Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
850 zł na początek może być. Problem w tym, że teraz ta "firma" wszędzie węszy i płaci za testy, by choć trochę coś napisać o produktach, które ściągają z Chin. Teraz prawie w każdym miesięczniku "AUDIO" i podobnym pojawiają się testy tych produktów. Zauważcie jak one są pisane. Ja wyczytuję między wierszami, jak mocno autor stara się, by napisać coś pochlebnego, by nikogo nie obrazić...
Ale pomijając politykę, słuchałem kiedyś w sklepie tej "lampowej" miniwieży i brzmiało to całkiem nieźle i może to powinno liczyć się najbardziej (?)

Za te pieniadze juz mozesz wyrwac Pioneer A20.
 
Ale to wyłącznie moje zdanie, i chodziło o mój pogląd na brand, nie ocenilem tu grania na dobre czy zle a z własnego doświadczenia poprostu wolałbym w ciemno kupić np HK 970 i dac za 100zl.

I raczej Twój cytat powinien brzmieć nie słyszałem ale ocenie, bo coś tam w temacie się znam.

u mnie całkowicie jest to żartobliwe zdanie, nic uszczypnego ;P
 
Zestaw garażowy.
Wszystkie elementy znalezione na strychu w kupionym domu ☺
872ec9ab8d21ed376bf592d8574aa37a.jpg

21b04fd4f4f9d8ec0ea0ea9f2e078ba8.jpg

6d5e64b5ddf2ea73d6273f6ff0e16016.jpg


Ba,jeszcze gramofon jest ☺
 
Ostatnia edycja:
Źle wykonane Aria, nie wysuwajmy pochopnych wniosków, nie widzieliśmy każdej kolumny w środku, po drugie będziesz za priorytet brał źle wklejoną gąbke w środku czy dźwięk kolumny???
Dziękuję 😀

Przepraszam że wracam, ale tak jak napisałem, Arie są dla mnie The Best. I raczej one będą u mnie gościć. Choć jeszcze trochę czasu musi upłynąć, bo mam teraz inne wydatki i może się pokazać coś ciekawszego.

A Ty kolego Borixon, nie opinkalaj się, tylko chwyć za sprzedawanie. Taki zastój u Ciebie irytuje wszystkich kolegów na forum. :hihi:
 
Apropo Borixon ,dlaczego nie włozysz tego blureya na amplituner? Wyglądało bu duzo lepiej

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Z glosnikow stereo zasuwa metalicca ,"and justice for all" tylko odtwarzacz i wzmacniacz stereo.
056a99eaf384a041c0f2ac88096f94bc.jpg

25c829e20e4db50991a26b9115569ad5.jpg


Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Bo to jest auro3d ustwienie.
Atmos i dtsX tez na tym śmiga.
Za sobą mam kolejne 6 głośników (widać w odbiciu ) a niedługo i sufitowy VOG.
W komentarzu , chciałem zwrócić uwagę na połączenie stereo z systemem 7.2.4
Który jest napędzany przez marantz sr7010 plus dwa wzmacniacze stero (przednie i tylne kolumny podłogowe).
Jednak do stereo można włączyć tylko osobny odtwarzacz połączony analogowo ze wzmacniaczem stereo i przednimi kolumnami.
 
Ostatnia edycja:
Bo to jest auro3d ustwienie.
Atmos i dtsX tez na tym śmiga.
Za sobą mam kolejne 6 głośników (widać w odbiciu ) a niedługo i sufitowy VOG.
W komentarzu , chciałem zwrócić uwagę na połączenie stereo z systemem 7.2.4
Który jest napędzany przez marantz sr7010 plus dwa wzmacniacze stero (przednie i tylne kolumny podłogowe).
Jednak do stereo można włączyć tylko osobny odtwarzacz połączony analogowo ze wzmacniaczem stereo i przednimi kolumnami.

Gzies na wyspach mieszkasz? Bo takie drzwi sa tam mega popularne?
 
Lolo2.
Słabo patrzysz.
Sofa jest za mną ja do muzy i kina siedzę na fotelu na kółkach, przed sofą ☺
Ma to taki plus, że mogę się przemieszczać w ramach skalibrowanej strefy. Przód, tył, góra dół (w pewnym zakresie) ,aby przyjąć jak najlepszy punkt odluchu.
Trochę się różni w zależności od nagrania.
Tak. 80".
Tak. Mieszkam w UK.
 
Ostatnia edycja:
Do góry