Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Myślałem o tym, ale dziadek Technics ma się całkiem nieźle, na próbę przytargam CD serii 6xx porównam czy warto wymieniać dla samego wyglądu ;)

Dzięki za dobre słowa :)
 
Henry - super! Pozazdrościć! Ciekawi mnie porównanie dźwięku w stereo SR7008 z PM7004, przez pryzmat powszechnego punktu widzenia o ogromnej wyższości wzmaka nad ampli - ciekawe czy różnice będą duże, czy przeciwnie, niewielkie. Ale na szczegółowe porównania przyjdzie czas, wspominam tylko, że ja czekam na nie niecierpliwie. :)
 
Wzmacniacz PM 7004 na pewno lepiej zagra jak amplituner.. wg mnie nawet nie bardzo jest sens porównywania.. w Przeciwnym wypadku Kolega Henry by się pozbył wzmaka ...
 
Malutki update :)
edit: na razie to przymiarka, czy na półce wystarczająca ilość miejsca, dlatego kabelki w tle widać. Jeszcze nie podłączone, jak wszystko będzie jak należy, to wrzucę lepsze fotki całości.
Pewien etap za mną, ale i sporo przede mną :)

Tylko sprzęt daj odwrotnie. Na dole SR a na górze PM :)
 
Malutki update :)
Po długich poszukiwaniach i żmudnych dyskusjach wreszcie są nowe zabawki.
:blagam: Dziękuję wszystkim -nie będę wymieniać z nick'ów - za wszelkie sugestie.
Ostatecznie stanęło na nowym SR7008+PM7004 -w idealnym stanie- dzięki kolego za wzmak..... :)
View attachment 11399

edit: na razie to przymiarka, czy na półce wystarczająca ilość miejsca, dlatego kabelki w tle widać. Jeszcze nie podłączone, jak wszystko będzie jak należy, to wrzucę lepsze fotki całości.
Pewien etap za mną, ale i sporo przede mną :)
Cieszy mnie ten widok i przekonuje, że po zmianie właściciela wzmak będzie służył kolejne lata.
Aż się łza w oku zakręciła...:D
 
@henry1979, po prostu BOMBA! :)
Zabawki pierwsza klasa!
Gratulacje ;-)
P.s. jednak nie wytrzymałeś z tajemnicą do piątku-hehe!
Pozdrawiam.
 
Cieszy mnie ten widok i przekonuje, że po zmianie właściciela wzmak będzie służył kolejne lata.
Aż się łza w oku zakręciła...:D
Krzychu, jest moc, wzmak daje radę, muzyka z CD - miód :) Już ma osobną półeczkę ;)
Tak więc oficjalnie- wielkie dzięki krzysztofradio, o jego losy możesz być spokojny. Będę dobrze traktować :grin:
A jak się bardzo za nim stęsknisz, to zapraszam jak będziesz w okolicy ;)

@lobos, dzisiaj dotarły super kabelki od BN i odebrałem ampli, dlatego małe przyspieszenie ;)
 
Głośnikowych jeszcze nie zmieniałem, obecne są dosyć przyzwoite. Potrzebowałem dobrych RCA-RCA do wzmaka i CD, BN wysłał mi Monster'a i GEBL'a . Sam bym za te pieniądze ich nie dostał- wyszło prawie 2 w cenie jednego :)
 
No to i ja wrzucę w końcu coś swojego. Szału nie ma ale do grania w stereo i oglądania tv -na razie musi starczyć.
DSC_8647.jpg

DSC_8668.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry