Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Central wielkości ampli :) uchwyt mi aż wygial muszę dłuższe kolki zapisać i trochę niżej :)
772326ef72df6a1a63b711e2908ccd52.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
W kinach w salach kinowych gdzie jest projektor ok, ale nie gdzie sam tv:blagam:

Tu kolega ma za wysoko tv bo siedząc patrzy prosto na central ale jak lubi to tak ma :popcorn: jeden ma pod tv, drugi ma nad tv i życie biegnie dalej :banned::popcorn:
 
Zgodzę się z Caparzo, nie wiem na ile to możliwe ale central położyłbym na szafce np na jakiś nóżkach skierowany ku gorze a amplituner poprostu obok z lewej lub prawej i TV niżej.

Tak czy inaczej jest całkiem Ok.
 
:DNu to wtedy dobijemy kolegę Jordana do końca. Bezlitośnie.
Zmierzylem na fotce gługosc i szerokość. Od lewej kolumny do centrala jest 3 cm, od prawej do centrala jest 2,5 cm. Asymetria. :D
A po drugiej, gdzie jest Wall-e??. Był piękniejszy.:))
 
W kinach w salach kinowych gdzie jest projektor ok, ale nie gdzie sam tv:blagam:

Tu kolega ma za wysoko tv bo siedząc patrzy prosto na central ale jak lubi to tak ma :popcorn: jeden ma pod tv, drugi ma nad tv i życie biegnie dalej :banned::popcorn:
No skąd nie patrzę na central ;) patrzę na tv i mam wrażenie że jest za nisko :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
:DNu to wtedy dobijemy kolegę Jordana do końca. Bezlitośnie.
Zmierzylem na fotce gługosc i szerokość. Od lewej kolumny do centrala jest 3 cm, od prawej do centrala jest 2,5 cm. Asymetria. :D
A po drugiej, gdzie jest Wall-e??. Był piękniejszy.:))
Walle jest u nowej właścicielki :)) razem z f3jkami :)

Też tęsknię ale wiesz nic nie może wiecznie trwać.

Z centralem chce właśnie tak zrobić Ale muszę trochę pokombinować mam pomysł tylko jeszcze realizacja :) ampli w dziurę wrzucę tak jak było uchwyt zdejme mam kamień to zamuruje i powinno być ok :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ja powiem inaczej każdy robi na tyle na ile warunki pozwalają w danym salonie (o ile jest to salon użytkowy) i na ile pozwala żona :- ) i na tyle na ile sam rozum człowiekowi podpowiada.. bądźmy szczerzy życie od tego nie zależy gdzie będzie stał głośnik centralny.. aby to nie była centralnie podłoga to w większości wypadków wile osób i tak jest zadowolona.. ze swojego ustawienia.
 
No wlasnie Lolek o to mi chodzi ,nikt nie wie jaka masz sytuacje w domu ,u mnie ze wszystkim jest problem bo jednego z chlopakow mam niepelnosprawnego i patrze na niego nie na forumowe podpowiedzi:grin: .
Pzdr
 
i na tyle na ile sam rozum człowiekowi podpowiada.. bądźmy szczerzy życie od tego nie zależy gdzie będzie stał głośnik centralny.. .

Wlasnie Lolek,,, na ile rozum ci podpowie. Tylko jak ten rozum ma ci podpowiedziec skoro sie niezna, nie mial doczynienia z audio itp.

Tak naprawde jestem tak zly na swoj dom ze z checia bym go zburzyl i na nowo postawil. Takie marnotractwo, nie ekonomiczny i bledow tysiace. I wszystkiemu winny mlody glupi inwestor...
 
Do góry