Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
RZ820 kosztuje +/- 4k, a sklep o którym mowa opisywaliśmy w innych wątku.
Zresztą wystarczy wstukać w wyszukiwarkę. Sam tam kupiłem swojego czasu sprzęt, no i po za tym co już pisaliśmy, nie było dodatkowych problemów. Tyle, że nie serwisowałem, nie zwracałem. Więc opinia nie ma specjalnie znaczenia, bo nie to się liczy. Ważna też jest obsługa, a przede wszystkim to, co się dzieje potem.
 
Myślę, że też dużo szczęścią jest potrzeba przy zakupie danego urządzenia w danym sklepie. Jedni go mają, a inni niestety nie. I potem w necie można poczytać to i owo o jakimś sklepie.
 
W tym sklepie leży obsługa, jest (lub była, teraz nie wiem) chamska, jakby ktoś robił łaskę, a nikt tak nie chce być traktowany, a szczególni ci, co zbierają na wymarzony sprzęt miesiącami, cieszą się z nowego nabytku (sam fakt zakupu też ludzi powinien cieszyć) a tu ktoś podnosi głos na klienta.
Dodatkowo w owym czasie znany był temat gwarancji, ta nie była Polskiego dystrybutora, nie wiem jak teraz.
http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic-opinie-o-sklepach/82094-rtvmax-pl-jak-z-rzetelnoscia.html

To samo podejście w Nautilus w Krakowie, takiej żenady i chamstwa dawno nie widziałem, w życiu nic od tych ludzi i w tym sklepie nie kupię, choćby za 50% ceny sprzedawali.
 
To ja mam inne odczucia jeśli chodzi o Nautilus bardzo dobrze byłem potraktowany i to nie jeden raz włącznie z odsłuchem jaki miałem, tylko ten był akurat w Warszawskiej siedzibie tej firmy. Pełna profeska. Z innego forum też prawie same pozytywne opinie o tym sklepie mogłem wyczytać, włączając takie sprawy jak wysyłka drogich zabawek bez kaucji, albo za xx część wartości. Do tego miałem okazję porozmawiać z prezesem jak dla mnie wydał się bardzo sympatyczny i bardzo rzeczowy i potrafił wytłumaczyć pewne sprawy w bardzo prosty sposób. Nie odczuwałem, że rozmawia się z Prezesem ..I widać jak on żyje elektronika , muzyką - pasja połączona z biznesem. Kolejna sprawa co jest ważne ten dystrybutor Koledzy ma prawie wszystko co jest w ofercie ... chcesz posłuchać Acrolinka z topowych serii, mówisz i masz, chcesz Siltecha nawet 3 korony, mówisz i masz pomimo, że potężne pieniądze, ale jest wszystko.
Nie wspominając o Accu co dusza chce i na ile stać wszystko od ręki, żeby posłuchać.. a ja to strasznie cenię. A nie jak to jest w wielu innych dystrybucjach...
Ja znowu z tych większych dystrybutorów to źle wspominam Pana od dystrybucji między innymi VDH czy dystrybutora EIC.. tam z pewnymi rzeczami to aż żenujące jest żeby taki dystrybutor miał dystrybucję tak renomowanej marki jak np Esoteric..
Także ja zawsze będę mówił, że to też kwestia szczęścia jak człowiek zostanie potraktowany, bo przecież to są tacy sami ludzie jak my, co nie zmienia faktu, że klientów trzeba szanować i to nie podlega dyskusji. A szczególnie w takim kraju jak Polska, gdzie sprzedaż jest średnia lekko mówiąc, a drogich rzeczy to już nie wspomnę. Dlatego takie ceny mamy jak mamy.
 
