Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
O super. Lubie Atolla. Końcówki AM200 nie testowałem. IN200 znam bardziej. Jak wypada w porównaniu do integry IN100? Bo chyba wcześniej ją miałeś? Nie wiem czy Ci się nie zagrzeje.

Przejrzałem Twoją galerię i jednak był wcześniej Creek. Tak czy tak skrobnij porównanie.
 
Ostatnia edycja:
Mialem creeka 50a, ale jakis czas temu byl u mnie kolega z in 100, i mnie zarazil ,pozniej pojechalem do niego do domu odsluchalem in 200 no i pach jest .Pzdr
 
Na pewno pre PR300 sporo wniesie do jakości, ale na spokojnie na początek ca wystarczy. Seria 200 (integra, końcówka) jest udana i trochę lepsze niż seria 100. Trochę grałem na IN100SE i dobrze wspominam. Ten piecyk dawał sporo funu. IN200 już różniejszy, mniej zadziorny ciut bardziej wydajny.
Nadal mam kompakt CD100SE2.
 
Jak kupiłem Atolla miałem wtedy Dynaudio DM 2/8. Potem przesiałem się na Canto Grand S16Hz i to było całkiem dobre połączenie. Canto były szybsze na basie, więcej średnicy (w sumie w tym połączeniu średnica była dość zjawiskowa) , góra lepiej wybrzmiewała. W sumie góra to chyba najsłabszy punkt IN100SE. Całość brzmienia po cieplejszej stronie.
 
Super Ikar :)
Miałem przyjemność go posłuchać i miło wspominam.
Pamiętam, że 100-tka mega pozytywne wrażenie na mnie wywarła, a 200-tka jeszcze je spotęgowała.
Ciekawe jakby wypadło porównanie z moimi faworytami do zakupu - Roksanem K3 i Creek'iem 100-tką ;)
 
50 od creeka zamiata barwa ,dynamiką skalą dzwieku,50 to lekkie granie i chlodne jak dla mnie ale jak sie kupuje bez odsłuchu tylko po zachwytach innych tez na forum😜 to sie placi frycowe.Jedno mnie martwi w Atollu ,pokazal pewne braki i to ze jednak heco nie specjalnie do niego pasuja ,a tu kaski brak na inne.Pzdr
 
Oj tam oj tam,ale o 50tce bylo mowione ze tez daje rade-kluczowe slowo.Moze tylko mi nie podeszlo szczegolnie ze gral na poczatku z MA bx5.Pzdr
 
Oj Ikar. Próbowałeś Creeka podłączyć do Focali? Teraz znowu kupujesz bez odsłuchu? Ja Ci mówię, że dla mnie był to wybór świadomy, po odsłuchach. I do moich kolumn najlepszy. U szwagra z RP260 zagrał gorzej od ampli 656. Zabierasz się trochę do tego, jak pies do jeża. Pierwsze odsłuch a potem kupno. Pzdr.
 
Jak bez odsluchu ,mialem atolla w domu 100 i 200 za bardzo sie przejmujesz :) .Pzdr
Ps Przeciez nie bede sie rozpisywal jak wyglądały ostatnie 4 miesiace po sprzedaży creeka.
A mam jeszcze w domu nowego advance acoustic Xi75 ;-)
 
Ostatnia edycja:
Luzik. Musisz po prostu dobrać coś pod siebie. Ale musisz porównywać razem z kolumnami. :) :) Idź do sklepu i poprobuj co z czym dla Ciebie gra. Nie powiem, też mi się podoba ten Atoll, tylko w wersji Signature i muszę sobie go odsłuchać.
A jak u Ciebie z wieczornym sluchaniem? Bo u mnie na CA jest 1 na vol. już dosyć głośna.
 
Jak bym mial choc 1 sklep prawie ze wszystkim w miescie to pewnie bym tak robil ale mam wiele spraw na glowie i jezdzic nie mam czasu,Pzdr
 
Do góry