Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Świetnie Ci ten kącik wyszedł poproszę o więcej fotek z innej perspektywy łącznie z tyłem i sufitem..;-)
Białe dali na tle czarnej ściany dla mnie bomba...;-)
 
Fajnie, wygląda jak fotka reklamowa z katalogu (np.Ikei). Gratuluje ;)

W sumie, w tych wszystkich gazetkach meblowych powinni umieszczać więcej sprzętu audio/video, amplitunery, wzmacniacze, kolumny, ba.. projektory itp. Myślę, że brakuje takich zestawień.
Nie dość, że mielibyśmy lepszy pogląd na efekt końcowy, to nasze żony/dziewczyny szybko by się przyzwyczaiły do takiego stanu rzeczy i uznały takie rozbudowane wyposażenie audio/video za standard.
Wszystkim żyłoby się lepiej ;)
 
Brawo! wygląda pięknie, jedyne co bym zmienił to klocki postawił obok siebie a nie jeden na drugim. Rewelacja, gratuluje.
 
@III - super to wygląda, gratulacje :)
Masz tylko zestaw 2.0 czy jest więcej głośników, wrzuć fotki miejsca odsłuchowego

Fajnie, wygląda jak fotka reklamowa z katalogu (np.Ikei). Gratuluje ;)

W sumie, w tych wszystkich gazetkach meblowych powinni umieszczać więcej sprzętu audio/video, amplitunery, wzmacniacze, kolumny, ba.. projektory itp. Myślę, że brakuje takich zestawień.
Nie dość, że mielibyśmy lepszy pogląd na efekt końcowy, to nasze żony/dziewczyny szybko by się przyzwyczaiły do takiego stanu rzeczy i uznały takie rozbudowane wyposażenie audio/video za standard.
Wszystkim żyłoby się lepiej ;)

Dobrze prawisz :)

Jak to gdzie? Za ekranem :)
Gratulacje za pomysł i wykonanie!

Zamurowany? :)
 
To i mój, wreszcie skończony, kącik audio-video:

Bardzo fajny prosty w wyrazie , taki skandynawski styl. Mnie się podoba.
Zobaczcie świetną ( w starym stylu) aranżację kina w ogródku. :D;)
Kino+domowe+w+ogrodzie.jpg
 
Odnośnie kina domowego "ogrodowego" to kiedyś pokazywał mi kumpel zdjęcia z takiego kina z USA i powiem wam że klimat ma takie kino, troszkę jest wcześniej noszenia , ustawiania itp. ale coś w tym jest, chciałbym kiedyś w takich warunkach obejrzeć film...
 
Ja tam wolę jak klocki stoją na sobie, chyba że każdy z innej bajki to osobno...;-)
Ciekaw jestem jak z akustyką w kinie zewnętrznym pod chmurką..;-) Atmos darmowy w trakcie przelatywania samolotu np. z okęcia...;-)
 
Ja tam wolę jak klocki stoją na sobie, chyba że każdy z innej bajki to osobno...;-)
Ciekaw jestem jak z akustyką w kinie zewnętrznym pod chmurką..;-) Atmos darmowy w trakcie przelatywania samolotu np. z okęcia...;-)

Wiesz patent dobry, bo Ci co mieszkają blisko Okęcia to atmos mają za darmo i naprawdę efekty są niezłe :)
 
Do góry