Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To na zlocie :)
Witt: W nawiazaniu do Twojej leciwej wiezy, moze ktos sie pokusi o wklejenie swoich starszych sprzetow. Ja jak znajde, wrzuce fotki (pewnie z 20 letnie) swojej ukochanej wiezy Diory/Unitry, czy pierwszych telewizorow, a nawet szafy na ubrania ktora robila za kolumne - dziura w drzwiczkach a w niej glosnik od Altusa, za wytlumienie robily ubrania w szafie (ale czlowiek mial pomysly :) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I tak chciałbym miec prawdziwy gramofon z tubą, taki 100letni. Mialem kiedys patefon, na korbkę, w zamykanej walizeczce, oj zabytek prawdziwy.
 
A to mój stary sprzęt, będzie miał z jakieś 16 lat:) otrzymany od rodziców, aktualnie z powrotem wrócił do nich hehe


Obraz_003.jpg


Obraz_006.jpg


Obraz_007.jpg
 
Fox: Ta szkatulka tez od rodzicow? Pewnie tam trzymali Unimila jak byles jeszcze maly :D
Sprzecik fajny, pewnie grama nie gra, ale wazne ze ma wartosc sentymentalna :)
 
Armanig, przecież FFooXX5 napisał że sprzęt do rodziców powrócił, więc pewnie szkatułka stoi u Nich w salonie:) Nawet nie chcę się domyślać co w niej jest:) He,he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Te wszystkie graty to rodziców hehe:). Pamiętam tylko jak byłem mały znalazłem całe pudełko z balonami i je dmuchałem, ojciec jak to zobaczył to zrobił gały ale no co miał zrobić, przecież to baloniki dla syneczka i pomagał mi dmuchać i takie wielkie parówki latały po pokoju, do dziś mam z tego ubaw. Rodzice od czasu do czasu włączą coś na tej wierzy i ma jeszcze wygar, trochę brak basu, ale za to średnica i góra elegancka, że czasami jestem pod wrażeniem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witt: W nawiazaniu do Twojej leciwej wiezy, moze ktos sie pokusi o wklejenie swoich starszych sprzetow. Ja jak znajde, wrzuce fotki (pewnie z 20 letnie) swojej ukochanej wiezy Diory/Unitry
Eh, moja Unitra Amator 3 - pierwsze stereo :) Sam kabelki z ojcem lutowałem by mieć z pierwszym PC (Pentium 90Mhz!!) połączenie dźwiękowe :) to jeszcze jak cyfrówek nie było... :shock: ... ale gdyby były i bym miał to zdjęcie by było coś tego pokroju ;)
6710769700_1334764612.jpg
 
WiTT mega sprzęcik:). Jutro poszukam w piwnicy bo coś mi się wydaje że mam tam coś bardzo zabytkowego hehe:) i nie wiem czy to nie jest przypadkiem jakaś Unitra:)
 
Pamiętam tylko jak byłem mały znalazłem całe pudełko z balonami i je dmuchałem, ojciec jak to zobaczył to zrobił gały ale no co miał zrobić, przecież to baloniki dla syneczka i pomagał mi dmuchać i takie wielkie parówki latały po pokoju, do dziś mam z tego ubaw.

Piękna historia, choć z audio ma chyba niewiele wspólnego ;) Mimo to, nadal szukam powiązania hehe
 
moim skromnym zdaniem super tylko trochę sprzęt za bardzo wyeksponowany a ekran gdzieś tam w tle, mi osobiście za bardzo sprzęt na pierwszym planie by przykuwał uwagę i rozpraszał hehe:), ale to tylko moja skromna opinia pod siebie:)
 
Przestancie juz z tymi zdjeciami bo potem czlowiek dostaje depresji :)
Tak na powaznie, (na pocieszenie) - pomijajac kwestie sprzetu, to Panowie przeciez to co jest konkretnie na tym zdjeciu nie jest takie trudne do wykonania. Nie wiem czy uzyte materialy tam sa stricte do takich dedykowanych pomieszczen (wygluszajace itp), ale spokojnie ze smykalka do majsterkowania mozna taki salon urzadzic. Dobor odbpowiednich paneli, kolorow, materialow i obic. Ta sofa u stolarza tez nie kosztowalaby majatek. Szkoda jedynie ze malo kto dysponuje takim dedykowanym pomieszczeniem, tutaj to faktycznie te xx lat :)
 
Do góry