Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Już widzę Kapusta miłośnik Heco zmieni na Klipsch i w stereo pójdzie....ciekawe czy z Denona z rezygnuje ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Armanig a Ty z marantza rezygnujesz....
Ja rozbudowuje maranzową kolekcję.
Jak byś miał jakiegoś pm w dobrej cenie.....

Nie ma jeszcze kropki nad "i".
Ostatnio sprzedałem dwie końcówki MM7025 (nowe 3 mies., które kupiłem do testów w tri-ampie).
Wszystko co sprzedaje schodzi w 1-2h. Chyba za niskie ceny, ale ok. Pamiętam.

Miałem kupić na testy jeszcze Onkyo A9070, ale uciekł.
Jak już, to szybko chce zbudować cały zestaw, a z drugiej strony chodzi mi po głowie jeszcze CoctailAudio.
 
Armani, RZ1100 już masz z tego co kojarzę?
Jak się sprawdza w porównaniu do SR7009?
Sam jestem ciekaw jak brzmi A9070?
Do tego ten niedrogi wszystkomający player C-N7050 ;-)
Duży, błyszczący sub...Velo Ultra? :-D
 
Lolo2 i Kapusta7....coś chłopaki kombinujecie :) za dużo myślicie o Klipsch hehe chyba jakieś nowe foty skrzynek się pokarzą....a Heco na sprzedaż.
Jak Bipo też zmieni set to usuwam konto z forum heheh :)
 
Dwa zestawy Heco na jeden dom to duzo, poza tym gospodarka kwitnie ceny heco rosna w gore a klipsche spadaja wiec dobry moment aby sie "zabawic" jak armanig, praktycznie nic nie musialbym dokladac.

No ale najpierw jak wroce do PL to musze obowiazkowo ampli kupic :)
Onkyo 656
Marantz 7009
Marantz 7010
Onkyo rz1100

Jeden z tych 4, na ktory padnie to nie wiem. Szczerze to korci mnie aby kupic "zapchaj dziure" onkyo 656 za 1800zl. Sie zastanawiam czy te wydziwianie, ten caly szal za tym kinem to nie nalog i glupia manipulacja z waszej strony (i ze strony forum). Czy onkyo 656 nie starczy na moje filmy z internetu...
 
Do góry