Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mnie bardziej ciekawi ile taki gramofon kosztuje:) ale myślę że pewnie E klasę to by kupił :) i to wypasioną po sufit..
 
zastanawiam się nad jedynym........dlaczego na początku tego tematu są dodawane zdjęcia,opisy i opinie ludzi na ten temat,a od jakiegoś czasu jest straszny SYF.


ten temat to "nasze zestawy" ???? -zróbcie coś z tym-
 
Ostatnia edycja:
chciałem poprzeglądać ten temat ale kur....a nie da się bo przerabiam 20-30 stron a tam coś w stylu"dobrze mi się dziś spało" "w życiu piękne są tylko chwile" dajcie ludzie spokój
 
Niestety macie sporo racji, ale są też tematy osobno założone przez wielu z nas i tam można zobaczyć wiele ciekawych systemów.
 
Moderacja mogłaby przefiltrowac wątek i zostawić posty tylko ze zdjęciami. Powstałby cały wątek tylko ze zdjęciami... ;-)
Niestety komentarze, porady i sugestie byłyby usunięte ale dzięki temu byłaby olbrzymia galeria zdjęć. . ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pacmanx- fantastyczny sprzęt, ale obawiam się że z designem tej salki niewiele da się zrobić. W tej chwili wygląda jak wystawa bardzo zacnego sprzętu grającego. Prawdziwy spust dla fanów sprzętu, ale zwróć uwagę, że w wielu ładnych salach kinowych większość gratów jest ukryta. Oczywiście zrozumiałym jest że stawiasz to na widoku, ale skoro czujesz że designersko jest coś nie tak...
 
Mnie się wydaje, że wątek zbiorczy już jest zatracony i chyba taki zostanie ( choćby dla komentarzy, o których wspomina Bipo ), ale wątki indywidualne założone przez użytkowników mogłyby mieć funkcjonalność, o której wielokrotnie wspominał Armanig. Tzn. żeby pierwszy post autor wątku mógł edytować zawsze, nawet po latach, w taki sposób by dodawać zdjęcia lub filmiki z podpisami i własnym komentarzem właśnie do pierwszego postu. Chodzi o to, by galeria była zawsze na początku, oczywiście chronologiczna, a nie porozrzucana na stronach. No i chyba dobrze byłoby, aby autor mógł sam tylko dodawać fotki, a nie usuwać, gdyż pewne komentarze gości byłyby pozbawione sensu.

Kolega Armanig chyba coś w ten deseń wiele razy proponował, ale do naszej moderacji to jak " grochem o ścianę". Potrafią tylko obiecywać... " możemy zrobić Wam to", możemy zrobić tamto", ale niestety na tym " możemy" się kończy. Albo na banach.
 
Ostatnia edycja:
nasze zestawy

mój zestawp
 

Attachments

  • IMG_0114.jpg
    IMG_0114.jpg
    520,3 KB · Wyś: 93
  • IMG_0115.jpg
    IMG_0115.jpg
    568 KB · Wyś: 68
Świeczka pasuje jak świni siodło. Te antenki od wifi też bym położył na boki lub w dół bo z kablami to nieładnie wygląda. No i ta naklejka :)
 
Watek zbiorczy jak dla mnie musi być z komentarzami, mało tego jakbyśmy tutaj tylko czekali wyłącznie na zdjęcia kto co ma w domu to momentami nic by nie działo się przez x czasu...wymiana generalnie elektroniki to nie kupienie chleba - co dzień tego się nie robi..a tym bardziej w RP. A można też swoje zakładać tematy ze swoimi zestawami i tam wklejać zdjęcia.. a tutaj wklejać rożne zestawy w formie zdjęć, filmów np. z jakiś wystaw itp..
 
Ostatnia edycja:
Do góry