Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja zaś, (mimo że jestem z niego bardzo zadowolony) chciałbym go porównać u siebie z Velodyne EQ max12.
W salonie audio porównywałem "naszego" Klipscha z Rel T7 i wrażenia z grania tych subow są bardzo różne, do kina na korzyść Klipscha.
Ale Velodyne EQ max 12 spróbuję jeśli gdzieś mi wypożyczą
 
Gratuluje Koledzy. Do mnie też dziś dojechał sieciowiec Onkyo.
Także wieża rośnie, jeszcze końcówa jak się trafi w dobrych pieniądzach i styknie.
Ale pal licho sprzęt, "najlepsze" jest to, że NAJGORSZA firma kurierska jaką jest K-EX (teraz chyba Geis.pl) nie potrafiła przez 3 dni robocze dostarczyć przesyłki z największych miast w Polsce (w bliskiej odległości) i sam musiałem 2h stracić w korkach w drodze do bazy na zadupiu, bo do dziś bym czekał (duża paka i miejsca wiecznie nie było u kuriera) a taki sieciowiec firmą DHL z niemiec leciał niecałe 3 dni i dzisiaj dotarł. Jakiś czas temu też z K-EX był podobny scenariusz i też musiałem jechać osobiście. Dramat.

 
Tak, to właśnie dzisiaj przyszło. Onkyo C-N7050
Nie wiem jeszcze jak gra, bo dziś przyszło. Odpaliłem co prawda jedną płytę (w ramach testu) mocno porysowana i zniszczona, łyknął bez problemu.
To duży plus dla mnie, bo sporo mam takich. Generalnie jest dosyć szybki.
Potestuje w wolnej w chwili to napiszę czy to warte coś, chociaż opinie są bdb.
 
Gratuluje Koledzy. Do mnie też dziś dojechał sieciowiec Onkyo.
Także wieża rośnie, jeszcze końcówa jak się trafi w dobrych pieniądzach i styknie.
Ale pal licho sprzęt, "najlepsze" jest to, że NAJGORSZA firma kurierska jaką jest K-EX (teraz chyba Geis.pl) nie potrafiła przez 3 dni robocze dostarczyć przesyłki z największych miast w Polsce (w bliskiej odległości) i sam musiałem 2h stracić w korkach w drodze do bazy na zadupiu, bo do dziś bym czekał (duża paka i miejsca wiecznie nie było u kuriera) a taki sieciowiec firmą DHL z niemiec leciał niecałe 3 dni i dzisiaj dotarł. Jakiś czas temu też z K-EX był podobny scenariusz i też musiałem jechać osobiście. Dramat.


To jest twoj drugi, kolejny zestaw czy zdradziles Marantza?
 
Gratulacje! Fajnie się to prezentuje. Chociaż wolałbym Onkyo w sreberku :p
Raczysz nas takimi drobnymi "kąskami" w postaci pojedynczych fot.
Wrzuć, że coś więcej... :) Ten central mnie interesuje najbardziej ;-)
Czarna ściana, podest biało czarny, białe panele...
Widać, że dopracowałeś salonik. Fajny fiolet z tyłu :) Elegancko :eek:k:
Wracając do sieciowca to niby "tani" jest a podobno gra bardzo ok.
Zobaczymy czy potwierdzisz te opinie po czasie użytkowania?
A-9070 nie planujesz zakupić?
 
oo
Jest tak dobry że wymienię go dopiero na QLEDa :-o

Jest tak nieśmiertelny, że po 5 latach poszła u mnie matryca... tak po prostu, najpierw pojawiła się pionowa pojedyncza kreska a po jakimś czasie 5 cm pas. Chyba nie opłacalne do naprawienia, wymiany matrycy. Nawet przedłużona gwarancja by nie pomogła.
 
Jest tak nieśmiertelny, że po 5 latach poszła u mnie matryca... tak po prostu, najpierw pojawiła się pionowa pojedyncza kreska a po jakimś czasie 5 cm pas. Chyba nie opłacalne do naprawienia, wymiany matrycy. Nawet przedłużona gwarancja by nie pomogła.

Może to nie matryca tylko połączenie, zimny lut itp. Warto sprawdzic.
 
To jest twoj drugi, kolejny zestaw czy zdradziles Marantza?

Nic nie zdradziłem, Marantz to moja miłość ; ) po prostu Onkyo mi lepiej gra. Podłączasz i zapominasz.
Do Marantza chce dokupić KEF R900, ale to w innym pokoju.

Gratulacje! Fajnie się to prezentuje. Chociaż wolałbym Onkyo w sreberku :p

Też chyba bym wolał, nie ma co się czarować. Srebrny robi robotę.
Chociaż jak miałem RZ1100 srebrnego to dziwnie wyglądał u mnie.
Brakowało chyba reszty klocków, bo tylko w zestawie się dobrze prezentuje.
No i kwestia końcówki, tutaj podobnie jak u Marantza - taki PA-MC5501 tylko czarny.
A mieszać kolory? Nie bardzo ; )

Fajny fiolet z tyłu :) Elegancko :eek:k:
Wracając do sieciowca to niby "tani" jest a podobno gra bardzo ok.
Zobaczymy czy potwierdzisz te opinie po czasie użytkowania?
A-9070 nie planujesz zakupić?

W dzień fiolet, a w nocy czerwony - wiadomo ; )
Co do A-9070, jak się trafi okazja to kupię.

Nice :)
zdaj relacje jak ta sieciowka wzgledem ampli sie sprawdza.

Też mnie to interesuje, zobaczymy.
Chociaż powiem Wam, że jakoś nie mam entuzjazmu.
Kiedyś człowiek siedział godzinami i testował, a teraz jak pomyślę, że mam się schylać i znowu przełączać to szukam innych zajęć ;)
 
No i kwestia końcówki, tutaj podobnie jak u Marantza - taki PA-MC5501 tylko czarny.
A mieszać kolory? Nie bardzo ; )
Dokładnie. Z tymi końcówkami to bez sensu wymyślili.
Narzucają z góry jeden jedyny kolor. Jakby nie mogli robić audio w innych kolorach...
Taki różowy, niebieski... na pewno by się dobrze sprzedawały :-D

W dzień fiolet, a w nocy czerwony - wiadomo ; )
Sie wie ;-) Jak jest bunga bunga to musi być czerwony :-D
 
Zdążają się okazję ostatnio onkyo PA-MC5501wystawiony był za 1500e .
Bardzo ładnie prezentują się te klocki Onkyo jeden na drugim .
 
To może jak też coś wrzucę.

fota.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ooo... podłogówki :) Na stałe czy na testy?
Podobnie jak u Borixona brakuje Ci pełni pasma w podstawach?
Co to dokładnie i jak wrażenia z Twoją lampą?
 
Do góry