Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
artiz - Ty chcesz spiąć tego wzmaka z obecnym ampli AVR-2200W?
Jeśli tak to poprawcie mnie ale wydaje mi się, że ten ampli ma pre-outa tylko na drugą strefę więc nie da się go spiąć ze wzmacniaczem poprzez "main in"
 
Ostatnia edycja:
Bali. Widziałem juz je. Szczerze nie podobają mi się. A do tego miejsca sporo potrzebują.mimo wszystko dzięki. Ale moze ty je kupisz a sprzedasz mo swoj wzmachol :)
 
O kuchnia cóż za pomysł z monoblokami, to może też druga para frontów do stereo itp...., Artiz posłuchaj czy w ogóle podejdzie Ci granie takiego 1500 bo może stwierdzisz że nie ma wartej ceny różnicy i pójdziesz we wzmak innej marki. Ostatnio gadałem z kolegą z forum który był posłuchać z dwoma innymi również z forum chyba jakiś kolumn i grały z tym wzmakiem, zdania jego były mało tęgie na temat w/w klocka, dno powiedział i wiem że pozostałych dwóch byli podobnego zdania, a śmiało mogę powiedzieć że głowy mają na karku i zęby na audio zjedli.
 
Tylko że nie zawsze się koszty zwrócą, szkoda czasu, lepiej sprawdzić przed zakupem, robiłem podobnie jak Ty choć większości sprzętów znałem, tylko ja kupowałem "okazję" i zazwyczaj byłem jeszcze do przodu.
 
Hehe ja bym brał z miłą chęcią je ale wzmacniacz i tak by został bo może potrzebny w przyszłości niedalekiej ;)
Na Pionki ludzie też nie narzekają i ponoć te A50 i A30 fajnie grają, też z Onyko jest ale nie pamiętam nr modelu. Przesłuchaj je na bank sklepach są Denki i Pionki.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Tylko amplituner mam denon i wzmacniacz tez bym chciał tej samej firmy.
A co do odsłuchu w sklepie ,to nauczyłem się jednego. Jesli sklep nie ma takich samych kolumn jak ja w domu ,to do d... za przeproszeniem z takim odsłuchem.Bo moze okazac sie ze z innymi kolumnami zabrzmi zupełnie inaczej.
 
najlepiej wypożyczyć sprzęt na odsłuch i pobawić się w swoich czterech ścianach
problem pojawia się niestety wtedy, gdy chcielibyśmy wypożyczyć parę wzmacniaczy na raz... może nie starczyć gotówki na kaucję ;)
 
Amazon podobny do Ebay i allegro. Na Amazon potrzebujesz kartę kredytową np.Visa i chyba nie musisz mieć konta. Amazon juz od kilku lat w USA funkcjonuje, w DE od niedawna i będzie też w UK. Jeśli chodzi o ceny to co tu dużo mówić, Polska to kraj złodzieja i każdy chce zarobić na wszystkim. Spójrz na strone MM.DEe vs MM.Pl identyczne sprzęty a ceny różne. Jedno co jest dobre to PayPal bo to bezpieczne zakupy i 3razy już mi d....uratował i zwrot kasy miałem.
Okazja jest nie całe 2tyś za Denona to fajna cena kwestia tylko ceny przesyłki.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry