Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No co Ty, ja miałem kiedyś stolik szklany, z resztą zdjęcie jest w moim wątku i na dolnej półce było ponad 26 kg a polka była długa 120 cm i 8 mm grubości.

A tu kolega mógłby zastosować takiej szerokości aby mu wszedł jeden klocek, a kolejne wyżej i każdy na swojej półce
 
Ostatnia edycja:
Powtarzam się, ale bardzo podobają mi się klocki Pioneera. Lecz tak jak kolega Borixon, nie widzę żeby to było dual mono (choć dla mnie budowa wzmacniacza nie jest ważna, a bardziej liczy się jak gra). Szkoda też, że cd nie ma XLR-ów. Ciekawe czy byłaby różnica w porównaniu do rca? I napisz nam proszę, czy dzieje się coś więcej między kolumnami, w porównaniu do Onkyo. A może i niektóry "grajek", wyjdzie poza kolumny? Słuchałem Primare, również w klasie D i tam wszystkie dźwięki były idealne, ale niestety nie chciały się "uwolnić" od kolumn.
 
Henry... nie prędko. Teraz remont, a potem Aria. Moja ukochana żona powiedziała, że pierwsze jej kupie nowe okna, drzwi i kuchnie, a potem mogę kupować co chcę. I jak tu się nie zgodzić, jak już mam na oku gramofon, cd Creeka i oczywiście Focale 5.0 :)
 
sc4_bi_wire_t6s.jpg
BTW krzysztofradio, testowałeś te kabelki ViaBlue?
Wygląd powala, tylko czy to się przekłada na dźwięk??

Koledzy chciałbym kupić jakiś kabelek i wypróbować połączenie z laptopem.
Możecie polecić jakiś kabelek USB.ale nie za drogi tak max.do 100.
Kabel USB Taga Harmony TUD-20, jeśli zależy Ci na wyglądzie ;)
IHMO szkoda kasy, kup komputerowy różnicy nie zauważysz.
 
Ostatnia edycja:
Po pierwsze gratuluje koledze pionierka. Fajnie wyglada. Szkoda ze ampli. tez nie pionierek fajnie to by wszystko wspolgrało.
Natomiast wszystkie zony sa takie same. Ja musze ukrywac rachunki lub zanizac kwote sprzetu bo sie zona obrazie że gowna kupuję.Njalepiej jak powiem ze sprzęt uzywany za grosze kupiony. Wtedy jej na sercu sie lzej robi. Ha ha. Kłamię dla jej dobra. W dobrej sprawie.to nie grzech[emoji14]

Wysłane z mojego ASUS_T00G przy użyciu Tapatalka
 
Kolego Woytaski, tutaj głównie płacisz za konfekcje.
Jak chcesz tani i dobry kabel, to kup sobie (np.) Audioquesta FLX-SLiP
To kabel roku wg. "What Hi-Fi Sound & Vision " w swoim przedziale cenowym (i nie tylko).
Audioquest FLX-SLiP 14/4 review | What Hi-Fi?
Audioquest FLX-SLiP 14/4 | Speaker Cable Per Metre | Richer Sounds

Wracając do wyglądu. Bez znaczenia (w sensie wyglądu) jaki kabel kupisz, wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni zestaw do konfekcji.
Tutaj masz moje podboje:

http://www.hdtv.com.pl/forum/952280-post2038.html
 
Podobne widziałem w Castoramie (w granicach 200zł), na alle też chyba wisiały. Z tą różnicą, że inne "wzory".
Na żywo wygląda to fajnie, ale raczej do pokoju dziecka ;)
 
Niektorzy za spore pieniadze kupuja figurki filmowe. Z ciekawosci przejrzałem aliexpress a tam t-1000 za pare dolcow 18 cm. Jak by ktos chciał
The Terminator T-800 Arnold Schwarzenegger PVC Action Figure Collectible Model Toy 7" 18cm MVFG346
http://s.aliexpress.com/vqeANRJF
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego ASUS_T00G przy użyciu Tapatalka
 
Kolego Woytaski, tutaj głównie płacisz za konfekcje.
Jak chcesz tani i dobry kabel, to kup sobie (np.) Audioquesta FLX-SLiP
To kabel roku wg. "What Hi-Fi Sound & Vision " w swoim przedziale cenowym (i nie tylko).
Audioquest FLX-SLiP 14/4 review | What Hi-Fi?
Audioquest FLX-SLiP 14/4 | Speaker Cable Per Metre | Richer Sounds

Wracając do wyglądu. Bez znaczenia (w sensie wyglądu) jaki kabel kupisz, wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni zestaw do konfekcji.
Tutaj masz moje podboje:

http://www.hdtv.com.pl/forum/952280-post2038.html
Fajnie to wygląda cenowo, myślisz że 14/2 będzie równie dobry??

Widziałeś to na live??
 
Do góry