Ostatnia edycja:
Ja piszę o Nautilus Kraków, jak właściciel tej firmy nie potrafi zrobić odpowiedniego przeszkolenia pracownikom, to świadczy to o nim, nie o kliencie. Z doświadczenia wiem, że zarządzanie biznesami z innego miasta, zawsze ma mniejsze lub większe skutki, w myśl powiedzenia - "gdy kota nie ma, myszy harcują".
Gorzej, jeżeli właściciel urzęduje w Krakowie i nawet na miejscu nie potrafi zarządzać pracownikami, ale nie wnikam, dla mnie oni są już spaleni i tak.
Mnie jako klienta nie interesuje, czy właściciel jest "fajny", a to jak zostanę obsłużony (wystarczy być tylko normalnym), a chamstwa nie będę tolerował.
Jest tyle świetnych ludzi którzy szanują klienta, że na prawdę nikt tu nikomu łaski nie robi.
Krzychu jak pamiętam, też miał podobne zdanie co do tej firmy. Jeżeli żle pamiętam, to przepraszam.
 
Źle Cię potraktowali i to nie podlega dyskusji, skoro poczułeś się nie tak jak powinieneś się czuć obsłużony przez sprzedawców. Ja napisałem o swoich doświadczeniach z Nautilus zarówno w Krakowie jak i w Warszawie.. i generalnie jestem zadowolony. Co nie zmienia faktu, że też w pewnych aspektach ludzie nie są tam szczerzy, ale to dotyczy niemalże wszystkich salonów, że nie potrafią ludzie przyznać, że coś innego czego nie mają u siebie również jest na odpowiednim poziomie. Np nie będę pisał co w Top hifi uważają o SF a i odwrotnie słyszałem fajne opowiastki na temat B&W, ale żyjemy w Polsce więc się już do takich rzeczy przyzwyczaiłem. Tylko tak naprawdę jest to niepotrzebne, bo zarówno na SF jak i na B&w znajdą się chętni to są takie firmy, że nie trzeba zbytnio do nich zachęcać czy też zniechęcać, bo kto ma kupić to i tak kupi. I nie ma znaczenia co powie sprzedawca ze sklepu X, który nie ma w sprzedazy jednych czy drugich kolumn.
 
Ostatnia edycja:
W warszawskim nie byłem, w krakowskim kilka razy, nawet na odsłuchach. Ale nie mam jakiegoś negatywnego zdania na ich temat (albo nie pamiętam), raczej neutralne, niczym nie zachwycili, niczym nie zgrzeszyli. Inna sprawa, że od mojej pierwszej wizyty w krakowskich salonach audio upłynęło sporo wody i większość z nich zmieniła już aktualnie lokalizację i pracowników. Negatywne zdanie miałem na pewno o Audio Trendt, ale to z 8-10 lat temu. Byłem natomiast chyba koło listopada i pełna profeska.
Także, sklepy się zmieniają, pracownicy reż. Jak to się mówi; "tylko krowa nie zmienia zdania" ;)
 
Dokładnie o tym też trzeba pamiętać, jak się było w danym sklepie x czasu temu, lub coś się czytało na temat danego sklepu jak to było kilka lat wstecz. Słuszna uwaga Kolego :) również do niej się dostosuje.
 
Ostatnia edycja:
0e381fd629444bcc9ea9ab318170f363.jpg


Lepsze nowego początki.. brak nowych mebli i konsoli, już niedługo.
 
No właśnie, a ja się pytam gdzie na forum jedynie słuszny kolor - czarne piano black?! ;)

Białe auta, białe skrzynki... rurki, różowe skarpetki, ehh ; )

Gratuluje Borixon.
 
Pięknie, tylko czemu nie we własnym wątku?

Kolumny mają się gdzie pokazać. Widać duszę audiofilską... :) Teraz tylko look-nąć na akustykę i cieszyć się muzyką.

Gratulacje !!!
 
Krzychu, gramofon będzie jak wjadą meble.

Rabit, akustyka poprawi się pewnie z dostawa mebli i dywanu...

Do wątku swojego wrzucę foty jak już wszystko będzie gotowe..
 
I potem sie ludziska dziwia czemu nasz wladca ciemnosci trzyma sie z dala. Jak same biale - swiecace skrzynki.

Ile mozna tego bialego :)

Btw. Gratulacje nowych czterech katow.
 
Do góry