Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Też lubię pogrzebać, gratuluje, ale wiesz że są takie gotowce?
Nie zmienia to faktu, że każdy DIY jest bezcenny ;)
Ps. Jakie masz te modele, może się pochwalisz?
Oczywiście. Są różne. Ale żaden z nich nie spełniał moich konkretnych założeń i wymagań. ;) Co do modeli, to zrobię parę fot. Myślę, że niektóre rzeczy będą szokować. Zdaje się, że jest taki temat, coś o hobby? :)
 
Oczywiście. Są różne. Ale żaden z nich nie spełniał moich konkretnych założeń i wymagań. ;) Co do modeli, to zrobię parę fot. Myślę, że niektóre rzeczy będą szokować. Zdaje się, że jest taki temat, coś o hobby? :)

Oczywiście że mamy dedykowany wątek, coś dla osób które nie zgrzędzą i mają mniejsze lub większe pasje:
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/...ay-dvd-4k-cd-figurki-kolekcjonerskie-itp.html
Czekamy ;)
Ps. Admina przy okazji poproszę o podwieszenie wątku, ma już 32tys. odsłon, więc czas najwyższy, dziękuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Zawsze z dużą ciekawością i przyjemnością oglądam instalacje KD i próbuję wyłapać „smaczki”.
W temacie KD, chciałem pokazać pewien detal, swoje autorskie rozwiązanie odnośnie terminali głośnikowych. Jako że jestem modelarzem z zamiłowania, lubię detale i lubię bawić się w drobiazgi. Niestety. To rozwiązanie możliwe jest jedynie przy gruntownym remoncie (kucie ścian pod okablowanie). Oczywiście, bliźniaczy terminal znajduje się na przeciwległej ścianie. Nigdy więcej bałaganu z kablami! :)
View attachment 10363

To świetny pomysł tylko czy nie zdegraduje to sygnału dostarczonego miedzią beztlenową :)?
Chyba że zamykasz tam hermetycznie specjalne audiofilskie powietrze ?
 
To świetny pomysł tylko czy nie zdegraduje to sygnału dostarczonego miedzią beztlenową :)?
Chyba że zamykasz tam hermetycznie specjalne audiofilskie powietrze ?
Hehe, dobre. :lol: Przewody to 3mm2 więc i „pucha” musi być konkretna żeby to pomieścić. A jest jeszcze woofer i net.

Armanig. Tego wątku nie chciałbym zaśmiecać i robić syfu, za przeproszeniem. Myślałem bardziej o http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszy...49-pasje-hobby-nasze-zajecia-poza-domowe.html :)
 
taki bardzo nie zresztą pojęcie względne
AV z degradowałem troszkę :)




Nie wiem jeszcze nie splątałem razem
Ale jakoś Marantz ocieplał i basu jakby nabrał kiedyś miałem x7 to jakiś ostrzejszy mi się wydawał

Mf fajny sprzęt co prawda Twojego nie odsłuchiwałem , bo ja jestem zachwycony MF M6i ale i Twój klocek na pewno pokazuje szkołę jaką prezentuje MF.. fajna firma..
 
Mały upgrade. Wjechał na ścianę Panas 48AS640. Te fotki jakoś go pomniejszają na żywo naprawdę jest pokaźny jak na moje warunki :)
 

Attachments

  • DSC_0122.jpg
    DSC_0122.jpg
    49 KB · Wyś: 203
  • DSC_0123.jpg
    DSC_0123.jpg
    40,9 KB · Wyś: 209
  • DSC_0124.jpg
    DSC_0124.jpg
    45,4 KB · Wyś: 180
  • DSC_0125.jpg
    DSC_0125.jpg
    43,8 KB · Wyś: 129
  • DSC_0126.jpg
    DSC_0126.jpg
    37,3 KB · Wyś: 145
U mnie byl dwa razy. To samo co u Ciebie, za pierwszym razem szum w dwoch kanalach a potem hdmi nawalalo. Troche sie wnerwilem ale co zrobc. Dalej nie jest dobrze w 100% bo na filmie Tron pojawiaja sie dziwne trzaski. Nie mam pojecia co to. Na bank ampli bo sprawdzane bylo na innym blurayu. Ale juz raczej nie bede odsylal do serwisu kolejny raz. Inne filmy odtwarza bez problemu.
 
U mnie byl dwa razy. To samo co u Ciebie, za pierwszym razem szum w dwoch kanalach a potem hdmi nawalalo. Troche sie wnerwilem ale co zrobc. Dalej nie jest dobrze w 100% bo na filmie Tron pojawiaja sie dziwne trzaski. Nie mam pojecia co to. Na bank ampli bo sprawdzane bylo na innym blurayu. Ale juz raczej nie bede odsylal do serwisu kolejny raz. Inne filmy odtwarza bez problemu.

Powiem tak, ta awaryjność Harman wynagradza nam dzwiekiem.
 
Co do dzwieku to masz racje, ale oby ta awaryjnosc nie ujawnila sie po gwarancji. Od ostawniego pobytu w serwisie ( bedzie juz ponad pol roku ) jest ok.

A ja mialem u siebie wieszac tv na sciane. Niestety plany pokrzyzowala mi nadchodzaca wielkimi krokami wizyta u mechanika. Wymiana rozrzadu i napinacza paska w octavii :( buuuu...
 
Co do dzwieku to masz racje, ale oby ta awaryjnosc nie ujawnila sie po gwarancji. Od ostawniego pobytu w serwisie ( bedzie juz ponad pol roku ) jest ok.

A ja mialem u siebie wieszac tv na sciane. Niestety plany pokrzyzowala mi nadchodzaca wielkimi krokami wizyta u mechanika. Wymiana rozrzadu i napinacza paska w octavii :( buuuu...
Nie zapomnij pompy wody. Patrzylem ostatnio na alledrogo to wieszaki sa juz za grosze. Pomysl nad czym wiekszym lepiej, te 37 ' to malo troche prawda..?
 
Wiesz wiekszy tv by sie przydal. Jednak na razie kasy nie ma, wiec musi byc taki. W samochod musze teraz ponad tysiaka wsadzic :( rozrzad kompletny z pompa bedzie.
a z reszta chyba zamiast wiekszego tv wolalbym kupic projektor :)
 
Borixon: gratuluję TV, zauważyłem że masz ten sam stojak co ja na słuchawki...;-) A jak tam miejsce odsłuchowe bo z tego co kojarzę to kawałek czasu temu, coś Ci sugerowałem.......czy coś zmieniałeś?
 
Borixon: gratuluję TV, zauważyłem że masz ten sam stojak co ja na słuchawki...;-) A jak tam miejsce odsłuchowe bo z tego co kojarzę to kawałek czasu temu, coś Ci sugerowałem.......czy coś zmieniałeś?

hm kolego jak pamietam to w miejscu kanapy mialem krzesla i stol chwilowo ale jak tylko wjechala nowa kanapa trafila w odpowiednie miejscenprzed tv. o ile o to chodzilo.
 
Planuję zakup suba Jamo S210 do pokoju 15m2. Jedyne miejsce gdzie go widzę, właściwie to żona :), to miejsce jak na załączeniu, czyli przed prawym frontem. Nie mam jak pożyczyć tego suba do odsłuchu i nie bardzo wiem czy jego lokalizacja wniesie cokolwiek pozytywnego ?
 

Attachments

  • WP_20140918_001.jpg
    WP_20140918_001.jpg
    30,1 KB · Wyś: 134
Do góry