Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
a oko Savrona tylko patrzy... :D

Tiaaa szczegolnie jak widzi biale kolumny :)

I+didnt+need+that+eye+anyway+ouch+thats+gotta+hurt_5b1f67_3907012.gif
 
Ładnie i estetycznie, teraz tylko sprzęt. Pokój ma potencjał do 7.1, szeroko rozstawione surroundy boczne (duży plus) i miejsce na tylne. Do tego trochę ustrojów akustycznych i będzie miód malina.
 
Ty czy Rodzice? :)

Miałem na myśli Siebie, choć być może i tutaj zagości coś z audio ;)

HQ150 duża część użytkowników wstawia zdjęcia krok po kroku swoich salonów i nie raz dopiero po jakimś czasie dodają sprzęt audio-video, więc pomyślałem że na ogólnym temacie dodam parę zdjęć ale jeśli musi być z audio to zawsze mogę post usunąć ;)
 
Takie ustawienie było i faktycznie wyglądało lepiej, ale po zamianie pozycji sub gra wyraźnie lepiej -bo jest dalej od narożnika pokoju. Ma to pewnie związek z akustyką mojego pomieszczenia.
 
Ale prawdy głośnik z subem mozesz zamieć i już będzie lepiej.

Ja bym powiedział, że nie jest to reguła i znam kilka osób co mają suba z BR właśnie tak jak ma Kolega. Dużo zależy od akustyki salonu. Plus dzięki takiemu ustawieniu zwiększa się scenę, oczywiście też nie można przesadzić aby kolumny nie były za szeroko ustawione.
 
Ostatnia edycja:
Takie ustawienie było i faktycznie wyglądało lepiej, ale po zamianie pozycji sub gra wyraźnie lepiej -bo jest dalej od narożnika pokoju. Ma to pewnie związek z akustyką mojego pomieszczenia.

I tak zostaw, jak lepiej gra to nie zmieniaj choć wizualnie może być lepiej to już dźwiękowo nie koniecznie.
Ps. Powiedz żonie że TV na ścianę a pod nim central a w miejsce gdzie teraz stoi postawi sobie nową szkatułkę wypełnioną nowo-zakupioną przez Ciebie biżuteria ....:) musi być jak nic zielone światło :p
 
Jak koledzy; tv na ścianę, central na komodę...
Powiedz żonie, że wteedy będzie mogła postawić kwiatki i ozdoby :D :D :D

Od siebie; sub w inne miejsce pokoju i wtedy cała komoda w prawo. Chyba, że masz takie miejsce odsłuchowe lub umeblowanie z tyłu, które nie pozwala przesunąć się nieco w prawo.
 
Ostatnia edycja:
W związku z tym, że obserwuję to forum już od dość długiego czasu postanowiłem i ja podzielić się zdjęciami swojego bardzo skromnego zestawu A/V. Nie wiem tylko czy mi się to uda :-|.
 

Attachments

  • IMG_20180521_123354.jpg
    IMG_20180521_123354.jpg
    25,2 KB · Wyś: 94
  • IMG_20180523_085721.jpg
    IMG_20180523_085721.jpg
    34,5 KB · Wyś: 75
Dziękuję. Też o tym pomyślałem ale chyba na 14 m2 ten jeden w zupełności wystarczy. Zastanawiam się raczej nad kupnem zestawu pod stereo gdyż teraz myzyka leci sobie wesoło z dysku poprzez amplituner denona. Problem jest taki, że amplituner, który mam nie ma pre out więć nie wiem jak miałbym to "poskładać". I czy gra jest w ogóle warta świeczki dla osoby, która nie jest jakimś wybitnym audiofilem :-|?
 
Seba gratuluje, ładnie się prezenci.

Central dojechał, teraz zestaw jest już kompletny :)

No, w końcu ; ) Rock&Roll bejbi
devils-horn-smiley-emoticon.gif

Ta spójność u Klipscha z konkretnym centralem i klasa grania w kinie to nieustanny banan na twarzy.
Sam czekam na nową serie w lakierze i jak tylko się pojawi, to zabieram się za testy.
 
Do góry