Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Czyli heco do żyda?

HECO 1000 zostaja w salonie w stereo z denkiem 1500.

A kino to osobna salka - pomieszczenie. Calkiem inna bajka. Caly czas w budowie (prawie koniec) juz zrobiona calkowita ciemnia, wkrotce sufit zaciemnie, ekran moze lepszy kupie, zestaw puf w przyszlym tygodniu dojdzie. Wiec pozostanie tylko inwestycja w audio.

I co najwazniejsze jest to calutki pokoik do mojej dyspozycji. Zonka nie marudzi na "wystroj".
 
Myslisz ze klipshe lepsze od heco?

Ampli juz chce aby mial funkcje 7.1.4 a onkyo rz800 takiej mozliwosci nie ma (wyzszych modeli nie ogarnialem) . Czekam na marantza 6011, obadam rynek i wtedy decyzja zapadnie na 7009, 6011 lub 7010. Denon za drogi.


Bipo byly foty .... "spartanskie" warunki, pomysl, wymiary pomieszczenia, uklad itp.
 
Ostatnia edycja:
Lolo, SR7009 do Atmos Ci styka.
Foty były, ale dawno i na samym początku realizacji projektu.
Teraz jak już wszystko prócz audio video gotowe to aż się prosi, żeby wstawić aktualne ;-)
 
Lolo, SR7009 do Atmos Ci styka.
Foty były, ale dawno i na samym początku realizacji projektu.
Teraz jak już wszystko prócz audio video gotowe to aż się prosi, żeby wstawić aktualne ;-)

Zeby wstawic foty to musi zaczac wygladac. Narazie kilka mebelkow w drodze, ekran musze pozadny (chinski) kupic (chociaz na przescieradlo nie nazekam) efekt w miare zadowalajacy dla mnie.
Kable wisza jak pajeczyna bo za krotkie.i trzebabylo na skroty xd

Wiec narazie nie bede sie osmieszal zdjeciami. przyjdzie na to czas. :)
 
Myslisz ze klipshe lepsze od heco?

Ampli juz chce aby mial funkcje 7.1.4 a onkyo rz800 takiej mozliwosci nie ma (wyzszych modeli nie ogarnialem) . Czekam na marantza 6011, obadam rynek i wtedy decyzja zapadnie na 7009, 6011 lub 7010. Denon za drogi.


Bipo byly foty .... "spartanskie" warunki, pomysl, wymiary pomieszczenia, uklad itp.

Na klipsche do kina też bym uważał, tak samo mnie zraziły jak i w stereo. Dlatego odsłuch aby nie było potem że trzeba zmieniać bo dźwięk męczy. .. ;-)
 
Takie tam ;)
20160821_122916.jpg


Zły jestem, nie ma mojego wątku, a nowy zakładać to raczej bezsens.
 
Do góry