Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No wiem, wiem... ;-) Ja zainspirowałem się właśnie Nimi :)
Od razu wpadł mi w oko :-D
Tylko chciałem coś urwać z tej stówy aż tu nagle Sprzedawca sam wysłał mi linka, że akurat zrobił promocję ;-)
Zamówiłem więc sobie i jak już przyszedł to puściłem wici dalej...
Fajny stojak to niech więcej z nas go ma :)
 
Pewnie, że fajny.
Szczególnie, że u nas nie ma za specjalnego wyboru, ba nawet na zagranicznym rynku nie specjalnie jest w czym wybierać.
W zasadzie są 3 modele, ten powyższy, moje które kiedyś wklejałem i Foxa ;)
 
Właśnie tego obawiałem się najbardziej ;-)
Spokojnie, jest dobrze. Jest stabilny i spokojnie te 5 pilotów sobie stoi i nic się nie przechyla ani nie przewraca ;-)
 
Pewnie, że fajny.
Szczególnie, że u nas nie ma za specjalnego wyboru, ba nawet na zagranicznym rynku nie specjalnie jest w czym wybierać.
W zasadzie są 3 modele, ten powyższy, moje które kiedyś wklejałem i Foxa ;)
:)E,tam, e tam... Nie ma??! Jest! Troche inny model.:D
 
Ostatnia edycja:
Aaa... no właśnie! Miał być odbiór osobisty z tego co pamiętam ;-)
Jest już Armanig u Ciebie? Limited Edition One and Only! :)
 
:)E,tam, e tam... Nie ma??! Jest! Troche inny model.:D

Ale to jest best of the best, jedyny i niepowtarzalny, po za wszelką konkurencją :D
Miejsce honorowe, centralnie na stoliku już od dawna się grzeje.
Mam nadzieje, że będzie na mnie czekać, bo niebawem (mam nadzieje) się zjawie ;)

Limited Edition One and Only! :)

Dokładnie, bezcenne. Żadne moje gadżety nie są w stanie się z tym równać i stojak wskakuje na 1 miejsce ;)
Piszę całkiem poważnie.
 
Ostatnia edycja:
Ale to jest best of the best, jedyny i niepowtarzalny, po za wszelką konkurencją :D
Miejsce honorowe, centralnie na stoliku już od dawna się grzeje.
Mam nadzieje, że będzie na mnie czekać, bo niebawem (mam nadzieje) się zjawie ;)

:grin: Czeka tylko i wyłącznie na Ciebie. Ja by to już dawno wysłał by kurierem, tylko że to jest szkło i granit. Na piewniak cóż popsują w drodze. Tylko dla tego nie wysyłam. Szkoda było by popsuć stojak. :popcorn:
 
Jasna sprawa! Taką pamiątkę trzeba mieć na honorowym miejscu :-D
Raz jeszcze gratulacje dla Autora projektu za pomysł i oczywiście wykonanie oraz co chyba najważniejsze szczere serce ;-)
 
Do góry