Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
To jest własnej twórczości podstawka do pilotów aby się nie "walały" po kątach
1409099738839.jpg
 
miałem poprzedni uchwyt tej firmy i sprawował się dobrze, nic się nie wyginało, nie wykrzywiało. TV mimo, że coraz lżejsze, to jednak parę ładnych kg ważą "fizyki pan nie oszukasz" :)
 
Małe zmiany

U mnie delikatne zmiany - przede wszystkim nareszcie porządny tv - Samsung 55H7000 :) Do tego sub powędrował na środek półki ze sprzętem, co jednocześnie sprawiło że jest również na wprost mnie podczas seansu, choć muszę przyznać że jest on "najsłabszym ogniwem" w moim zestawie... Oprócz tego surroundy powiesiłem ok. 10 cm wyżej niż poprzednio i skierowałem w dół, co w moim przekonaniu znacznie poprawiło "odsłuch" :) Pozdrawiam forumowiczów :)
 

Attachments

  • P1020269.jpg
    P1020269.jpg
    53 KB · Wyś: 221
  • P1020272.jpg
    P1020272.jpg
    50,9 KB · Wyś: 232
  • P1020271.jpg
    P1020271.jpg
    53,8 KB · Wyś: 164
Ostatnia edycja:
U mnie po 3 tyg oczekiwania nareszcie wrocila z serwisu niespodzianka w postaci nowki sztuki, gdyz w mojej padl naped i za dlugo by musieli czekac na czesci zamienne :)

afase1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Serwis to PRAM? Nówka sztuka? Czyżby Sony zmieniło warunki gwarancji? Przy PS3 wymieniali ale na egzemplarz poserwisowy. Czyli jak ja wysłałem swoją sztukę do serwisu to za 5 dni miałem u siebie z powrotem naprawioną kogoś innego. Tyle że chyba zapomnieli jej naprawić bo była w opłakanym stanie. Oczywiście odesłałem z żądaniem zwrotu mojego naprawionego egzemplarza. Przezornie miałem fotki numeru seryjnego. I oczywiście wszystko zgodnie z warunkami gwarancji Sony... Dramat był.
PS
nie zapomnij ściągnąć folię.
 
Serwis to PRAM? Nówka sztuka? Czyżby Sony zmieniło warunki gwarancji? Przy PS3 wymieniali ale na egzemplarz poserwisowy. Czyli jak ja wysłałem swoją sztukę do serwisu to za 5 dni miałem u siebie z powrotem naprawioną kogoś innego. Tyle że chyba zapomnieli jej naprawić bo była w opłakanym stanie. Oczywiście odesłałem z żądaniem zwrotu mojego naprawionego egzemplarza. Przezornie miałem fotki numeru seryjnego. I oczywiście wszystko zgodnie z warunkami gwarancji Sony... Dramat był.
PS
nie zapomnij ściągnąć folię.

Mam kogos w pewnym sklepie internetowym z rtv-agd na wysokim stanowisku z dobrymi ukladami stad pachnaca nowoscia nowka.
 
Ostatnia edycja:
Jak się sprawują kolumny frontowe? Jak z ich basem?Jest go duzo? Jaki masz duzy pokój?
Fronty jak dla mnie grają "miodzio", ogólnie cały zestaw QQ6000 jak dla mnie jest idealny i jestem z niego bardzo zadowolony, jedynie bas w subie jest do d..., tzn. czy z nim, czy bez niego nie słyszę większej różnicy... Pokój ma wymiary ok. 28 m 2 + aneks kuchenny, ale "kącik filmowy" mieści się gdzieś w połowie tych wymiarów...
 
Pytam bo mam pokój 25metrów i rozglądam sie za kolumnami na dwóch głośnikach 20 cm.Mi zawsze malo basu.
Ja się tam zbytnio nie znam :) ale myślę że QQ 6000 dadzą spokojnie radę, bo basu w nich jest sporo ;) Zakup doradził mi blackninja, i był to jak dla mnie trafny wybór... Z drugiej strony, jest to już chyba raczej stary model kolumn, myślę że na chwilę obecną znajdziesz coś lepszego w podobnej cenie...
 
Do góry