Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie musisz wypożyczać, wystarczy że kupisz i go zwrócisz jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań, a czy zagra dobrze, to sporo też zależy od akustyki w tej konkretnej lokalizacji.
Dla suba nie ma jedynie słusznego miejsca.
 
Nie musisz wypożyczać, wystarczy że kupisz i go zwrócisz jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań, a czy zagra dobrze, to sporo też zależy od akustyki w tej konkretnej lokalizacji.
Dla suba nie ma jedynie słusznego miejsca.

W sumie to masz rację, jest określony czas na zwrot towaru. Zastanawia mnie tylko czy "formalnie" sub może przed frontem, bo nie mogę się doszukać info na ten temat.
 
Może być, nawet za plecami. Ja miałem kiedyś dokładnie tak samo jak na Twojej fotce, metodą prób i błędów okazało się że jest to najlepsze miejsce.
Są też miejsca w pomieszczeniu, gdzie nawet najlepszy/najdroższy sub będzie dudnił.
 
Może być, nawet za plecami. Ja miałem kiedyś dokładnie tak samo jak na Twojej fotce, metodą prób i błędów okazało się że jest to najlepsze miejsce.
Są też miejsca w pomieszczeniu, gdzie nawet najlepszy/najdroższy sub będzie dudnił.

No to mnie przekonałeś. W przyszłym tygodniu zamówie i mam nadzieję, że ze mną zostanie :) A czy aby nie za mały na 15m2 ? :)
 
Na 20m2 raczej bym go nie kupił, ale na 15m2 wydaje się ok. Moje ostatnie doświadczenia z Jamo subami, to była seria "3" z tego co pamiętam, ale na 20m2. Nie będę gdybał, bo nie miałem kilku Jamo w domu, a ja bym jeszcze sprawdził 260.
 
Na 20m2 raczej bym go nie kupił, ale na 15m2 wydaje się ok. Moje ostatnie doświadczenia z Jamo subami, to była seria "3" z tego co pamiętam, ale na 20m2. Nie będę gdybał, bo nie miałem kilku Jamo w domu, a ja bym jeszcze sprawdził 260.

Wydaję się lepszą konstrukcją od 210, ale długość prawie 50 cm :( Nie mam miejsca, póki co. I tak będzie wojna gdzie stanie choinka :)
 
Do Borixon: tak dokładnie o to chodziło, czyli wymiane krzeseł na kanapę przed TV...;-)

Do marstef: u mnie od kilku ładnych paru lat gra sub Jamo200 i nie mam zamiaru go na razie zmieniać. Wcześniej grał w pokoju 3,5/4m i dawał radę. Teraz gra na 26m2 i jak dla mnie spokojnie pogra następne lata. W filmach spisuję się wyśmienicie, natomiast przy muzyce mam go wyłączonego. Jeśli tylko do kina to polecam ponieważ za tą cenę naprawdę warto.
 
Do Borixon: tak dokładnie o to chodziło, czyli wymiane krzeseł na kanapę przed TV...;-)

Do marstef: u mnie od kilku ładnych paru lat gra sub Jamo200 i nie mam zamiaru go na razie zmieniać. Wcześniej grał w pokoju 3,5/4m i dawał radę. Teraz gra na 26m2 i jak dla mnie spokojnie pogra następne lata. W filmach spisuję się wyśmienicie, natomiast przy muzyce mam go wyłączonego. Jeśli tylko do kina to polecam ponieważ za tą cenę naprawdę warto.

Tak, potrzebuje go tylko do kina. W stereo Jamo dają radę, ale muszę trochę podbić na apmli, szczególnie niskie i średnicę. Pionki mają funkcjonalność definiowanych presetów M1-M6, w których można zapisać różne ustawienia EQ. Nie wiem czy takie coś jest w innych markach. Jak nie to szkoda, bo jest to bardzo przydatne.
 
A ja zafundowałem sobie solidny stolik: lite blaty drewniane + metalowy szkielet, wszystko robione na zamówienie. Miałem już dość " zwykłej szafki, tzw. rtv z pseudo drewna. O dziwno nawet małżonka szanowna zaakceptowała projekt i zmiany i kibicowała całemu przedsięwzięciu.
Poniżej kilka fotek:
 

Attachments

  • IMG_0602 (640x427).jpg
    IMG_0602 (640x427).jpg
    154,7 KB · Wyś: 846
  • IMG_0603 (640x427).jpg
    IMG_0603 (640x427).jpg
    149,5 KB · Wyś: 782
  • IMG_0604 (640x427).jpg
    IMG_0604 (640x427).jpg
    152,2 KB · Wyś: 815
  • IMG_0605 (640x427).jpg
    IMG_0605 (640x427).jpg
    166,2 KB · Wyś: 800
Robiz, baaaaaardzo mi się podoba !!! Z klasą i ze smakiem, bez zbędnych bajerów i przepychu !!! Można wiedzieć ile Cię wyniósł ten stolik ?
 
Bardzo fajnie wyszło spasowanie koloru stolika z kolorystyką sprzętu i standów. Sama konstrukcja stolika też fajna. Gratulacje :)
 
Robiz, baaaaaardzo mi się podoba !!! Z klasą i ze smakiem, bez zbędnych bajerów i przepychu !!! Można wiedzieć ile Cię wyniósł ten stolik ?

W tym własnie największa frajda , że nie wydałem na ten stolik fortuny. W firmach OSTOJA czy ROGOZ, coś takiego jest droższe o jakieś 2/3 razy. OSTOJA dodatkowo robi półki szklane, w mojej opinii trochę nie tędy droga z tym szkłem.
Ja za swój dałem 1600 zł z wysyłką - troche sie targowałem.. ;)
 
Też jestem fanem monitorów, jakoś tak dowartościowują dźwięk, a może tylko tak mi sie wydaje .. :)
Z gramofonem nic prostszego , tylko zanabyć drogą kupna ;)
 
Do góry