Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Amazon podobny do Ebay i allegro. Na Amazon potrzebujesz kartę kredytową np.Visa i chyba nie musisz mieć konta. Amazon juz od kilku lat w USA funkcjonuje, w DE od niedawna i będzie też w UK. Jeśli chodzi o ceny to co tu dużo mówić, Polska to kraj złodzieja i każdy chce zarobić na wszystkim. Spójrz na strone MM.DEe vs MM.Pl identyczne sprzęty a ceny różne. Jedno co jest dobre to PayPal bo to bezpieczne zakupy i 3razy już mi d....uratował i zwrot kasy miałem.
Okazja jest nie całe 2tyś za Denona to fajna cena kwestia tylko ceny przesyłki.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Będzie w UK?
Mi się wydaje, że jest od kilku lat.
 
Powiem Tobie iż możliwe, że w błąd wprowadziłem, może to jest odwrotnie w Uk był a teraz do De wchodzi. Nie śledzę Amazona, kolega mi opowiadał o nim. Za mylne info przepraszam ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Amazon.co.uk juz od dawna jest on line ..Amazon.de przynajmniej 4lata. Ja swego czasu robiłem głównie zakupy na .de Mój rekordowy czas dostawy to 34h. Z doświadczenia wiem, że elektronika wychodzi taniej na de niż Uk. Raz nawet kupiłem na .it
Generalnie na kilkadziesiąt zakupów ani jednej wpadki.
Jedno konto jest ważne na wszystkie kraje...
Były pogłoski ze Amazon otworzy sklep w Pl. Ale ostatnio coś ucichlo na ten temat....
 
A może byście się przenieśli do innego wątku ?
Dokładnie tak. Koledzy, tutaj jest temat do wklejania aukcji/okazji.
http://www.hdtv.com.pl/forum/stereo/117774-ktos-chetny-robimy-zrzutke-38.html
W tym temacie wklejamy foty i omawiamy tylko swoje zestawy ;)
Strona numer 1295
Podajemy nr postów, nie stron. Numery postów są niezmienne. Np. u mnie stron jest tylko 450. Niektórzy nie mają reklam, inni mają jeszcze inną numerację stron... ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry