Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No pięknie, tylko jedno pytanie... Wnioskuję że masz kino domowe, po co kupiłeś tv z tymi głośnikami z boków jak taki sam bez nich kosztował 2 tysie mniej. Słuchałem ich z subem bezprzewodowym sony i grało to fajnie ale nie w sytuacji gdzie kolumny stoją w domu...

Nie grzesz :) Ten tv jest piękny, a to właśnie za sprawą "dizajnu" i tych głośników.
Po za tym powiem Ci, że ja nie zawsze mam ochotę załączać cały sprzęt i powoli myślę o jakimś soundbarze, a w tym wypadku Kolega wyżej ma już allinone ;)
 
a może pierwej kupił telewizor a dopiero później KD, co? poza tym ja np. nie lubię oglądać codziennej tv z włączonym KD. W takiej sytuacji wolałbym TV z bardzo dobrym głośnikiem zintegrowanym. Ja tutaj nie widzę niczego dziwnego.
Zadałem pytanie właścicielowi i czekam na odpowiedź od niego.
I mało obchodzi mnie co Ty lubisz a czego nie. [emoji12]
 
No pięknie, tylko jedno pytanie... Wnioskuję że masz kino domowe, po co kupiłeś tv z tymi głośnikami z boków jak taki sam bez nich kosztował 2 tysie mniej. Słuchałem ich z subem bezprzewodowym sony i grało to fajnie ale nie w sytuacji gdzie kolumny stoją w domu...

Oglądam różnego rodzaju programy ,sportowe ,rozrywkowe,muzyczne,przyrodnicze itp. i dobre głośniki
telewizora wpływają bardzo na jakość odbioru ,a niestety większość tv ma dźwiek na bardzo niskim poziomie. Kino domowe odpalam tylko i wyłącznie do oglądania filmów, które mają dzwięk 5.1 ,a co do modelu telewizora to niestety nie ma takiego samego bez głośników.
 
Oglądam różnego rodzaju programy ,sportowe ,rozrywkowe,muzyczne,przyrodnicze itp. i dobre głośniki
telewizora wpływają bardzo na jakość odbioru ,a niestety większość tv ma dźwiek na bardzo niskim poziomie. Kino domowe odpalam tylko i wyłącznie do oglądania filmów, które mają dzwięk 5.1 ,a co do modelu telewizora to niestety nie ma takiego samego bez głośników.

rozumiem, w zeszlym roku bawilem sie tym tv w sony centre i gosc powiedzial ze ten co stoi obok jest taki sam tylko bez glosnikow, rozmiar akurat byl inny jak pamietam dobrze ale nie zaglebialem sie.

tv jest piekny nie da sie ukryc. ile cali ? ja bawilem sie chyba 65'
 
Nie grzesz :) Ten tv jest piękny, a to właśnie za sprawą "dizajnu" i tych głośników.
Po za tym powiem Ci, że ja nie zawsze mam ochotę załączać cały sprzęt i powoli myślę o jakimś soundbarze, a w tym wypadku Kolega wyżej ma już allinone ;)

... i jak się z tym nie zgodzić.... bez sensu załączać za każdym razem KD żeby coś obejrzeć... ktoś ma miejsce i kasę żeby kupić taki tv, to jak najbardziej tv warty grzechu..
 
Przyszedł czas żeby podzielić się z Wami moim zestawem. Poniżej kilka fotek. Z racji tego, że 9 tygodni temu urodziło mi się dziecko połowa rzeczy z sypialni naszej i mojego pokoju komputerowego wylądowało w salonie :/ więc wygląda to jak wygląda. Pozdrawiam
 

Attachments

  • P1060693.jpg
    P1060693.jpg
    402,9 KB · Wyś: 137
  • P1060696.jpg
    P1060696.jpg
    433,1 KB · Wyś: 130
  • P1060698.jpg
    P1060698.jpg
    448 KB · Wyś: 124
  • P1060699.jpg
    P1060699.jpg
    396,1 KB · Wyś: 116
Jumper ładnie i z gustem! Powiedz lepiej gdzie schowałeś suba..? ;-)
Kolumny to chyba Magnat quantum 508 tower...
 
Ostatnia edycja:
Co to za kolumienki jesli mozna wiedziec? Bardzo fajne smukle ..... moze i u mnie czas zmienic na cos smuklego....
Kolumny to zestaw System Audio Aura 50 z tym, że z tył są to również głośniki SA ale model Comet (dużo mocniejsze niż z serii Aura)
Wygląda całkiem fajnie.
Dziękuję :)
Jumper ładnie i z gustem! Powiedz lepiej gdzie schowałeś suba..? ;-)
Kolumny to chyba Magnat quantum 508 tower...
Suba za czasów jak była ściana pusta był na miejscu szafki obok prawej kolumny, wiedząc, że w drodze było dziecko ustawiłem suba za kanapą i powiem szczerze, że tam grał najlepiej. Był to Velodyne Impact 10. Stety/niestety suba sprzedałem koledze z forum. Było podyktowane to faktem, że wiedziałem iż nie użyję go i tak przez najbliższe 2 lata
Jakby to powiedział Pudzian, Skandynawia górooooooooom !!! ;):D
To prawda, mam to szczęście tu mieszkać :-D
Podobne to JBL Loftów.
Nie wiem czy podobne, nie miałem możliwości loftów odsłuchać ale słyszałem studio 180 i Sa zmiażdżyły w każdym aspekcie Jbl-a, za co pewnie się narażę nie którym tu osobom :p

Pozdrawiam i dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:
Planowałem to zrobić, ale zawsze coś ważniejszego odwracało moją uwagę. Żonka również była trochę sceptycznie nastawiona jak jej powiedziałem, że zamierzam 20 minut "piec" piasek w piekarniku :-D, z resztą i bez tego wynalazku dają radę. Jak mała podrośnie czeka mnie zmiana ampli, dokupienie wzmaka i dobrego suba. Głośniki zostaną aczkolwek mam chrapkę na SA Explorer Master. Jak wyrwę w dobrej cenie to kupię. Słuchałem raz, czapki z głów i szczena na podłodze. Albo mało słyszałem albo to są kolmny które trafiły do mojego serca chyba na stałe
 
W moim profilu zamiescilem 3 zdjatka reszta jak skoncze jeśli macie ochotę to zamieszczone sa w moim albumie
'chyba ze ktos mi wytłumaczy jak to zrobić na tablecie na pewno zrobie porządek jutro.
Pozdro
 
@Ikar, ładnie tylko na mój gust tv zdecydowanie za wysoko, central powinien być centralnie i kolumny powinny mieć więcej oddechu.
 
Telewizor zawsze wieszam ok 1 m jak juz wczesniej pisalem nie skończone,uchwyt do centrala juz jedzie aco do frontów miejsca nie jest az tak malo patrząc na zestawy innych,docelowo jeszcze wymiana center na BX i tył bxfx:) .Pozdro
 
Do góry