Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
ponieważ kanapa jest za duża i blokowałaby mi drzwi,po drugie to jest ona lewostronna a nie prawo :) po trzecie to gdybym miał ekran rozwinięty i było by ciut za gorąco to ekran ruszałby się od klimy i po czwarte to z 4,5m ekran jeszcze większy niż mam (120") jest już trochę przesadzony (około 140" widać pixele jak się dobrze przyjrzę).
 
Dziś testy
dfc86e53efd2e863ae61707c3e0c14c9.jpg
 
Pisz jak gra ten Cs-845a w porównaniu do A70.
Lepiej.
Tzn wszystkiego jest więcej lepiej. Ale poziom cenowy X2
Prawda jest taka że do kolumn typu Minasy czy inne z średniej wyższej półki kolumn nie ma sensu Cayin 845 .
A70 sama w sobie jest świetną to mało powiedziane. Tu jest różnica na + ale przy naprawdę high endowym systemie.
Bas i jego kontrola na niespotykanym poziomie szczena opada. Separacja instrumentów wszystko na najwyższym poziomie.
Moja A70 już wyznacza inny poziom naprawdę wzmacniacz wart każdej złotówki. Tu jest jeszcze przeskok do przodu takie rozwinięcie pięknego brzmienia A70.
 
Lolo, ani on techniczny, ani nie wystaje, zrobiłem tak jak powinno być... ;)
To płytki z serii, którą możesz kłaść na ściany, podłogi i mają też specjalne na schody- stopnica+podstopnica bez konieczności łączenia z kilku, 2 i po sprawie.
Ja lubi proste formy, neutralne kolory... a tak naprawdę, to kiedyś przy remoncie wszystko zedrę i będzie szlifowany beton, bez niczego...

A koteł sobie radzi, sierściuch już nawet na niego nie reaguje...

@Pramida, no ba, zwierzyniec otwieram, mam już hodowlę wróbli, sarny za płotem... :D
Krzychu z Caparzem byli, to widzieli moje zadupie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry