Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Cześć Ładnie, jakie to kolumny??dobra nie widziałem sygnatury na tapatalk w telefonie
 
Ostatnia edycja:
Brabus: wszystko ładnie pięknie tylko ja bym zrobił troszkę inaczej, mianowicie wydostał z tej dziupli cały sprzęt i postawił go na komodę. Ponadto pewnie wszystkie te duperelki po bokach to sprawka żony, ja ze swoją już o to miałem wojnę ale wygrałem...;-).
 
Racja, ja z góry zakazalem ustawiać czegokolwiek koło sprzętu, raz miała epizod że ustawiła na kolumnie kwiat i nie było miło.
 
W życiu, już widzę matryce telewizora po jakimś Clinie czy Ludwiku ;)
Dokładnie! :p
Samemu muszę wyczyścić, sprawdzić pod kątem czy nie ma smug, pochuchać... i dopiero jak się błyszczy jest OK ;-)
Ja jak widzę jakieś odbite paluchy to mną targa!
Od razu się drę! :razz:
Jedynie mojemu 15-mięsiecznemu młodszemu Synkowi mogę wybaczyć pomazany monitor kompa ;-)
 
No ja też początkowo sam odkurzałem i czyściłem sprzęt, ale po przeprowadzeniu żonce odpowiedniego "szkolenia" przekonałem się, że mogę jej zaufać, jak zwykle zresztą.
 
Dokładnie! :p
Samemu muszę wyczyścić, sprawdzić pod kątem czy nie ma smug, pochuchać... i dopiero jak się błyszczy jest OK ;-)
Ja jak widzę jakieś odbite paluchy to mną targa!
Od razu się drę! :razz:
Jedynie mojemu 15-mięsiecznemu młodszemu Synkowi mogę wybaczyć pomazany monitor kompa ;-)

Myślę, że wielu z nas wyciera osobiście sprzęt rtv tak jak i czyści w środku samochód...
 
No nie wiem, do auta z odkurzaczem akurat wpuszczam raz na jakiś czas i podziwiam, a jak większość sie domyśla trzeba się trochę powyginać ;)
Wzrokowcy tak mają, wiadomo :D
 
Do góry