Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja to wszystko Lolek wiem ale sa inne wazniejsze sprawy tym bardziej ze kupuje tylko na raty i niestety teraz nie jest kolej na tv 😕,ja bym z checia przytulil jakies 55 cali ale...... nie da rady. Pzdr
 
Ikar ja to dobrze rozumiem. W końcu to ja tutaj pisałem nie raz: " ...że człowiek samym kinem i audio nie żyje..." Luzik Kolego :- )
 
KOledzy, którzy zastanawiacie się na projektorami poczytajcie o tym.. Benq W 1700 4k DLP z HDR i cena uwaga 7 tysi.. :) na konkurencyjnym forum jest test..
 
Ciekawe, ale ile w tym "jakosci".
7000zl to juz cena akceptowalna jak dla mnie :) Ale jeszcze na spokojnie ze 2 - 3 lata poczekam.

No chyba ze predzej swoje projektory wystawie na olx doloze troche grosza i kupie jeden w 4k


Ps.
Lolek... czekam na ta wymiane aut :)
 
Wiesz cena świetna, niby w teście piszą ,że ok.. ale jak jest to trzeba by było zobaczyć samemu.

A co do auta to pewnie zgadzasz się na wymiankę, bo już takiego nigdzie nie dostanę :- ) cwaniak.. :)
 
Ostatnia edycja:
Kozacko to wygląda! Choć Klipsch to nie moja bajka to prezentują się okazale, szczególnie sub daje poczucie mocy :)
Świetny system, gratulacje ;-)

A u mnie cały czas prl-owska bida, musze ogarnać ten remont w tym roku bo mi się maść na ból d...y kończy haha.
 
Od tych Klipsch to już się żygać chce.

Daj już spokój, patrząc z boku gdyby ktoś nie znał Twojej "natury", pomyślałby, że siedzą tu jakieś nastoletnie debile na forum. Nie zaniżaj poziomu takimi wpisami.
Wiem, że Borixon napisał to samo nt. Heco, co niektórych zabolało, ale co mają do tego inne popularne marki.
Ps. No i jak rzygasz, to rzygaj już przez "rz".

Obiecałem w innym wątku kilka fotek po modyfikacjach moich wypocin (zmienił się TV oraz zabudowa za nim się powiększyła) - niestety nie mogę dodać żadnych fotek w swoim nowym temacie (admin też nie ogarnia tego problemu) dlatego wklejam tutaj - słucha się bardzo przyjemnie stereo i w KD też Klipsy pokazują pazur.

Dla mnie bomba, świetne pomieszczenie i co raz ciekawsze aranżacje mamy na forum.
Widać gołym okiem jak to się zmienia z roku na rok.
Gratuluje.
 
Mojej natury? Czyli jakiej?

Tu się zdarzają i czterdziesto paro letni debile, którzy się niczym nie różnią od tycha wspomnianych nastolatków.
Jednego z nich to można nawet nazwać przodownikiem lub guru.
 
Do góry