Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Przedstawiam moje zabawki (niestety nie inwestuje w "design" poniewaz przejsciowe mieszkanie)
tv led 80" od "Kiki", kolumny Opusy 2.2 Wharfdale (5.1)- nie kazdy zna a szkoda bo graja swietnie, podaje link z opisem link dotyczy samego stereo:
Wharfedale Opus 2.2 Floorstanding Loudspeaker Review
audio Marantza (nie wszystkie na zdjeciu), glosniki Harmana GLA55 na ktorych czesto ogladam filmy (bardzo fajny dzwiek) i oczywiscie kolekcjonerskie perfekcyjnie wykonane ciezkie i duze figurki w limitowanych edycjach scisle powiazane z filmem :) (mam jeszcze sporo innych ale mysle ze wystarczy)
 

Attachments

  • mar2.jpg
    mar2.jpg
    715,4 KB · Wyś: 1577
  • mar.jpg
    mar.jpg
    717,6 KB · Wyś: 1088
  • Bez nazwy-2.jpg
    Bez nazwy-2.jpg
    743,9 KB · Wyś: 719
  • piloty.jpg
    piloty.jpg
    513 KB · Wyś: 867
  • ter pr.jpg
    ter pr.jpg
    806,2 KB · Wyś: 644
  • pr ter.jpg
    pr ter.jpg
    803,4 KB · Wyś: 568
  • hkk.jpg
    hkk.jpg
    720 KB · Wyś: 617
  • Bez nazwy-1.jpg
    Bez nazwy-1.jpg
    996 KB · Wyś: 970
Ostatnia edycja:
Figurki miodzio!
Udało Ci się pozbyć tych wszystkich pilotów i tylko je wystawiasz czy musisz nadal używać?

Zdziwisz sie ale uzywam, moze nie wszystkich bo glownie tam Marantz i tu z jednego pilota mozna sterowac wiekszosc funkcji, ale zawsze musze pogrzebac "gleboko" w ustawieniach czy to BR, Ampli czy tez tunera Sat, takie zboczenie :)
Sporo tez korzystam z ipada jako pilota, glownie stacje radiowe (z internetu) przegladanie itp.
Figurka T2 (glowa) jest w skali 1:1, na zdjeciach tego nie widac ale jest duza.
 
Dzieki Panowie, tv na co dzien ogladam z 4m moze ciut wiecej o te 10cm, natomiast jak gram na PS3 i jest jakas akcja to wychylam sie w strone tv aby byc jeszcze blizej, taki automatyczny odruch :) takze smialo mozna i z 2.5m, Kiki takze wspominal o podobnych odleglosciach w innym watku wiec nie jestem odosobniony.
Aliena takze mam, sporo Terminatorow i duzego GhostRidera - takze cale towarzystwo.
Stojaczki na piloty sa bardzo niestabilne, trzeba je przerobic dystansami na koncu bo wszystko sie wywroci, zreszta cena mowi sama za siebie :)
 
ten stojaczek sobie zamówię i umocnię po swojemu hehe, na razie muszę ogarnąć chłodzenie w półce, zrobić totalny porządek z kablami i dopracować oświetlenie led w całym pokoju, ale jakoś czasu brak
 
U mnie taki stojaczek by sie przydal. Na razie 6 pilotow, a za chwile kolejne 2. Szkoda, ze nie ma takich od razu na 8 szt. - Pewnie byłby stabilniejszy ;)
 
Tak wlasnie mialem uczynic zaraz po kupnie, spokojnie mozna pokombinowac i je ze soba zlaczyc stosujac niewidoczna od spodu podstawke, a na tylnej czesci obowiazkowo dystans tak aby sie wszystko nie uginalo, kto wychowywal sie na A.Slodowym robi takie drobnostki w kilka chwil :)
 
armanig SZACUNEK , naprawdę fajne zabawki , a za te 80" to jakieś 5k euro , zgadza się ? , miałem okazje ogladać , ale jakbym przytargał do domu to rozwód mórowany :D
 
do armanig
fajne są te figurki terminatora czy predatora. Są sprowadzane, jakaś aukcja, konkretny sklep??
Edit:
Generalnie figurki nie sa tak powszechnie dostepne jakby sie moglo wydawac (to nie sa zabawki) a raczej gadzety dla kolekcjonerow, niektore to rzadko spotykane oferty, kazdy ma swoj nr., liczy sie stan pudelka itp. - oczywiscie jak chcesz kupic taniej trzeba kombinowac i szukac miesiacami.
W Polsce masz tutaj, ale terminy, ceny to nieporozumienie.
Aliensgroup - TERMINATOR T-800 ENDOSKELETON , Fantasy ť Terminator - Hollywood Colle.
Figurek jest 1000szt tylko.
Glowa 1:1 Terminator T2 - firmy Sideshow (to jest najlepsza firma jezeli chodzi o czache) i generalnie jest to firma bardzo uznana, ta czacha jest dostepna u nas jak dobrze poszukasz mowa o wersji Combat Domage, poniewaz sa 2 wersje tej czachy - Combat domage i Chrome, chrome w zasadzie nie do zdobycia w PL i uwazany za najlepsza wersje przez kolekcjonerow - takze limitowane.
Na ebayu mozna sporo wyszukac:
SIDESHOW ORIGINAL CHROME T-800 TERMINATOR ENDOSKELETON STATUE BUST LIMITED MINT | eBay
Predatora smialo natomiast mozna kupic i u nas, nie warto bawic sie w sprowadzanie bo nie wyjdzie taniej:
Aliensgroup - PREDATOR LEGENDARY SCALE CLASSIC PREDATOR , Fantasy ť AvP-Prometheus - Sideshow Toys
Takze Ebay najlepszym przyjacielem.
 
Ostatnia edycja:
kiki, może byś dodał swój zestaw? Ciekaw jestem jak to u Ciebie wygląda. Znasz się na rzeczy to może Twój zestaw zainspiruje kogoś.
 
Do góry