Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
TV SAMSUNG 32 nie długo do wymiany d6750
PIONEER DVD DV-610
BLU-RAY LG BD 550
HARMAN KARDON AVR 255
JAMO SUR S 60
CENTRAL WHARFEDALE DIAMOND 8
FRONT HECO VICTA 700
SUB YAMAHA SW 012 jest bo jest wkrótce zmian na jamo
DYSK WD 1TB
PRZEWODY PROFIGOLD , KLOTZ


30370e7c34695818med.jpg
[/URL]
[/IMG]
6fbc047cf49a8b1dmed.jpg
[/URL]
[/IMG]
632fbd41f9e3b0abmed.jpg
[/URL]
[/IMG]
7de16f891623e335med.jpg
[/URL]
[/IMG]
b4f5a874247df955med.jpg
[/URL]
[/IMG]
6e19f3cf9e238bd7med.jpg
[/URL]
[/IMG]
8c80ecab6c37714emed.jpg
[/URL]
[/IMG]
Prosze o opinie przyjme kazdą , dodam ze gorna krawedz wszystkich głosnikow jest na identycznej wysokosci :bober:troszke mi zajeło kupno tego wszystkiego dlatego taka kolorystyka w firmach ;-) no a teraz jest juz z nami od 3 mies Mały Alan :D i ciezko bedzie o zmiany na lepsze .
Pozdr. :p
Zmiany w 2012 tv es 6800, sub jamo 210, DAC nostromo 3, monitor audio bx5, przewody da vinci.Pozdro
















 
Ostatnia edycja:
Bardzo przytulne wnętrze:) Widzę że zainwestowałeś w lepsze kolumienki? Jedynie co bym kupił, to większy TV, no chyba że na zadjęciu tak się wydaje? Napisz mi na PW jak spisują się kolumny w porównaniu do starego zestawu i czy po podpięciu tego DAC do BD różnica jest słyszalna w dżwięku. Bo w przyszłości sam nad jakimś DAC się zastanawiam. Nie będziemy tutaj zaśmiecać.
 
Sprzecik fajny, ale czy ten tv nie za wysoko troche? Ja ostatnio postawilem swoj tv troche wyzej, no i nie moge sie przyzwyczaic a o komfortowym graniu to juz moge zapomniec :)
 
Moze ale od poczatku moje telewizory tak wiszą i sie przyzwyczaiłem , zreszta półka mi blokuje a jest na pretach 2 gwintowanych fi12 zeby nie siadła:shock: moze kiedys ja zlikwiduje ale czasu brak aktualnie.Pozdr - a reszta?:cry:
 
Ok ale jak pisałem wczesniej nawet jakbym chciał to półka blokuje a robie wszystko sam wiec wiem jak jest zamocowana i troszke potrzeba czasu by to zrobic a tego mi własnie brakuje:(.Pozdr
 
z czasem jest najgorzej i całkowicie Cię rozumiem, a skoro masz dziecko to już tym bardziej czasu brakuje:), ale będzie miało czego słuchać i oglądać na bardzo dobrym poziomie :)

Dziś jak znajdę czas to wstawię swoje fotki, może ktoś doceni :) bo jeszcze rok temu nic z tego co jest na zdjęciach nie było:)
 
do większości tu i tak będę pikuś, ale jestem bardzo zadowolony ze swojego sprzętu i z tego co mi się udało samemu zrobić:)
 
Wiesz, nie wiem jak innych ale mnie cieszy widok kazego zestawu, moze to byc nawet Logitech Z-5500. Wiec nie badz taki skromny bo z Tego co widze sprzet masz porzadny. Wiec wklejaj fotki, no chyba ze jeszcze odkurzasz pokoj przed sesja zdjeciowa :)

EDIT: Fox, tu ci odpisze z priva bo moze sie przyda takze innym, foto wrzuc na postimage.org
tam wgrywamy zdjecie na serwer a nastepnie klikamy np. "link bezposredni". Nastepnie na forum
klikamy ikone "insert image", kasujemy "http://" i prawoklikiem myszki wklejamy link. That`s it.
 
Ostatnia edycja:
Oto moje wypociny. Skromnie, małe pomieszczenie, ale coś udało mi się z tego zrobić, jeszcze rok temu większości z tego nie było, tylko meble tv samsunga widoczny na pierwszych zdjęciach oraz x box biały. Od dawna lubiłem posłuchać dobrej muzyki obejrzeć dobry film, lecz brak finansów nie pozwolił na rozbudowę. Podejmując pracę i przypadkiem wszedłem na te forum które spowodowało, że postanowiłem zrealizować sobie swoje młodzieńcze marzenie:). Nadal staram się rozbudowywać i ulepszać swój kącik:). dwie pierwsze fotki pokazują jak to było 2 miesiące temu (rok temu w ogóle nic nie było). kolejne fotki jak jest teraz:).


Obraz_001.jpg


Obraz_011.jpg


Obraz_012.jpg



Obraz_037.jpg

Obraz_015.jpg



Obraz_022.jpg



Obraz_023.jpg



Obraz_031.jpg



Obraz_033.jpg



Obraz_036.jpg




Obraz_046.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry