Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tutaj masz coś takiego: https://www.sig.pl/plyty-specjalistyczne,c4970 Ale czy Ci to w czymś pomoże? Gość w salonie zachwalał, że bardzo zmniejszają pogłos i robią z nich swoje projekty, ale czy na prawdę to coś daje? Musiałby się ktoś bardziej obeznany wypowiedzieć. Nie wiem też, jak będzie dźwięk przechodził po szkieletowym domu? Chyba będziesz pionierem :)
 
No bo w tym rozwiazaniu chodzi o przepuszczanir. Po to jest perforacja aby niskie fale zostaly rozproszone a welna powyzej 20cm wchlania, potem czesc ci sie odbija spowrotem i znowu wchlanianie i rozpraszanie.

Najwazniejsze to miec bardzo sztywna zabudowe GK.

A do basu "jezeli chcesz aby bylo profesjonalnie" to musi ci wpasc ekipa pomierzyc i powstawiac pulapki strojone.

To co pisze to tylko luzne pomysly, tez mam salke na poddaszj i mam problem z basem. Podwojne plyty gk dupy nie uratuja (ja tak mam) bo wystarczy ze bas wpadnie w rezonans i jest nieznosny. Panele akustyczne z allegro na PT80 maja za mala grubosc. Jedynie bass trapy mozna po rogach powstawiac.

Reszta to strzelanie na oslep bez jakichkolwiek pomiarow. Na drugim forum "audio stereo" w dziale akustyka masz o wiele wiecej informacji i wypowiadaja sie branze fachowcow. Lepiej tam popytaj a nie tu.
 
Są i one f3 poszły do nowego właściciela :) heco 900 jeszcze na dniach central ma dojść :))
b6604353152fc81c726f673270368139.jpg
1457acbdebb271840d40f85167821ee3.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Dobrze do następnych zdjec fryzjer i wypracowana koszula :)

Central też heco Ale czekam bo na stanie nie było :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
no ale konkretnie które heco ;-)

Dla mnie powinieneś dać ampli w półkę, żeby chować kable, centrala na półkę a te małe dekoderki maxymalnie po bokach szafki.

Jak patrze na twoją biel to myślę, że to całkiem dobrze wygląda z czarnym tylko subem :)
 
Ostatnia edycja:
Caparzo do kompletu

Heco Music Style Center 2

Ampli wchodzi na styk w półkę nie chce zbytnio go grzać w środku nie ma jak oddychać miałem tak wcześniejsza yamaszke :) trochę kable widać niestety zmora wszystkich :)

Właśnie żona mówi że to wygląda jak to by było w komplecie z meblami :) o wooferze myślę o zmianie na biały ale bez ciśnienia :D




no ale konkretnie które heco ;-)

Dla mnie powinieneś dać ampli w półkę, żeby chować kable, centrala na półkę a te małe dekoderki maxymalnie po bokach szafki.

Jak patrze na twoją biel to myślę, że to całkiem dobrze wygląda z czarnym tylko subem :)
 
pytam o centrala bo gdybyś wziął aleva gt center 32 który jest ładniejszy, ma jakieś inne parametry ale wątpię że usłyszymy różnice, ale ma środkowego gwizdka na środku wysokości a ms nie ;) to detal który mnie bolał dlatego kupiłem aleve :) no i połysk po bokach, u ciebie będzie to widoczne, ms nie ma połysku

białego suba już bym nie zmieniał bo raz że nie ma fajnych w normalnej cenie ( no chyba że rel s5 ) a dwa, że jak zrobisz wszystko na biało będzie jak w pcz - za sterylnie :)

z kablami walcz, kilku ma sprytnie pochowane. ja też nie mam problemu zbytnio :) a ten galimatias nieładnie wygląda :)
 
Do góry