Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bo efekt końcowy to kilka czynników i zdolności plastycznych żony ;) plakaty jak najbardziej o wymiarach standardowych z dowolnej strony. Ramka z Ikei (a jak!) za 49zł sztuka (i ma szkło nie plastik!) :) za białe tło robi papier biały ze zwiększoną gramaturą by był twardszy, o tych samych wymiarach co ramka. Można podkleić taśmą dwustronną na krawędziach plakatu i przykleić do papieru (wcześniej wymierzyć by był po środku). Otrzymany efekt to Passe-partout :)
 
Ale czy ten wyraz twarzy Predzia nie jest piekny :) Taki mily kolezka. Codziennie jak wstaje jest pierwsza osoba ktora widze i ostatnia jak zasypiam (tylko bez skojarzen) :D
Co do plytki to faktycznie bardzo tanio, no ale ja juz mam wszystkie mozliwe wydania a nawet kadry z filmu oprawione w ramce, podobnie z Terminatorem ;)
 
Panowie, wklejamy fotki naszych zestawow. Nie wstydzic sie, wszystkie ciesza oko. Moze ktos sie pokusi o kolekcje filmow, kabli, gadzetow itp.
 
Nie moglem juz edytowac wiec wklejam ponownie "poradnik" jak mozna umiescic zdjecia w dziale "nasze zestawy".
Dostaje ponownie pytanie na priv jak to uczynic, ale mysle ze przypomne tutaj aby wiecej osob mialo okazje skorzystac.

Foto wrzucamy (przykladowo) na postimage.org
tam wgrywamy zdjecie na serwer a nastepnie klikamy np. "link bezposredni" i kopiujemy go.
Nastepnie na naszym forum klikamy ikone "insert image", kasujemy "http://" i prawoklikiem myszki wklejamy link. That`s it.
 
Nastepnie na naszym forum klikamy ikone "insert image", kasujemy "http://" i prawoklikiem myszki wklejamy link. That`s it.

Hmm, u mnie działa bez tego kroku. Nigdy tak nie robiłem, poprostu wklejam link, ale nie Bezposredni, tylko Hotlink dla forum :) i obrazek jest od razu w duzym rozmiarze. Ten Hotlink juz jest gotowcem do wyswietlenia.
 
Jasne, nawet lepiej. Wazne aby galeria rosla w sile, a ta stoi bo ludzie nie wiedza jak wklejac swoje zabawki :)
 
No dobra. To chyba wkleję fotkę ekspresu do kawy. Albo nie, fotki choinki. Prawda, ze piękna? :D

upload pics

host images

free image hosting

picture sharing

photo sharing sites

upload pics

host images

image upload

images

photo hosting sites

images

Armanig, Ty chyba myślałeś o Kef Reference. Może w takiej aranżacji? Obeną masz bardzo podobną wizualnie.
Dla mnie to mistrzostwo świata, The Best Ever. Idealne połączenie salonu z kuchnią oraz zestawie kina w pięknym stylu, bez utraty walorów użytkowych. Mam jeszcze fotki z pokoju biurowego oraz sypialni, choć te robią największe wrażenie designerskie.
 
Ostatnia edycja:
To dales popalic, teraz to juz nikt nie wklei swojej galeri :)
Znam od dawna ta aranzacje, wlascicielem jest niejaki TheForce aka Denoneer.
Znany z Avforum,Bluray - forum i kilku innych. Absolutny nr.1 jezeli chodzi o design.
Widzialem wszystkie galerie jakie sa w internecie, ale wlasnie ta jest moim zdaniem najlepsza.
Ja mam jeszcze gdzies zdjecie przed remontem tego forumowicza.
Powiem tylko tyle na pocieszenie, ten gosc wie jak zrobic dobre zdjecia, on nawet pilota potrafi tak wypstrykac aparatem ze wyglada jak z katalogu. Jeszcze jest w sieci film z jego mieszkania.
Genialne, ale jak bede mial swoje mieszkanie kiedys to postaram sie zrobic podobnie, a Kefy poezja i te suby :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
teraz juz wiem z kąt zapożyczyłeś trochę pomysłów u siebie :) jak dla mnie poezja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To prawda, inspiracja zawsze byla - mi to najbardziej podoba sie podloga, barek, czarne szklo itp. o sprzecie nie mowie bo to wiadomo, ale wierz lub nie to ja mialem podobne rozmieszczenie sprzetu juz 15 lat temu :)
Jedno jest pewne, wlasciciel tego mieszkania na bank jest kawalerem i nie ma dzieci :)
 
Jedno jest pewne, wlasciciel tego mieszkania na bank jest kawalerem i nie ma dzieci :)

Jak widać, bardzo bogatym kawalerem:) Wyobrażasz sobie jak dzieciaki wchodzą do tego salonu w zabłoconych butkach, a i piesek po spacerze w deszczu tak ładnie się otrzepuje?:) Po czym dzieci po zjedzeniu czekolady, rączkami po tych białych ściankach malują? Następnie wchodzi wujek Rysiek, który właśnie naprawiał samochód, i postanawia się napić czegoś z tego pięknego barku napić. Piękna perspektywa. He,he.
 
To prawda, inspiracja zawsze byla - mi to najbardziej podoba sie podloga, barek, czarne szklo itp. o sprzecie nie mowie bo to wiadomo, ale wierz lub nie to ja mialem podobne rozmieszczenie sprzetu juz 15 lat temu :)
Jedno jest pewne, wlasciciel tego mieszkania na bank jest kawalerem i nie ma dzieci :)

15 lat temu? to Ty starszy od węgla już jesteś hehe:):grin: (bez obrazy to takie moje słynne powiedzenie do kogoś kto jest starszy sporo o de mnie hehe:)) 15 lat temu to ja z podłogi na dywan wchodziłem po drabinie hehe, a Ty już byłeś ładnie w drążony w temat hehe:):-D
 
to jeszcze z was młode nogi hehe:)

Ciałem i duchem:) Ale tak na marginesie, jak przeglądam zdjęcia z przed 7 lat to człowiek dopiero widzi jak się zmienił, a przecież to nie jest jakoś dużo. Nawet moja kobieta ostatnio przeglądając je, stwierdziła "Ale ty byłeś fajny chlopak":), kurcze....jak bym teraz nie był? Nie wiem o co jej chodziło?
 
Ciałem i duchem:) Ale tak na marginesie, jak przeglądam zdjęcia z przed 7 lat to człowiek dopiero widzi jak się zmienił, a przecież to nie jest jakoś dużo. Nawet moja kobieta ostatnio przeglądając je, stwierdziła "Ale ty byłeś fajny chlopak":), kurcze....jak bym teraz nie był? Nie wiem o co jej chodziło?

prowokacja do kłótni a potem do pogodzenia :-D. Ja też słyszę "ale ty byłeś piękni i młody" a teraz zostało tylko "i" hehe, a ja cięta riposta "czas wymienić na młodszą":-D
 
Do góry