Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bardziej ryzykowne jest chyba stawianie Plazmy na szkle co widac na załączonych obrazkach
avdeco1smallzt1.jpg

avdeco3smallfl4.jpg


O dziwo plazma Panasonic 50PX500U wyszła z tego bez szwanku. Stolik kosztował 1000$.Szkło miało wytrzymać 113 kg a poddało się pod naciskiem 52 kg. :shock:
 
Gdy mamy już skompletowany zestaw AV to trzeba na czymś usiąść, prawda?:)
cedia_chair_1.jpg

cedia_chair_2.jpg

cedia_chair_3.jpg

Nie dość, że wygodny to jeszcze odpowiednio wyposażony:D.

Dla fanów sal kinowych też coś się znajdzie:
irwin_1_1.jpg

irwin_3.jpg

irwin_2.jpg


Zdjęcia pochodzą z wystawy CEDIA odbywającej się właśnie w Denver i związanej z każdym aspektem kina domowego.
Nie wiem jak jest na IFA ale meble audiovideo to też ważna rzecz i taka impreza przydałaby się zapewne i u nas.
 
POdoba sie ? Gra naprawde pieknie

Witajcie może być co sądzicie?

PIONEER 436XDE PO ROKU BEZ ZADNYCH DUSZKÓW
DENON 4306 REWELKA DZWIĘK
DENON 3930 BEDZIE ZA JAKIS TYDZIEN
B&W 7.1 SERIA 600 S3
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    35,9 KB · Wyś: 7255
  • 2.JPG
    2.JPG
    28 KB · Wyś: 6997
  • 3.JPG
    3.JPG
    33 KB · Wyś: 6925
  • 4.JPG
    4.JPG
    38,2 KB · Wyś: 6900
  • 5.JPG
    5.JPG
    22,4 KB · Wyś: 6885
No to dorzucę coś od siebie
http://www.megaupload.com/?d=ZI8D6VDS to mój zestawik (będzie w innym miejscu :D -na wiosnę :( ) i wreszcie żona przestanie traktować jako półeczki :p .
Przy okazji byczy nie krzycz o jakość zdjęć ale fotograf ze mnie żaden;) no i docieram,docieram,docieram........ dopiero 100 h :(
Pozdrawiam.
5.jpg

Nie umiem się obchodzić z dodawaniem zdjęć ... wchodzi tylko 1 :( a z tym Megaupload to jakieś dziadostwo :( ...więc zdjęcie zestawu :D
 
Ostatnia edycja:
Na początek wystarczy, do pokoju 11m2.

1ts0.jpg


hdfm4.jpg


Sprzęt chyba mam w podpisie ale napisze dla ścisłości: LCD Panasonic 26LX60 (jak szczęście da, bede za jakiś czas wymieniał na coś 32"), Amplituner Pioneer VSX-415 (niby najnizszy model, ale gra jak dla mnie świetnie), jak widac na foto także jest dekoder "N" i z niego obraz na pierwszym foto. Niżej foto z Commando w HD (1280x720 XviD) puszczonego kablem HDMI z kompa :). Na foto brakuje głośników gdyż narazie (głośniki docelowe narazie w duzym pokoju) są to zrobione przezemnie bzyczki, no i subwoofera JAMO E5SUB2 kupionego za 400zł :D A daje jakby kosztował przynajmniej 2x tyle, tylko musi stac w odpowiednim miejscu. Dodakowo w testach wychodzi ze ów Pioneer ma mało basu...zaręczam ze daje go wystarczająco dużo by zatrzęść ścianami. No i na koniec moj ukochany oldtimerowy czytnik CD-Audio, Technics SL-PG440, stary ale bardzo jary bo ma wymieniony w serwisie Technicsa laser na nowy, czyta wszystko co mu sie włoży niezależnie jak bardzo jest porysowane. A dźwięk mimo iż to model średniej bardzo klasy jest wyśmienity, lepszy niż z kompa na bank. No to chyba narazie tyle :)
Jak tylko bede miał wszystko zebrane do kupy przedstawie to na łamach forum :)
 
To i ja pokażę swoje małe "kino":






Zestaw to: Yamaha RX-V795, Yamaha DVD-S796, Pioneer CD-F100E, B&W 603 S3, B&W LCR60 S3, Paradigm dipol 170 (nie pamiętam dokładnie symbolu) i LG 50PC1R
 
Mój zestawik prawie dokończony, musze jeszcze umocować zaraz pod TV głośnik centralny i zamocowac tylne głośniki ale najpierw lakiernik musi powalowac uchwyty w kolorze sciany.



 
Podświetlenie to taki zestaw do nabycia w Ikei składa się z czterech świecących paneli . Kable są pociągniente w plastikowym korytku w ścianie które wychodzą obok sprzętu widocznego na zdięciu powyżej.
 

Attachments

  • _mini-Obraz 097.jpg
    _mini-Obraz 097.jpg
    18,8 KB · Wyś: 866
  • _mini-Obraz 098.jpg
    _mini-Obraz 098.jpg
    17,6 KB · Wyś: 749
  • _mini-Obraz 099.jpg
    _mini-Obraz 099.jpg
    19,4 KB · Wyś: 683
Mój zestaw...

Witam,to mój pierwszy post,więc chciałem się przedstawić z najlepszej strony:) Oto moje cudeńka.
 

Attachments

  • Zdjęcie000.jpg
    Zdjęcie000.jpg
    21,1 KB · Wyś: 5976
to i ja się pochwalę....

To mój pirerwszy post. od 2 tygodni posiadam:
-tv samsung ps42e71h <=> HDMI <=> dvd samsung hd860
- tylne podświetlenie,
- dekoder tv cyfrowej <=> scart ( niestety) <=> tv
- ampli TEAC <=> optyk dvd <=> koaksjal dekoder.
Musze powiedzieć, że dvd po hdmi na 720p wymiata, dżwięk też (nawet w stereo przy muzie). DVD ma jakiś słabiutki upscalling do 720p i 1080i.
Może "n" jak już wszystko bedzie ok.
kliknij tu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9a0bd3a8bab4e4d.html
 
Do góry