Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
sprzęgnięta z pilotem - wszak pilot to najważniejsze urządzenie w domu. Nie rozstajesz się z nim nawet podczas czyszczenia. Rozumiem, ze na potrzeby zdjęcia inne gadżety odpiąłeś? :D
 
W końcu udało się zamontować ekran i projektor.
Kilka zdjęć z testów. Robione telefonem. Obraz na zdjęciach jest jakiś rozmyty i przejaskrawiony. Jutro spróbuję zrobić moim kilkuletnim Canonem A570. Może będzie troszkę lepiej. W każdym razie i tak zdjęcie nie odda tego co jest na żywo. Efekt WOW był zdecydowanie :)
9d49d33d39f2e1376985a9da77a24978.jpg

7dcf34982076daa84bfd233c55f0e8da.jpg

5625f0ed7c5764a2dd05cfc132510ce3.jpg


Wysłane z mojego Note 3
 
Piękna sprawa ten Sony! Gratuluję! :) Teraz to się będzie oglądało :)
Efekt WOW być musiał, bo żaden TV nie da takiej przekątnej a jeszcze jak za tym idzie jakość obrazu to już w ogóle miodzio :-D
 
Dokładnie tak. Apocalypto :) Dzisiaj pobawię się ustawieniami. Jest to mój pierwszy projektor i muszę się z nim zapoznać :D
Odpaliłem też jakieś materiały pokazowe w 3D. Efekt dużo lepszy niż na 65H6400, ale tu przekątna robi swoje.

Wysłane z mojego Note 3
 
Dokładnie tak. Apocalypto :) Dzisiaj pobawię się ustawieniami. Jest to mój pierwszy projektor i muszę się z nim zapoznać :D
Odpaliłem też jakieś materiały pokazowe w 3D. Efekt dużo lepszy niż na 65H6400, ale tu przekątna robi swoje.

Wysłane z mojego Note 3
W sprawie ustawień projektora pisz do kolegi Bipo. Ma ten sam model i doszedł już chyba do optimum.
Fotki z projekcji są do tego stopnia zachwycające, że już chyba wszyscy wprosili się do Niego na seans ;-) :popcorn:
Nawet konkretne miejsca już rezerwują :D hehehe!

Apocalypto świetny film. Początkowo tylko na konkurencyjnym dysku do blu-ray ;-)
Teraz już jest w niebieskim formacie. Dobrze, bo warto mieć go w swojej kolekcji.
 
Dokładnie tak. Apocalypto :) Dzisiaj pobawię się ustawieniami. Jest to mój pierwszy projektor i muszę się z nim zapoznać :D
Odpaliłem też jakieś materiały pokazowe w 3D. Efekt dużo lepszy niż na 65H6400, ale tu przekątna robi swoje.

Wysłane z mojego Note 3

Witam Kolegę w klubie posiadaczy projektora sony ....:grin: Gratuluję wybrania dobrego produktu i życzę frajdy z użytkowania.
Odnośnie jakości obrazu ten projektor daję niesamowity obraz ale jeśli mu się za pewni optymalne warunki tj.: dobrej jakości ekran, 0% światła oraz ciemne najlepiej czarne ściany. W tedy kolory i czernie są na równi praktycznie z projektorami JVC.... :).

Jak możesz zrób kilka fotek jak salon wygląda za dnia już ze sprzętem zainstalowanym zarówno przód jak i tył....;-)
 
Ostatnia edycja:
Odnośnie jakości obrazu ten projektor daję niesamowity obraz ale jeśli mu się za pewni optymalne warunki tj.: dobrej jakości ekran, 0% światła oraz ciemne najlepiej czarne ściany. W tedy kolory i czernie są na równi praktycznie z projektorami JVC.... :).

Nie tylko wtedy. W normalnym salonie też może być super jakość pod warunkiem zastosowania odpowiedniego ekranu do projekcji w tego typu pomieszczeniach - magicscreen future. Ale kolega Lycone zdaje się taki właśnie kupił, dodatkowo pomalował na czarno część pokoju w której pracuje proj z ekranem więc jest już na 100%.

Przyłączam się do prośby. Zrób kilka fotek sprzętu i ekranu.
 
Nie tylko wtedy. W normalnym salonie też może być super jakość pod warunkiem zastosowania odpowiedniego ekranu do projekcji w tego typu pomieszczeniach - magicscreen future. Ale kolega Lycone zdaje się taki właśnie kupił, dodatkowo pomalował na czarno część pokoju w której pracuje proj z ekranem więc jest już na 100%.

Przyłączam się do prośby. Zrób kilka fotek sprzętu i ekranu.

Zgadza się, tylko dla mnie np.: oglądanie filmów to już pewien rytuał. Nie oglądam nic oprócz filmów na projektorze. Dla mnie służy on tylko do kina, w przypadku jak bym chciał np. oglądać telewizję to w pewnym momencie bym się przyzwyczaił do wielkości obrazu i w tedy bez względu co by leciało to bym nie miał tego efektu co mam podczas filmu. Człowiek cały tydzień zaiwania w pracy z myślą że w weekend znowu się wybiorę z żoną do kina domowego.....;-) Jeśli mam ochotę obejrzeć film na dużym ekranie i poczuć namiastkę kina to oprócz tego, że obraz musi być jak najwyższej jakości to muszę mieć zapewnione warunki kinowe czyli najlepiej jaskinie. W jasnym salonie niestety, ale tego nie ma jak dla mnie. Czegoś mi brakuję, nawet moja żona stwierdziła jak kiedyś włączyliśmy film bez zaciemnienia to zapytała czemu nie zakładam kotar bo nastrój psuję...:-( . Wszystko jest kwestią gustu i co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Ważne aby użytkownik był z uzyskanego efektu zadowolony...:D. Dla jednych jest aby tylko był duży obraz a dla innych już cała otoczka...:eek:k:
Chyba już mnie na dobre zaraziła ta choroba....:D, jak by tu ją nazwać kinomanicus filmicus....:popcorn:
 
Do góry