Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
wlasnie teraz allegro przejrzalem i tez nic, wlasnie tez myslalem o stolarzu i zrobienie na zamowienie, bo chyba nie ma takich bajerow jako gotowiec :)
 
Mebli do naszych zestawow jest mase. Wystarczy poszperac w internecie. Mozna tez kupic ktorys mebel o danej konstrukcji/ksztalcie i go przerobic samemu. Ikea ma tanie konstrukcje, wystarczy troche pokombinowac i stworzyc cos fajnego.
"zobal" - daj linka bezposredniego do Twoich prac, rozumiem ze Twoje hobby to stolarka? Masz jakis warsztat, czy mlotek, gwozdzie i na przod?
 
@zobal
Trzymaj mini szkic: https://www.dropbox.com/s/yfce179z8hwgdrb/projekt.png
Z gory uperzedzam, ze artystycznie to u mnie slabo jest (to zielone to pudelka od dvd sa)

znalazlem jeszcze kilka podobnych do ktorych chce:
http://www.meble-brw.com.pl/userdata/gfx/6f339f937b699c9471ed4060496b7bae.jpg np tutaj, ale tutaj sa te skosy, ja chce wszystko proste i te wnetrze nie jakis szuflady po bokach

Wlasnie podobnie wyslal kolega witusb24

tutaj jeszcze tez cos podobnego znalazlem:

Stolik RTV ! Warszawa! (2973432995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mam nadzieje, ze teraz juz zrozumiecie o co mi chodzi :)

aha widze, ze te z BRW sa za glebokie, bo maja 55cm, ja potrzebuje jak najkrotszego, aby pokoju mi nie zawalal, zobaczylem, ze amplituner ma 36cm, wiec mysle, ze u mnie 40cm by wystarczylo :)
 
Ostatnia edycja:
Ja sobie zrobiłem cos podobnego, zamowilem płyty w Castoramie na wymiar, wiertarka, wkręty i jedziesz ;) Mozna oczywiscie tez z grubej płyty ;) Płyty lekkie - drogie, blaty - jeszcze droższe ;) ale mozna imitowac grubą płytę na różne sposoby i tanio ;) Jesli spece z marketu budowlanego przytną co do milimetra to z poskładaniem nie powinno być problemu.

Zobacz jeszcze Elmob, Meliconi oraz Vogels Compose
 
Ostatnia edycja:
Podobnie u mnie, wszystko sam - projekt na kartce, szkice itp, potem sklep budowlany i do dziela, co wazne tak jak wspomniales, mozna na rozne sposoby imitowac grubosc jak i wartosc optyczna tanim kosztem :)
Kiedys to samo, podstawki pod kolumny, stoliki pod tv Crt i to wszystko wygladalo dobrze, nawet uzywalo sie rur wentylacyjnych i odplywowych, do tego wykonczenie i bylo z glowy. Teraz o tyle jest lepiej ze moze uderzyc do firmy z swoimi projektami i zamowic plexi wyginana na zamowienia, aluminiowe dodatki wlasmego projektu itp. A tu widze koledzy maja problem z znalezieniem gotowych prostych szafek, ta mlodziez :)
 
Z mebli mogę Ci jeszcze polecić Norstone Design, może u nich znajdziesz coś dla siebie. Mam od nich model Cinema i jestem bardzo zadowolony. Tanie nie są, ale jakość wykonania i materiałów na wysokim poziomie.
 
ja robie duzo sam, bo:
po pierwsze primo nigdzie nie znalazlem tego co chcialem,
a po drugie primo ;D Ile firm i fachowcow, tyle musialem po nich poprawiac, lub robic od nowa, a tak to mam spokoj i ewentualne pretensje tylko do siebie. A tak jak wspomniales, kiedys szczytem byla no. obrotowa podstawka pod telewizor, a dzis jest multum materialow i wykonczen. Siadasz do kartki jesli masz pomysl w glowie, a jak nie to szukasz inspircji w sieci, katalogach i wystawach.
no i po trzecie primo - jestduzo taniej, przynajmniej o koszty robocizny
 
