Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dobre tylko brzmieniowo nie koniecznie. Dobre w każdym calu już zdecydowanie tak :)

Accu przepiękne. Ale nie gra tak jak kosztuje. Ceny używanych 1-3 letnich już są adekwatne do jakości dźwięku.
 
A słuchałeś Accu 370 lub 470 jeśli tak to na jakich kolumnach ?? Bo ja powiem Ci szczerze słuchałem tylko 20-30 min ale to co usłyszałem to mnie powaliło... szukałem w necie testów polskich jak i zagranicznych i żadnego nie znalazłem co by ktoś źle napisał o tych wzmakach.. ludzie też chwalą którzy mieli coś z nimi wspólnego lub też je mieli fizycznie czy też mają .. ale wiadomo to kwestia gustu i nie mam zamiaru przekonywać Ciebie Broń Boże .. Np mi MF wymienione wcześniej modele bardzo mi się podobają brzmieniowo ale Accu dla mnie jest lepszy choć żeby być pewnym na 100% to będę musiał posłuchać dłużej niż tylko 20-30 min które słuchałem.. mało tego w sklepach branżowych nawet mówią że MF to nie ta półka co Accu..wiec pewnie i tak jest..skoro mówią to w wielu sklepach nawet w tych co obie marki są sprzedawane..
A mowa czy coś jest warte czy też nie to szkoda w taki sposób podchodzić do tego typu rzeczy.. bo jak wiesz bardziej od KD lubię samochody ale czy np Mesik S klasa warty jest 500 tys - dla mnie nie jest warty kawałek blachy itp.. ale jakbym miał taką kasę to bym kupił, czy apartamenty w centrum Warszawy 70 m2 warte są kilku mil. złoty za taki metraż - nie są warte ale wszystko jest Kolego wykupione bo nikt nie podchodzi w taki sposób .. tylko jak się podoba to idą i kupują taką czy inną rzecz.. Problem cen w Accu nie tkwi w sprzęcie tylko w tym że jest robiony w Japonii przez Japończyków i to powoduje że cena takich sprzętów jest droższa od innych zapewne porównywalnych klocków robionych np na Tajwanie.. ale nie chcą fabryki przenieść ... kogo stać i kto lubi taki dźwięk to idzie i kupuje.. kogo nie stać to nie kupuje..tylko zawsze trzeba być obiektywnym i oczywiście dany sprzęt posłuchać..i nigdy nie kierować się swoim portfelem - oczywiście to nie jest pisane personalne do Ciebie tylko ogólnie.. bo wiesz jak to bywa ..:) w Polsce z opiniami na temat drogich zabawek...bo wiele osób jestem przekonane że nawet nigdy na oczy tych wzmaków nie widziało a powie że cena na pewno nie adekwatna i i to jak są zrobione zapewne też odbiega od tego co niby powinno być. a tak jak mówię trzeba zobaczyć je na żywo i wtedy każdy przekona się jak są zrobione ...nawet te ich KM z tymi raczkami na przedzie na żywo jakby mnie było stać i miałbym sale kinową z prawdziwego zdarzenia to brałbym z prędkością światła :) Druga sprawa to ich polityka która również wpływa na cenę tj fakt że każdy kto sprzedaje Accu musi mieć kilka takich urządzeń na sklepie w każdy dzień bez względu na wszystko- pewnie się zdarza że ktoś coś sprzeda ale generalnie musi być kilka szt. na półkach tak żeby ludzie własnie nie musieli jechać z Polski wchod. do Polski zach. żeby dany wzmak czy KM posłuchać sobie.. tak jak jest to np w przypadku Velodyne (co by nie mówić też zacnego Producenta)i w cale nie mam na myśli subów po 30 tys tylko nawet za 10 tys to trzeba szukać ze świeczką żeby posłuchać..

Zobacz jeśli Accu powiedzmy nie jest wart swojej ceny to dla przykładu powiem Ci że np najnowszy Marantz PM 10 będzie tyle kosztował co np Accu 470 (coś około 35 tys.) i to jest dopiero śmiech.. a jestem przekonany że tym co się spodoba PM 10 nie będą się zastanawiać czy to jest warte tych pieniędzy czy też nie.. tylko kupią...
 
Ostatnia edycja:
Dziki i sarny pozdrawiają z Mokotowa :)
Jesienią stara locha z małymi ganiała notorycznie po parkingu i osiedlu.
Pewnie jak Lolek odpala aparaturę to wszystko to wali na Mokotów :)
 
Masz "tygrysa" to niech straszy ;-) Duży już musi być skurczybyk. Pewnie z Bostonów zostały już strzępy? :p
U mnie sarny to nic gorzej z dzikami ;-) Uroki mieszkania pod lasem :)
Rośnie, rośnie...aktualnie uczy się chodzić :D
pies.jpg
A Bostony go na szczęście nie interesują ;)
 
Rewelka set.
Tak powinien wyglądać ampli, niech się inni uczą. Miazga.
Gdyby produkowali tego Susano w takiej formie ze wszystkimi dekoderami to minuty bym się nie zastanawiał i już by ogrzewał mój pokój.

Ale popatrzcie na to. No i dobrze, jest to jakieś rozwiązanie ;)

[youtube]Y6Yn98CkHj8[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Herny ja też mam sarenki:)


Już się nawet nie boją nowofunlanda rodziców skurczybyki.

armanig
dobry patent gościa, wpada do mnie teściowa i coś sapie, jeden guzik i ekran ją do parteru sprowadza:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry