Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Czyli znów wychodzi wyższość starego sprzętu nad nowym.

Myślę, że nie zawsze, ale coś w tym jest. Ten wzmak ma potężne trafo, pobór mocy 460W, więc konstrukcyjnie jest ok, chociaż czytałem opinie, że przez hybrydową końcówkę mocy dużo traci. Teraz zastanawiam się jak zagra np. Pionek A-30 z moimi Jamo, bo słuchałem go z Zensorami 7. Oczywiście nie ma co porównywać. W przypadku Jamo muzyka trochę bardziej rockowa, metalowa to już jest jazgot
 
Moja dostaje smsy jak coś ze wspólnego konta schodzi, więc wiem coś o tym ;)
Na szczęście mam też inne konto, no i można gotówką zapłacić :D
 
Wspolne konto z partnerka/em, ewentualnie poza obslugujacym kredyt mieszkaniowy, to szalenstwo. Chyba ze ktos musi koniecznie kontrolowac wydatki drugiej polowki.
 
Ja oczywiście żartuję, bo nie po to się żeniłem, żebym musiał kombinować i bać się żony ;)
Też coś tam od czasu wspominam, że może przydałoby się zmienić, dokupić to czy tamto, aż w końcu przychodzi do "realizacji" ;)
Moja wie, że mam swoje pasje i jeśli nie przeginam, to nie ma problemu, w drugą stronę działa to podobnie.
Zresztą przed każdym zakupem sprzętu coś tam sobie odkładam :)

Wspolne konto z partnerka/em, ewentualnie poza obslugujacym kredyt mieszkaniowy, to szalenstwo. Chyba ze ktos musi koniecznie kontrolowac wydatki drugiej polowki.
Nie odczuwam dyskomfortu, jedno wspólne, drugie moje firmowe, zresztą do obydwu żona ma dostęp i nie chodzi o kontrolę. Obydwoje pracujemy na to co mamy wspólnie i mi taki układ pasuje, a poza tym nie muszę się martwić opłacaniem rachunków, kobiety maja to bardziej ogarnięte ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja oczywiście żartuję, bo nie po to się żeniłem, żebym musiał kombinować i bać się żony ;)
Też coś tam od czasu wspominam, że może przydałoby się zmienić, dokupić to czy tamto, aż w końcu przychodzi do "realizacji" ;)
Moja wie, że mam swoje pasje i jeśli nie przeginam, to nie ma problemu, w drugą stronę działa to podobnie.
Zresztą przed każdym zakupem sprzętu coś tam sobie odkładam :)


Nie odczuwam dyskomfortu, jedno wspólne, drugie moje firmowe, zresztą do obydwu żona ma dostęp.

Tylko tu pojawia się problem celowości zakupu. Moja żona nie bardzo dostrzega różnicę w jakości dźwięku. Powiedzmy, że wyłapie różnice miedzy słabym mp3 a flac :)
 
Henry wole jak zartujesz.
A juz napewno jak nie bierzesz zbyt powaznie tego co piszę. ;)
Luzik, my tu i tak o pierdołach gadamy ;)
btw. ale na serio znam takich typów (płci obojga ;) ), co potrafią wzajemnie rachunki sprawdzać i paragony zbierają :D
Ja swojej powiedziałem, że ponieważ dużo jeżdżę, to ma mi zostawić jedynie kasę na paliwo i hotele, a reszta jest jej :p
....no i muszę mieć trochę kaski na weekendowe wyjście z kumplami :twisted:

Oczywiście, że tak. Przynajmniej ja zauważam i zawsze kibicuje. Ba, namawiam ;)
Szczególnie bielizna i takie tam, w końcu to dla nas :D
Ja też kibicuję i namawiam, czasem nawet zdarza mi się z nią do sklepu wybrać i swoja kartą zapłacić, oczywiście tą ze wspólnego konta :D
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście, że tak. Przynajmniej ja zauważam i zawsze kibicuje. Ba, namawiam ;)
Szczególnie bielizna i takie tam, w końcu to dla nas :D

U mnie to jest na pierwszym miejscu jak tylko jesteśmy na jakichkolwiek zakupach....:D
Niech sobie kupi coś z bielizny i nie tylko a ja później mam spokój odnośnie zakupu płytek BR i z muzyką..;-) Korzystam 2 razy zarówno coś dla oka jak i uszu...:D
 
Jest na to sposób - rozdzielność majątkowa :D
Krzysiu czemu się nie chwalisz, właśnie zauważyłem że masz końcówkę mm7055....;-), a gdzie fotki:D
Taki mały trailer czyli kabelkologia.
A propos, moja zauważyła tylko jedną :)
 

Attachments

  • DSC07527 (Large).jpg
    DSC07527 (Large).jpg
    44,5 KB · Wyś: 140
  • DSC07533 (Medium).jpg
    DSC07533 (Medium).jpg
    72,1 KB · Wyś: 315
Ostatnia edycja:
Krzysztof ty tak to w domu,czy jakiś duży lokal kupiłeś i kino otwierasz?☺ja z trzema klockami z kablami się nie ogarniam a tu siedem i jeszcze to nie wszystkie kable.
 
Ostatnia edycja:
Do góry