Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zobaczcie jak Gość musi lubić stare zabawki od Marantza - kilka z nich z Japonii kupił.. Oczywiście to zestaw naszego Rodaka - żeby nie było.. :)


 
Ja też mam 5 klocków od maranza i jestem bardzo zadowolony 😀
79ebc2f713351e9a2360652fa6da3539.jpg
 
Nie ubliżam Twoim klockom, tamte wkleiłem z pewnego względu... :) szkoda ze Marantz nie poszedł tamtą drogą.. przynajmniej tak twierdzi wielu tych co lubią z tamtych lat tę firmę.
 
No, nie zauważyłem, że tamte starsze. Niemniej ja ze swoich zadowolony bardzo jestem. Ostatnio ogarnąłem funkcje dynamicznie, których wcześniej nie używałem i dźwięk dostał kopa. Tylko trzeba je dobrze ustawić.
 
Wiesz ja nie będę polemizował bo każdy ma swoje zdanie.. a nie chce tutaj burzy rozpocząć.. :) ważne że Tobie się podoba.. :- ) Te starsze serie bardzo ciężko jest kupić....
 
Takie były... ale Ci co mają mówią że pod względem stereo to... naprawdę fajnie to gra.. i nie jest im śpieszno do nowych 14,11 czy nie wspomnę o porażce marantza 10.. patrząc cena - jakość... jeszcze słabiej to wychodzi niż przy 11... choć i na ten wzmak mówią sprzedawcy w sklepach Hornowskich, że nie kupiliby za takie pieniądze tego wzmaka.. ja też nie.. :)
 
No nie, ja się w serię 11 czy 14 nie pcham. Za wysokie progi na me nogi. Ja z sr 7010 z końcówką mm 8077 I pm 7004 jestem bardzo zadowolony. Do tego CD i BD I jest git.
7.4.5 😀
 
Ostatnia edycja:
Takie były... ale Ci co mają mówią że pod względem stereo to... naprawdę fajnie to gra.. i nie jest im śpieszno do nowych ....

I wcale sie nie dziwie tym opinia... dzisiaj to najwazniejsze aby zrobic produkt ktory bedzie wygladal na drogi i dac mu wysoka cene. Odrazu sie jest marka "premium"...

Stary denonek 1500ae, ktory mam tez wydaje sie byc super, w dodatku jaka moc w porownaniu do ceny... jak go porownac do marantzy, ktore sa dwukrotnie slabsze.
Szkoda tylko ze juz siada calkowicie i po 30min odsluchu zaczynaja charczec glosniki i to bardzo mocno. Bede musial go zezlomowac.
 
Niestety tak jest z niektórymi markami.. a Denon tez w tym jest "dobry" pierwszy przykład z brzegu jak zawsze tutaj chwaliłem wzmak 2020 i kiedy wyszedł model 2500 bylem przekonany że będzie to przynajmniej ten sam poziom z innymi cyferkami... jak ja posłuchałem go... to szkoda gadać.. kto ma możliwość kupienia 2020 to nawet niech się nie zastanawia co wybrać.. nie wiem co te firmy robią ... i dlaczego to robią... mam na myśli Marantza i Denona...
 
Ja tam właśnie oglądam koncert schillera na moim zestawie i jest super!
W auro3d ma dźwięk popierniczajacy tylko w górnych głośnikach wkoło pokroju a przecież to nie jest nagrane w auro3d, żeby góra była tak wyeksponowana. No nie każdy dźwięk, tylko niuanse takie. Marantz i auro3d do muzyki 5.1 to mistrzostwo!
 
Ostatnia edycja:
Hehe, to się zgadza. Ja jestem zadowolony na 100procent
Na dzień dzisiejszy nic już nie zmieniam.
No PS4 kupiłem ale to dla próby, bo mi się granie na PC znudziło trochę. Mam 3tv w domu, to zawsze to któregoś się podepne z konsolą 😀
Ale najlepiej do tego 78" z maranzem ,😀
 
Ostatnia edycja:
Niestety tak jest z niektórymi markami.. a Denon tez w tym jest "dobry" pierwszy przykład z brzegu jak zawsze tutaj chwaliłem wzmak 2020 i kiedy wyszedł model 2500 bylem przekonany że będzie to przynajmniej ten sam poziom z innymi cyferkami... jak ja posłuchałem go... to szkoda gadać.. kto ma możliwość kupienia 2020 to nawet niech się nie zastanawia co wybrać.. nie wiem co te firmy robią ... i dlaczego to robią... mam na myśli Marantza i Denona...

O to to....popieram i zgadzam się z Lolkiem. Dla mnie i dla wielu fanów denona, zabawa zakończyła się na serii 2020. Mam ten wzmak i myślę że będziemy ze sobą bardzo długo.....:mrgreen:
Nowe serie to już nie jest to, a ceny coraz wyższe co nie przekłada się z jakością. Za taką cenę oczekujemy znacznie więcej niż poprzednia seria, a tak samo jak dla Ciebie Lolek nowe wzmaki to krok w tył..... :-(
 
Caparzo Chciałbyś, ale heco też u mnie jeszcze trochę pobedą.... :)
Coś ostatnio w naszych zestawach cicho....mały ruch się zrobił :-(
 
Caparzo Chciałbyś, ale heco też u mnie jeszcze trochę pobedą.... :)
Coś ostatnio w naszych zestawach cicho....mały ruch się zrobił :-(

Może dlatego że kiedyś łatwiej można było wykasować swoje starsze fotki, aby umieścić aktualne... teraz trzeba pisać do moderatora o usunięcie zdjęć :( sam po przesiadce na Heco :) chciałem wrzucić kilka fotek, ale dałem sobie spokój...
 
Ale po co chcesz kasowac stare?

Zaloz konto na postimg i przez ten serwis wrzucaj tu na forun fotki.


Bipo narazie nie chcesz wymieniac ze wzgledu na mlodego ze poniszczy czy nic szczegolnego nie wpadlo ci w ucho?
 
Ja wrzucam fotki przez :
Postimage.org i nie trzeba konta zakładać.... :)

Lolo młody na razie szaleje, za parę lat się uspokoi to może coś się pomyśli a tak obecne muszą jeszcze wytrzymać...
Ps. Jak postawiłem plotek to ani razu nie podszedł do niego, tylko w pierwszy dzień się poszarpał, zobaczył że nic nie w skóra i dał sobie spokój. .... :)
 
O to to....popieram i zgadzam się z Lolkiem. Dla mnie i dla wielu fanów denona, zabawa zakończyła się na serii 2020. Mam ten wzmak i myślę że będziemy ze sobą bardzo długo.....:mrgreen:
Nowe serie to już nie jest to, a ceny coraz wyższe co nie przekłada się z jakością. Za taką cenę oczekujemy znacznie więcej niż poprzednia seria, a tak samo jak dla Ciebie Lolek nowe wzmaki to krok w tył..... :-(

Tylko Bipo ja mam na myśli Denon/Marantz że ich nowe produkcje w stereo to krok jak nie w tył to na pewno nic nie wnoszą nowego... bo z innymi markami już jest inaczej .. ale to moje zdanie.. :) Bo wiesz to co piszemy np o modelu 2500 to nie koniecznie inni mają takie samo zdanie.. dla mnie jest to porażka Denona... tak jak np choćby model PM 10 marantza patrząc ile oni chcą za to "cudo"...
 
Do góry