Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Podziękowania dla Savrona za prezent ;)
Naklejki już robią za logo na skrzynkach i pasują kolorem do głośników.
Na żywo pasuje jak ulał.
Jeszcze raz dzięki! Teraz skrzynki wyglądają na droższe : )

Kolego Armani ,bez obrazy i urazy do kolegi Savrona,ale w.g mnie trochę kiczowato to wygląda.
 
Na zdjęciu tak wyszło (zniekształciło naklejkę) i ni w gruche ni pietruche, ale na żywo wygląda fajnie, a nie chce mi się już robić następnych zdjęć żeby udowadniać, że jest ok.
A po za tym jest to od Savrona i dla mnie zawsze będzie super ;)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie o to chodzi. Savron to marka sama w sobie. Choćby było różowe wysadzane kryształami Svarovskiego, to ważne, że jest handmade z unikalnej manufaktury i nikt inny na świecie nie ma takiej drugiej rzeczy ;)
 
Na zdjęciu tak wyszło (zniekształciło naklejkę) i ni w gruche ni pietruche, ale na żywo wygląda fajnie, a nie chce mi się już robić następnych zdjęć żeby udowadniać, że jest ok.
A po za tym jest to od Savrona i dla mnie zawsze będzie super ;)

Zawsze możesz mówić że to wersja limitowana :)
 
Właśnie otrzymałem paczkę od Savrona z firmy SAVRON LTD

No normalnie nie mogę, cud miód orzeszki.
Nie dość, że paczka cała pachnie perfumami, to jeszcze okraszona płatkami róż ;)
Wszystko pięknie zapakowane.
Stojaczek pierwsza klasa, na prawdę na żywo wygląda super, wieczorem wybiorę filmy i ładnie poukładam. Pasuje idealnie do srebrnego sprzętu i czarnej ściany.
A co najważniejsze, hand made - to jest podstawa!
Do tego Stellbook z filmem na "Na Fali" pięknie wydany w grubym stellbooku + łancuszek :) + ściereczka i oczywiście jak zwykle instrukcja obsługi i zalecenia Savrona odręcznie napisane :D
Pięknie. Spociłem się z wrażenia, musiałem wiatraki pozałączać w domu.
Dziękuje !!! ;)









Pierwsze przymiarki ; )
Jeszcze raz dzięki Savron!

 
Ostatnia edycja:
Jak to nie:
Samfisher, Caparzo, Ja. Praktycznie w miesiacu jedna dwie osoby cos naknoca.

Borixon cos ostatnio zaniza swoja srednia, nic sie u niego nie dziejie.
 
Ale ja mam na myśli takie zmiany w 100% znaczeniu :- ) a ie np zakup głośnika czy KM.. tylko wiesz całe kino .. albo znaczna jego część..
 
Do góry