Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Borixon a jeśli ta kobieta ma smykałkę do wystroju wnętrz.. ?? Bez przesady że kobieta to nie potrafi wnętrza urządzić - nie mówię że każda.. ale też nie popadajmy w skrajność.. bo zaraz się okaże że kobiety to tylko do gotowania się nadają. Wiadomo najlepiej jest wziąć architekta - ale to kosztuje.. i nie każdy chce kogoś takiego zatrudniać.. A dla tych co nie wiedza co to jest dobry architekt to powiem tylko tyle że taka osoba jak jest naprawdę dobrą i ma swoją markę to ma swoją ekipę remontową, swoje sklepy gdzie materiały są kupowane.. itp sprawy.. to naprawdę kosztuje..
 
Ostatnia edycja:
Nie chodzi ze nie potrafi... Ja poprostu mówię że przy takiej ilości sprzętu itp pozwolilbym kobiecie zawiesić oko bądź wysunąć jakieś rady a nie zlecać jej robót.. 😀

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Dobre :D wbudować taką obok takiego głośnika i nie rozróżnisz
CDT-5800-II-C_635042266853870000_medium.jpg
 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze. Będę wprowadzał modyfikacje, może nie drastyczne, ale jednak ;)
Priorytetem jednak jest jak najlepszy odsłuch i jak najlepsze warunki do oglądania.
Jak pozmieniam, znów wrzucę fotki :)
 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze. Będę wprowadzał modyfikacje, może nie drastyczne, ale jednak ;)
Priorytetem jednak jest jak najlepszy odsłuch i jak najlepsze warunki do oglądania.
Jak pozmieniam, znów wrzucę fotki :)

Dopieszczaj :) i dziel się postępami. Świetna salka, zazdraszczam :)
 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze. Będę wprowadzał modyfikacje, może nie drastyczne, ale jednak ;)
Priorytetem jednak jest jak najlepszy odsłuch i jak najlepsze warunki do oglądania.
Jak pozmieniam, znów wrzucę fotki :)

Bo to jest najważniejsze :) Z B&W i z tą elektroniką nie może być źle..
 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze. Będę wprowadzał modyfikacje, może nie drastyczne, ale jednak ;)
Priorytetem jednak jest jak najlepszy odsłuch i jak najlepsze warunki do oglądania.
Jak pozmieniam, znów wrzucę fotki :)

Bipo ma 100% racji we wszystkim co pisze. Plakaty to co najwyżej w korytarzu do wejścia do sali a nie wewnątrz.
Dyfuzor na suficie też bardzo dobry pomysł. Skoro jest dość nisko to musi być niewielkiej wysokości ale zdecydowanie poprawi akustykę.
 
Bipo ma 100% racji we wszystkim co pisze. Plakaty to co najwyżej w korytarzu do wejścia do sali a nie wewnątrz.
Dyfuzor na suficie też bardzo dobry pomysł. Skoro jest dość nisko to musi być niewielkiej wysokości ale zdecydowanie poprawi akustykę.

Dyfuzor jest jedną z pierwszych rzeczy które zawieszę ;)
 
Jak plakaty, to na ekranach lcd z matowym ekranem.
Teraz za grosze można kupić takie tv. Korzystam od lat z takich rozwiązań, ale nie w domu.
Też chciałem już lata temu i minuty bym się nie zastanawiał, ale nie mam tyle miejsca co Ty.

Wrzucasz tysiące posterów i się zmieniają, lub Ty to robisz ręcznie. Przy seansie możesz wyłączyć.
Można też iść dalej, bo rozbudować taki ekran o rożne funkcje. Natężenie dżwięku, podgląd z kamer, equalizer itp. itd. Oczywiście jak lubisz nowoczesne rozwiązania, bo jak klasyka to zostań przy tym co masz.
Jak już się zdecydujesz na jakieś zmiany i weźmiesz tego architekta, to napisz.
Podrzucimy mu propozycje i kierunek drogi, a on niech robi z tego swoją koncepcje.
Z doświadczenia wiem, że trzeba ich nakierować, samowolka nie jest wskazana ; )

Na drugim filmie dynamiczne postery.

[youtube]Pt1d78EEsXw[/youtube]

[youtube]2tdjC9ydgNA[/youtube]

[youtube]jLVXFydRIlQ[/youtube]



Heh, faktycznie. Gdybym nie miał punktowych, to brałbym w ciemno. Świetnie by się to prezentowało ;)
Tymczasem pozostaje przy tych co Krzychu wkleił ; )
 
Pacmanx - szacunek za sprzęt i wystrój. Perfecto. Osobiście jak dla mnie, oklejenie zostało pod kolor, zatuszowanie kabli z lewej strony tych czerwonych paneli, pomalowanie bialej czujki? pod sufitem i nie mam czego szukać :) szpulowiec daje niesamowity klimat, nawet jako atrapa pieknie to wygląda. Extra kontrastują okrągłości szpul, bo byłoby zbyt "prostopadło", ale o gustach się... :) z przyjemnością ogląda się takie pomieszczenia. Z chęcią bym zapłacił za senas jakiegoś filmu(koncertu) :)
 
4fd5ee14f2c1e27bf42c2c820b5fa009.jpg


Panowie czy wie ktoś jaki siedzi laser w tym odtwarzaczu?? Onkyo C-S5VL

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry