Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 

Powinienem dostać rabat :-D Krzysztofradio u Ciebie już dawno widziałem taki ;-) a nawet dwa :-D
To się dogadaliśmy :) mam jeszcze jeden w sypialni.


Nie wiem dlaczego, ale jakoś myślałem, że rozmowa jest o tym okrągłym, kulistym półotwartym białym "taboreto-stoliczku" u Bipo z poście 5898 :D
Zuważyłem, ze Denoneer ma taki, tylko czarny. Bipo - widzę tu mocne inspiracje Denoneerem. Nie dziwię się :)
Mam tylko jedno pytanie to ty kto jestes Savron czy Sauron?
To chyba takie U, tyle, ze z łaciny ;)
Savron znów poleciał - bezcenne cudo
 
Ostatnia edycja:
To się dogadaliśmy :) mam jeszcze jeden w sypialni.


Nie wiem dlaczego, ale jakoś myślałem, że rozmowa jest o tym okrągłym, kulistym półotwartym białym "taboreto-stoliczku" u Bipo z poście 5898 :D
Zuważyłem, ze Denoneer ma taki, tylko czarny. Bipo - widzę tu mocne inspiracje Denoneerem. Nie dziwię się :)

To chyba takie U, tyle, ze z łaciny ;)
Savron znów poleciał - bezcenne cudo

Nie ukrywam, ale Krzysztof masz rację, Denoneer ma duży wpływ na to co robię w swoim salonie i jest dla mnie dużą inspiracją jak również nie które pokoje na naszym forum....;-) W końcu po to założony jest ten wątek aby czerpać inspiracje od innych, aby je w cielić w życie u siebie...;-) Więc Panowie wklejamy fotki, wklejamy....;-)
 
Witam mam pytanie czy moze ktos z forum polecic jakis dobry sprawdzony wieszak do tv
montaz sony 65" 8505C

sony ma dedykowany do tego tv ale zastanawiam sie czy nie ma na rynku czegos lepszego co by sie nadalo
 
Domyśliłem się, że nie na tym forum (dlatego pisałem o PW) . Korzystam z telefonu i nie chciało mi się szukać w google. Stąd prośba o jakiś link. Wieczorem sprawdzę na pc.

Wysłane z Note 3
 
Mialy byc lepsze fotki wiec prosze:
29upq9l.jpg

zu4gno.jpg

10degkz.jpg

fejvwk.jpg


Witajcie, 100 lat mnie tu nie było ale postanowiłem, że odwiedzę forum z powodu zmiany tv. Jak było dotychczas widzicie na powyższych zdjęciach, teraz wpadł LG 65ub950v. Nie będę opisywał co to za tv bo większość z Was zna modele na blachę ;) Będę miał chwilę to podrzucę zdjęcia. Pzdr :)
 
" BNOIS" , po pierwszej pozdrawiam. Po drugiej , to Ty pojechałeś z tym minimalizmem:D:D. Lubie to , ale... tutaj to prawdziwy minimalizm.:D
 
Mi teź się podoba, ale co z tego, przy tej ilości sprzętu który większość z nas tutaj posiada, w zasadzie mało realne. Co prawda sprzęt można pochować, ale ja osobiście lubię wyeksponowane zabawki i kółko się zamyka ;)
 
" BNOIS" , po pierwszej pozdrawiam. Po drugiej , to Ty pojechałeś z tym minimalizmem:D:D. Lubie to , ale... tutaj to prawdziwy minimalizm.:D

Tak ale jestem prawdziwym laikiem jesli chodzi o av i to co mam w zupełności mi starczy. Oczywiście, że podoba mi się cale mnóstwo audiofilskiego sprzętu ( m. in zabawki kolegi Armanig, które jak zobaczyłem na forum to szczęke zbierałem z podłogi 5 min) i chętnie takie coś widział u siebie no ale po pierwsze nie potrafiłbym korzystać z tego w takim stopniu jak Wy, po drugie ogromny nakład finansowy :) Choć myślałem o kinie domowym z prawdziwego zdarzenia ale naprawdę nie mam pojęcia co z czym zgrać, jak to ustawić itp. Htl9100 jest w tym bardzo wygodny i przede wszystkim nie ma kabli a przy remoncie mieszkania nie myślałem o lokowaniu ich w ścianach i teraz byłby problem. Co do tv to myślę nad jego kalibracją choć nie wiem czy nie wpadnie jeszcze coś większego np. 75 albo 84". Miałem okazję już teraz mieć 84" ale nie miałem tyle pieniędzy a nie będę się zapożyczał, wybrałem tego. Poniżej kilka fotek, w tym też jestem słaby więc wybaczcie jakość, nawet lustrzanka nie pomoże jak ktoś jest beztalenciem ;)

