do xbox one.
 
Jak to wodę przy sedesie? To Ty nogą popychasz? :shock:
A co do tych wynalazków, to chyba za stary na to jestem, żeby mi Amazon szczoteczkę do zębów włączał. :???:
 
Podstawka pod gramofon

:D Napiszę tylko, że GRUBO :)
Bez przesady, nie jest taki gruby ;)

A Henry zablokowany u mnie w telefonie :);)
:cry:

Jeżeli tylko i32, oderwie dźwięk bardziej od głośników, to muszę go odsłuchać. Jeszcze raz gratulacje!!!
Koniecznie

Henry sprzedaje bo podstawke pod gramofon zmienił a też swoje kosztuje.... :)
A oto i wspomniana podstawka :)


"Nowa podstawka" spisuje się wyśmienicie, zadziwiająca jest przede wszystkim rozdzielczość i budowana scena.
Przesłuchałem dopiero kilka płytek i z całą pewnością wzmacniacz ten zostanie ze mną na dłużej, zastepując godnie PM'a Marantza, który dzielnie służył przez ostatnie lata.
Pozostaje mi teraz eksperymentowanie z kablami, niestety moje Kimbery odpadły na dzień dobry, zbyt zamulały, a WireWorldy są trochę za jasne, choć i tak grają znacznie lepiej od Kimberów.
Po niedzieli będę musiał jeszcze spróbować połączyć Kimbery z WireWorldami (pierwsze na dół, drugie góra)
Do tej pory takie połączenie miałem z Marantzem i nieźle się sprawdzało, dodatkowo oczywiście wezmę kilka innych kompletów i spróbuję dobrać optymalne połączenie.
Przy okazji będę wdzięczny za wszelkie sugestie, oczywiście w granicach rozsądku, żeby wartośc kabelków nie przekroczyła wartości zestawu ;)
 
Do góry