Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja broń Boże nie narzekam ale tak jak wielu z nas każdy wystrój w salonie musiał być przedyskutwany z żoną i musiała być akceptacja.... sam sufit czarny dwa lata mi zajął.... :)
U mnie czarny sufit nie przejdzie ale do ustawienia głośników mi się żona nie wtrąca, bo też lubi muzyki posłuchać.

Kejup, do tego pokoju 65" pasować będzie idealnie.
 
Kejup jak chcesz cos taniego i nie jestes jakims super wyczulonym dziwakiem to kup TCL 65". Mam kupilem i za ta cene chyba najlepiej wypada, a najwazniejsze i tak sa Cale potem jakosc (chociaz ta wedlog mnie jest dobra).
 
Nie nie jestem jakimś świrem jeśli chodzi o takie rzeczy. Obecnie mam Toshibe 42xv635dg i jestem zadowolony. Kiedyś chciałem 3d od LG ale chyba umiera i teraz standard to 4k i ten HDR. Najbardziej mi zależy żeby TV odtworzył mi film mkv z napisami i może puścił dźwięk HD do amplitunera ale nie wiem czy nie wymagam za wiele. Szczerze jeszcze nie robiłem rozeznania co by tu kupić?
 
Kejup jak chcesz cos taniego i nie jestes jakims super wyczulonym dziwakiem to kup TCL 65". Mam kupilem i za ta cene chyba najlepiej wypada, a najwazniejsze i tak sa Cale potem jakosc (chociaz ta wedlog mnie jest dobra).

Lolo to że są ludzie, którym zależy na jakości obrazu jak i jakości wykonania danego modelu plus powiedzmy mają większe zaufanie do pewnych marek niz np do TCL to nie oznacza, że są dziwakami.. :) równie dobrze z miejsca A do miejsca B człowiek wsiądzie np. do Corsy i dojedzie do punktu docelowego tejże podróży ... nie potrzeba być dziwakiem i kupować np Audi :) żeby pokonać tą sama trasę. I takich przykładów można do bólu podawać. Każdy kupuje to co wg niego jest fajne i wierzy, że to coś nie zawiedzie jego zaufania.

Ps. najlepiej weź sobie kup tv 75-80 cali za 8 tys i zobaczysz o czym mówię i zadasz sobie wtedy pytanie czy faktycznie cale są najważniejsze..
 
Ostatnia edycja:
Kejup jak chcesz cos taniego i nie jestes jakims super wyczulonym dziwakiem to kup TCL 65". Mam kupilem i za ta cene chyba najlepiej wypada, a najwazniejsze i tak sa Cale potem jakosc (chociaz ta wedlog mnie jest dobra).
Tu można polemizować, nie cale a jakość ;)
Nie wyobrażam sobie "efektu teatru" w TV.

@Kejup :eek:k:
 
Jak jest "przepasc" w jakosci to owszem. Lepiej jakosc potem cale.

Dla mnie tv z tej polki sredniej sa podobne do siebie. Ojciec kupil 65ks7000 ja TCL 65 c75. Zreszta tcl ma matryce samsunga i "czegos podobnego".
Mialbym kupowac jeszcze raz, kupilbym tcl za 4000 niz samsunga za 6000.
 
Infinity Delta miały takie membrany.

030612735_qenpwns.jpg
 
Jak ty to zgrasz, jak sredniotonowiec ma miec skutecznosc 99db? To nie bedzie dzwiek glosnika, tylko dzwiek dsp, ktory wszystko musi trzymac w "ryzach", mocno wyciszone i kto wie jak wyciete na zwrotnicy.

No ale testuj.

Jestem ciekaw czy to bedzie super jakosc czy super samozachwyt ze sam cos ztobiles. Jedno i drugie na plus xD
 
Próbował ktoś może Klipsch RP-140SA od Atmosa użyć jako surround?
Mam taki pomysł żeby dac je na tył. Ze względu na bliskość tylnej ściany większość (wszystkie) typowe kolumny odpadały ale te są dość płytkie i do tego skierowane pod kątem w dół po zawieszeniu.
To może byc idealne remedium na ściane za plecami.

Żaby nie było wątpliwości, one mają przygotowany uchwyt do zawieszenia więc Atmos to nie jest ich jedyne przeznaczenie.
 
rafa, polecam, dipole RP 240s lub nawet RP 250s
Cena za mniejsze ta sama i taka sama głėbokosc, przynajmniej w najwyższym punkcie.
Ale masz za to podwójne głośniki. Rozstawisz je po bokach kanapy, jak u mnie i wcale nie przeszkadzają podczas siedzenia. A jeśli nie masz atmosa to możesz je zamontować nieco wyżej.
U mnie sprawdzają się bardzo dobrze.
 
Nie zmienić a dodać dwa tylne kanały :)

Nigdy 7.1 nie miałem z racji tej cholernej ściany za mną. Ale kolumny o takiej konstrukcji powinny się wpasować idealnie.
 
Do góry