Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To ja mam pytanko ile metrów to mieszkanie miało, ze poszło za ponad 700 tys. w Katowicach ???? Nie twierdzę, że to jakaś mieścina, ale za taką kwotę to np. na Wilanowie na zajefajnym osiedlu się kupuje i to fajniutkie mieszkanie i całkiem już spore.. (oczywiście stan deweloperski) czy też bliżej centrum na Mokotowie, gdzie ceny za metr są też wykopane...

O ile którekolwiek z osiedli na Wilanowie można nazwać zajefajnym... :razz::razz::razz:
Chyba, że ta zajefajność polega na oglądaniu telewizora sąsiada po wyjrzeniu przez okno :D
 
A , ja dziwię się ludziom , którzy budują dom po 45-ce jak dzieci wylatują z domu .
Z wiekiem człowiek ślepnie i głuchnie , a jak dzieci wyfauną z domu , to każdy jest znaFcą dźwięku i obrazu :)
Na Ferrari nie starczy , ale na KD za 40-50k już tak . Takie przedłużenie " małego " :)
 
Ja bym aż tak nie przesadzał.. mógłbym Ci kilku Gości pokazać po 40 i lepiej, a którzy słuch mają lepszy od nie jednego 20 czy 30 latka.

To tak jakbyś napisał, że po 50 tce to mercedesa nie ma co kupować bo już radości nie przyniesie z jazdy.. każdy chciąłby dobre auto i dom z basen , a do tego z dobrym sprzętem audio mając lat powiedzmy 30, ale życie jest takie, a nie inne.
 
Ja bym aż tak nie przesadzał.. mógłbym Ci kilku Gości pokazać po 40 i lepiej, a którzy słuch mają lepszy od nie jednego 20 czy 30 latka.

To tak jakbyś napisał, że po 50 tce to mercedesa nie ma co kupować bo już radości nie przyniesie z jazdy.. każdy chciąłby dobre auto i dom z basen , a do tego z dobrym sprzętem audio mając lat powiedzmy 30, ale życie jest takie, a nie inne.

Loluś mercedesa to tylko po 50 nawet 60 : )
 
A , ja dziwię się ludziom , którzy budują dom po 45-ce jak dzieci wylatują z domu .
Z wiekiem człowiek ślepnie i głuchnie , a jak dzieci wyfauną z domu , to każdy jest znaFcą dźwięku i obrazu :)
Na Ferrari nie starczy , ale na KD za 40-50k już tak . Takie przedłużenie " małego " :)

Moi rodzice się w takim wieku budowali i jak ich teraz pytam to odpowiadają, że to jest to czego im brakowało:
domek na wsi, duży ogród po którym śmiga nowofunland, ojciec kino czy muze odpala niemalże na maksa kiedy chce.

Ludzie gdy mają dzieci mają inne wydatki i priorytety, a miasto jest wygodne bo dzieciaki mają szkołę i zajęcia pozalekcyjne.

Przedłużanie małego to kupowanie mesia amg gt w wieku 60 lat:)
 
4badea1237c9d18443726b2756e13666.jpg
bffcc26c97857676c28edc31f144c9c4.jpg



Tak na szybko, jeszcze nie w docelowym miejscu i wszystko wymaga kosmetyki ale na ta chwile więcej klocków nie potrzebuje.
 
Nie szkoda Ci mp3 słuchać, na tak zacnym sprzęcie... :) :) :) :) :) Oczywiście żartuję.
Świetnie wygląda i pewnie gra. Gratulacje !
 
Panowie, przecież można bez najmniejszych problemów korzystać z postimages.org. Kilka sekund roboty i zdjęcia wiszą na forum.
Ja już od lat nie korzystam z serwerów forumowych.
Po co to drążyć, jest jak jest, a propozycja z postimages.org sprawdza się wyśmienicie.
 
Ostatnia edycja:
Tak jak Armanig powyzej napisal - mozna smialo korzystac z innych serwisow. Ja polecam Photobucket.com

Google photos pewnie tez zrobi robote.
 
Do góry