Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Faktycznie, tradycyjna cegła z nowoczesnym surowym betonem też jakoś mi nie gra. Ogólnie bardzo ładnie, ale z tyłu za kolumnami też jest zbyt surowo akustycznie ;)
 
A nie dasz rady zamienić miejscami centralnego głośnika i sprzętu? Dosyć duży jest amp av i może się grzać, tak to by miał czym oddychać. Central we wnętrzu będzie ok Klischach chyba jak się nie mylę to on ma regulowaną stopkę wiedz możesz go kierunkowo ustawić. Tylne kolumny albo na wieszaki albo na podstawki, mnóstwo ich na aukcjach.
Generalnie ładny pokój audio video ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze ale Ty tam musisz mieć tam pogłos jak w kościele, strasznie pustawo...czym prędzej wypełnij gołe ściany bo to podstawowy kiler dobrej akustyki...;-)
Niestety nowoczesne wnętrza szczególnie te katalogowe ni jak się mają do dobrej akustyki dla dźwięku. Są surowe, gołe i płaskie powierzchnie które skutecznie odbijają i niwelują poprawne odtwarzanie dźwięku..
W domu, można wykorzystać półki na książki,płyty, kwiatki, zasłony, firany, grube dywany itd tak aby nie robić studia odsłuchowego a salon do użytkowy z funkcją audio-video..;-)
 
Pokoj 24m kuchnia 9m
Panowie stojaki dojda na satelitki beda grube zaslony w oknach jest zrobiony kryty karnisz ,kotara zasloni grzejnik
Ogrzewanie podlogowe jest. Dojda prawdobodobnie panele akustyczne z welny drzewnej na sciane za lozkiem i cos zielonego 😊
Wszystko w swoim czasie

Dzis amplituner pojdzie do gory
 
I Ty tak się mądrzysz na temat kabli :p
Jak u Ciebie kilka sztuk, pf, ciekawe jak byś u mnie sobie z tym poradził. :).
Jutro wstawię zdjęcie jaki u mnie się teraz zrobił bajzel :D
 
Do góry