Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
dzięki lobos ;) choć jednemu się podoba komplet musi być a chciałem zmienić tylko fronty początkowo ale dało radę... ja na razie skupiłem się na kolorach sprzętu bo ze starego został już tylko ampli który jeszcze daję sobie rade na kolory innych rzeczy przyjdzie kiedyś czas teraz nic tylko testować :)

Zestawik prezentuje się piknie Panie Hazi...;-) gratulację za słuszny kolor kolumienek...:-D
Duża różnica do poprzedniego zestawu....? jeszcze tylko subik do kompletu i będzie ok..:)
 
Bipo dzięki :) zmiany muszą czasem być więc teraz kolory białe różnica cóż jest duża zupełnie inne granie jamo w tym dość małym pokoju dudniło grało bassem i górą reszty chyba nie było raczej :p ale lata dało radę wkońcu to był mój pierwszy zestaw więc...teraz jest super a mocy bez problemu wystarczy :) hm subik może kiedyś na razie do filmów schowany mam jeszcze jamo póki co a niech sobie stoi
 
Hazi pytanie techniczne, jakie korytko dawałeś do tylnych kolumn na kable czy to najmniejsze czy dałeś samą pokrywkę od korytka? Pytanie drugie czemu nie wkręciłeś kolców pod kolumny? Kup na alle.... podkładki bo wiedzę że masz ładną podłogę i postaw na kolcach. Kolumny będą się jeszcze piękniej prezentować... ;-)
 
Bipo korytko szerokie dałem w razie potrzeby na więcej kabli jest przyklejone do podłogi kolce są wkręcone te oryginalne gumowe metalowe tez mam i myślałem o tym zobaczę kiedyś jak to wygląda ale nów trzeba dać coś na panele a te gumowe można przesuwać po podłodze wygodne rozwiązanie
 
Ciekawie. Fazowy dywan ;-) Trochę ciasno na tej ściance, ale pozytywnie.
TV fajne, cienkie ramki. Schody również mi się podobają :)
Tak cegła do reszty kolorystycznie nie po mojemu, ale nie czepiajmy się szczegółów ;-)
 
Ogólnie super, ale faktycznie ta cegła nie bardzo do tej ściany za tv. To dwa różne style. Walnij ją na biało i będzie jak z katalogu.
I nie zrozum mnie źle, bo masz salon o którym wielu moze tylko pomarzyć.
 
Kurcze Panowie. Tez jak zobaczyłem te zdjecia salonu ,to zaraz pomyslałem co robi tam tq cegła?!

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Zdjecie nie jest w orginalnych kolorach i moze to tak wyglada a nie inaczej
Biala cegla jest w kuchni tylko w innym stylu moglo by byc tego za wiele , dodam ze sciany sa biale

Sciana za tv ma 3.30 m tak wiec jest spora zrobie zdjecia cyfrowka. Mysle ze pokaza caly urok 😊
 
Te duże kafle są genialne imitujące beton, szkoda że po całości nie dałeś zamiast cegły tak by było więcej miejsca na Tv i rozstaw kolumn. Ogólnie bardzo ładnie, widać że się postarał, może uda się na biało przemalować i będzie cacy ;) masz foty całego pokoju czy tylko system to co widać?.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
ściana jest zrobiona z betonu architektonicznego to żadna imitacja, cegła również ze starej kamienicy

co do wymiaru ściany ma ona 3,20m beton 2,40 zamiar celowy aby środek zabudowy sufitu jak i lamp
wypadał na środku salonu












 
Ostatnia edycja:
Rusek wnętrze piękne i nowoczesne bardzo mi się podoba ale jeśli chodzi o kino i stereo to mam dla Ciebie kilka uwag... ;-)
1. Kolumny powinny być przed linią szafki, wysuń je chociaż tak aby te 5cm frontu kolumny było przed linią frontowa od rtv-ki.
2. Masz jeszcze troszkę miejsca i rozstaw te kolumny jeszcze trochę na boki aby nie były przy tej wysokiej rtvce, widzę że lewa kolumna zasłoni tą piękna cegłę a prawa delikatnie wejdzie na zejscie ze schodów..ale spróbować można chociaż po kilka centymetrów :)
3. Amplituner byś dał na wierzch tej szafki a w tą dziurę bym wpakował konsole, ampli wtedy nie będzie się dusił. On musi czymś oddychać i ma mieć zapewniona dobra wentylację co przełoży się na jego trwałość..
 
Do góry