Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja bym powiedział, że w końcu głoś rozsądku ;)
Te kilka cm wyżej dla centrala, to mało znaczące różnice, za to w przypadku tv, to już duża zmiana dla użytkowników (na minus, z czym się zgadzam).
 
Wiesz nie trzeba być audiofilem aby muzyki słuchać ze wzmak. Kwestia czego się oczekuje i na ile lubi się muzykę.
 
Chciałem jeszcze dodać, że nie trzeba kosmicznych pieniędzy wydawać aby stereo było na lepszym poziomie i dawało większą radość słuchając muzy na wzmaku niż to co daje ten amplituner pod tym względem.
 
Zdaję sobie sprawę, że nie trzeba kosmicznych pieniędzy. Problem jest jednak z amplitunerem, który nie posiada pre out i nie wiem jak miałbym połączyc stereo, amplituner av i kolumny. Generalnie jestem zadowolony z tego jak mi ten ampli gra a porównania nie mam żadnego dlatego pytam ludzi bardziej doświadczonych w tej materii :).
 
Jest sposób, ale dosyć męczący... przepinanie kabli... ale jak odpowiada Ci to co słyszysz w stereo, to ja bym przy takim rozwiązaniu został nie mając amplitunera z pre...
 
Generalnie jestem zadowolony z tego jak mi ten ampli gra a porównania nie mam żadnego
To lepiej nie drąż, jak pasuje to zostaw jak jest, najwyżej za kilka lat pomyślisz o czymś lepszym.
Jak zaczniesz szukać, to zaraz dojdzie zmiana ampli, dokupienie wzmacniacza, a później kolumn... studnia bez dna ;)
Do tego co masz, to ten ampli jest w zupełności wystarczający.
 
No to Borys, Polewoj :)
W tym domku ma się zakręcenie głowy przy normalnym chodzeniu, ciekaw jestem jak tam sie można czuć po paru głębszych :D stąd pytanie bo przedstawiłeś jako swój salon ;)
 
Ja się tam dobrze czułem, syn też, ale moja zonka po paru krokach zawróciła. Poziome linie w rzeczywistosci nie są poziome - Czyli wzrok vs błędnik - ciekawy sposób na oszukanie mózgu. Bidulka tego nie zniosła :)
Takich domków jest w Polsce już kilka io cały czas powstają nowe w wielu miejscach, jako atrakcja ;)
 
mini_kino_domowe_kolesia_znienawidzonego_przez_sasiadow.jpg
 
Witam.
Ja już po remoncie. Tak to zgrubsza wygląda. Na szczęście akustycznie jest OK :)
Zostało mi jeszcze dopieścić biżuterie. Jakaś porządna listwa i nowe kableki i finito.
 

Attachments

  • 20180530_235551.jpg
    20180530_235551.jpg
    23,4 KB · Wyś: 60
  • 20180606_203633.jpg
    20180606_203633.jpg
    35 KB · Wyś: 69
  • 20180608_151557.jpg
    20180608_151557.jpg
    26,3 KB · Wyś: 70
Ostatnia edycja:
Do góry