Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zgadza się, tylko dla mnie np.: oglądanie filmów to już pewien rytuał. Nie oglądam nic oprócz filmów na projektorze. Dla mnie służy on tylko do kina, w przypadku jak bym chciał np. oglądać telewizję to w pewnym momencie bym się przyzwyczaił do wielkości obrazu i w tedy bez względu co by leciało to bym nie miał tego efektu co mam podczas filmu. Człowiek cały tydzień zaiwania w pracy z myślą że w weekend znowu się wybiorę z żoną do kina domowego.....;-) Jeśli mam ochotę obejrzeć film na dużym ekranie i poczuć namiastkę kina to oprócz tego, że obraz musi być jak najwyższej jakości to muszę mieć zapewnione warunki kinowe czyli najlepiej jaskinie. W jasnym salonie niestety, ale tego nie ma jak dla mnie. Czegoś mi brakuję, nawet moja żona stwierdziła jak kiedyś włączyliśmy film bez zaciemnienia to zapytała czemu nie zakładam kotar bo nastrój psuję...:-( . Wszystko jest kwestią gustu i co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Ważne aby użytkownik był z uzyskanego efektu zadowolony...:D. Dla jednych jest aby tylko był duży obraz a dla innych już cała otoczka...:eek:k:
Chyba już mnie na dobre zaraziła ta choroba....:D, jak by tu ją nazwać kinomanicus filmicus....:popcorn:
Co gorsza, choroba nieuleczalna:)
 
No dobra, co by nudą w nadmiarze nie zawiało to i ja coś od siebie wrzucę :)
Seria LE została zastąpiona serią GLE, a dokładniej GLE 470 Set. Rozważałem GLE 476 i Dali zensor 7, słuchałem obu zestawów na amplitunerze Marantza SR 5009 i Canton bardziej przypadł mi do gustu (miał większy pazur), jednak z uwagi na bass reflex z tyłu zdecydowałem się na poprzednika tj GLE 470.
Zestawik udało się wyrwać w bardzo fajnej cenie, niestety w kolorze wiśni. Z pomocą przyszło "Lerła Merlę " i czarna drewnopodobna okleina :D
Załączam kilka fotek w tym ostatnią, na której widać pierwotny kolor kolumn :wink:

Zamówiłem już podstawy granitowe pod fronty i pod suba oraz kolce, będzie bardziej HajEndowo :p


















 
Ostatnia edycja:
No wlasnie... Jak gra? Gra przyjemnie. Dołu jest zdecydowanie więcej niż w LE 103, w ktorych wlasnie niskich tonów mi brakowało i sub byl w moich warunkach niezbędny do stereo. Problem polega na tym, ze ja muzyki slucham w trybie Pure Direct, a w nim grają jedynie fronty. Bylem dość mocno zdziwiony, ze wypadly lepiej od Dali Zensor, na ktore bylem juz zdecydowany. Po opiniach z forum myslalem, ze nic w tym przedziale cenowym nie zgra się lepiej z Marantzem od Dali;) Jak widac nie ma co sie na slepo kierować opiniami z forum tylko jechac na odsłuch. Szkoda tylko, że Cantony nie są takie ładne jak Zensory :( wizualnie Zensor (przynajmniej wg mnie) miażdży nawet Ikony ;)
 
Ostatnia edycja:
@zochu91
Sprytnie wykombinowałeś z tą okleiną ;-)
Na fotkach wyglądają jak z fabryki ;-)
Ciemne ładniejsze od oryginału. Fajnie komponują się z całością.
 
Witam Kolegę w klubie posiadaczy projektora sony ....:grin: Gratuluję wybrania dobrego produktu i życzę frajdy z użytkowania.
Odnośnie jakości obrazu ten projektor daję niesamowity obraz ale jeśli mu się za pewni optymalne warunki tj.: dobrej jakości ekran, 0% światła oraz ciemne najlepiej czarne ściany. W tedy kolory i czernie są na równi praktycznie z projektorami JVC.... :).

Jak możesz zrób kilka fotek jak salon wygląda za dnia już ze sprzętem zainstalowanym zarówno przód jak i tył....;-)

A no witam, witam :D
Tak to wygląda za dnia:



Tutaj dalsza część pokoju, która służy mi również do pracy:



Wczoraj doszły jeszcze podstawki granitowe. Ta pod Sub'a waży dobre 25kg. Czarny granit, bardzo gęsty :)


Do poprawy zostają mi kable do ukrycia w listwach od Sub'a i Frontów. Nie chciało mi się już rozbierać listew, ale zrobię to w tym tygodniu. Nie lubię walających się kabli.
 
Kilka zdjęć robionych starym Canonem A570 IS. Lepiej wyszły niż te z Note 3 :)
]
Mam nadzieje ze zdjec nie umiesz robic , bo Bipo wypada trzy razy lepiej . Zrob porzadne fotki , bo jak na nie patrze to moj epson lepiej potrafi zaswiecic , albo potrzebujesz sie jeszcze troszke pobawic ustawieniami .
Ale ogolnie bardzo zacnie , projektor super moze kiedys i u mnie zawita -
 
Mam nadzieje ze zdjec nie umiesz robic , bo Bipo wypada trzy razy lepiej . Zrob porzadne fotki , bo jak na nie patrze to moj epson lepiej potrafi zaswiecic , albo potrzebujesz sie jeszcze troszke pobawic ustawieniami .
Ale ogolnie bardzo zacnie , projektor super moze kiedys i u mnie zawita -
Nie wiem czym i jak robi zdjęcia Bipo, ale ocenianie jakości obrazu po fotkach jest niemiarodajne w żadnym stopniu. Pozatym nie widzę różnicy o której wspominasz, ale swoje zdjęcia oceniam przez pryzmat tego co mam na żywo, dlatego też jestem nie obiektywny ;)

Wysłane z mojego Note 3
 
Ostatnia edycja:
Ja za swoje 2x 30x35 cm i 1x 45x50 cm dalem 190 zł. Grubość 3cm. Pod spodem mam przylepione silikonowe nóżki.

Wysłane z mojego Note 3
 
Do góry