Ostatnia edycja:
Ja sobie zrobiłem cos podobnego, zamowilem płyty w Castoramie na wymiar, wiertarka, wkręty i jedziesz ;) Mozna oczywiscie tez z grubej płyty ;) Płyty lekkie - drogie, blaty - jeszcze droższe ;) ale mozna imitowac grubą płytę na różne sposoby i tanio ;) Jesli spece z marketu budowlanego przytną co do milimetra to z poskładaniem nie powinno być problemu.

Zobacz jeszcze Elmob, Meliconi oraz Vogels Compose

Możesz pokazać co Ci ciekawego wyszło?

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 
ja robie duzo sam, bo:
po pierwsze primo nigdzie nie znalazlem tego co chcialem,
a po drugie primo ;D Ile firm i fachowcow, tyle musialem po nich poprawiac, lub robic od nowa, a tak to mam spokoj i ewentualne pretensje tylko do siebie. A tak jak wspomniales, kiedys szczytem byla no. obrotowa podstawka pod telewizor, a dzis jest multum materialow i wykonczen. Siadasz do kartki jesli masz pomysl w glowie, a jak nie to szukasz inspircji w sieci, katalogach i wystawach.
no i po trzecie primo - jestduzo taniej, przynajmniej o koszty robocizny

Ale moim zdaniem pojawia się problem: a co jesli mi nie wyjdzie, bo np. nie mam doswiadczenia? Koszty materialu na wykonanie 2 szafek na wprawki sa raczej wysokie.
 
Jak nie masz smykalki do takich rzeczy to sie nie zabieraj, proste. Jeden nie potrafi przygotowac pokoju pod malowanie i opedzlowac go, drugi robi sam sobie remont. Dla kazdego cos innego. Masz na tacy wszystko podane, nazwy linki itp. Co tu jeszcze mozna wiecej powiedziec, to tylko szafka.. :)
Wklejajcie lepiej fotki zestawow, Krzychu aparat odebrales juz z sewisu? :D
 
Mebli do naszych zestawow jest mase. Wystarczy poszperac w internecie. Mozna tez kupic ktorys mebel o danej konstrukcji/ksztalcie i go przerobic samemu. Ikea ma tanie konstrukcje, wystarczy troche pokombinowac i stworzyc cos fajnego.
"zobal" - daj linka bezposredniego do Twoich prac, rozumiem ze Twoje hobby to stolarka? Masz jakis warsztat, czy mlotek, gwozdzie i na przod?

Prosze bardzo
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/4671-nasze-zestawy-79.html


:hihi:Ostatnie zdanie jest najlepsze.
 
@zobal
Trzymaj mini szkic: https://www.dropbox.com/s/yfce179z8hwgdrb/projekt.png
Z gory uperzedzam, ze artystycznie to u mnie slabo jest (to zielone to pudelka od dvd sa)

znalazlem jeszcze kilka podobnych do ktorych chce:
http://www.meble-brw.com.pl/userdata/gfx/6f339f937b699c9471ed4060496b7bae.jpg np tutaj, ale tutaj sa te skosy, ja chce wszystko proste i te wnetrze nie jakis szuflady po bokach

Wlasnie podobnie wyslal kolega witusb24

tutaj jeszcze tez cos podobnego znalazlem:

Stolik RTV ! Warszawa! (2973432995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mam nadzieje, ze teraz juz zrozumiecie o co mi chodzi :)

aha widze, ze te z BRW sa za glebokie, bo maja 55cm, ja potrzebuje jak najkrotszego, aby pokoju mi nie zawalal, zobaczylem, ze amplituner ma 36cm, wiec mysle, ze u mnie 40cm by wystarczylo :)


OK.Tylko powiedz mi ,gdzie w swoim szkicu przeznaczyles miejsce na swoj sprzet grajacy.?
 
Do góry