2d21d777a29225ac.jpg


e5d84f0d241b7d90.jpg


2196d2609186f8cd.jpg


Na tv widać kamerkę ps4, konsole pożyczyłem bratu bo ja nie mam czasu na granie a bluraya do filmów mam też w laptopie. Zatem nie pzdr a pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Bardzo fajnie, bas potrafi zatrzęść podłogą tak, że sąsiedzi przyłażą, po odłączeniu satelit prawdziwe 5.1. Transformersy na bluray robią wrażenie. Za te pieniądze i do takiego użytku jak znalazł.
 
A widzisz, jeszcze zależy kto co lubi., mi na tej szafce rtv zdecydowanie barakuje sprzętu audio :), tyle wolnego miejsca masz.
 
Ostatnia edycja:
Nio kolega zaszalał...;-)
Ja w pierwszym momencie jak spojrzałem na zdjęcie to myślałem, że nam chce pokazać tylko TV na ścianie z szafką rtv.... a te czarne coś na nim to standy lub podkładki pod kolumny... Pewnie za chwilkę mu przyjdą kolumny i wklei już ze wszystkim..... A tu się dowiaduję że to coś czarne płaskie to kolumny frontowe..... Minimalizm konkretny.... ;-) Mój gust podobny jak kolegów niżej, lubię eksponować swój sprzęt kd, musi mieć swoje gabaryty... Ale to już tylko kwestia indywidualnego gustu, każdy ma swój..;-)
Ostatnio byłem u kolegi, to nawet TV miał w zabudowie tak aby się odniosło wrażenie, że w domu nie ma TV.... Ja lubię odwrotnie, wchodzę do salonu i cieszy się zarówno wzrok jak i słuch...;-)
 
Ostatnia edycja:
Tzn. jak zabudowany, tv nie było widać, czy był wpuszczony?
Ja swój lekko wpuściłem w ścianę (konkretnie w zabudowę GK), sprawia wrażenie bardziej płaskiego, a z racji swoich gabarytów, ten tył nie jest ultra cienki jak to widzimy w obecnych bezramkowych tv. Z wieszakiem i swoją grubością znacznie by odstawał od ściany i chciałem się tego właśnie pozbyć, dodatkowo ściana (a raczej jej część) jest czarna i w sumie też jak się wchodzi do pokoju to raczej zlewa się z nią, ale po włączeniu jest mega kontrast :)
 
Ostatnia edycja:
Całą ścianę ma zrobiona jako biblioteka na książki z wbudowanym tv pośrodku. Tak że jak nie ogląda to zasuwa sobie TV zasłoną z regipsu chyba ,na którą jest naklejona tapeta z imitacja książek na półce. Dlatego jak się siedzi na sofie i słucha np. Muzyki to przed oczyma mamy ścianę z książek. .;-). Salon zrobimy w stylu chyba retro, 2 kolumny,wzmak i gramofon.calos tworzy fajny klimat...
 
Rozumiem, to zmienia postać rzeczy. Widziałem też aranżacje w których tv był schowany w komodzie, na czas seansu otwierało się drzwiczki i voila. Kompletnie nie moja bajka ;)
 
Wczoraj przywiozłem od teściów całkiem nie dawno kupiony wzmak Technicsa SU-V460, kupiony do Radzieckich kolumn Radiotehnika S100F. Myśle sobie podłącze, sprawdze jak to gra. Nie oczekiwałem cudów. Na początek podłączyłem notebooka (jakc-cinch) i to co usłyszałem to była tragedia. Bas kartonowy, wysokie jak na dyskotece w podstawówce. Zniesmaczony odłączyłem wszystko, pewnie wzmak stary i tak gra. Coś mi nie dawało spokoju i wydłubałem z szafy CD SL-PG490. Wniosek, mam do sprzedania Pioneer-VSX923 :) Muszę kupić coś z pre-out i do tego wzmacniacz, tylko żona jeszcze o niczym nie wie...
 
He he , to tak samo jak wytargałem z piwnicy starego Panasonica SA-HE 90 H+na sprzedaż z Jamo i nie mogłem uwierzyć jak to gra w stereo ...
 
Do góry