Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Do Borixon: widzę że wykonałeś przemeblowanie po moich sugestiach na temat wymiany krzeseł na wygodną kanapę...;-) teraz chyba dużo wygodniej się spędza czas w trakcie seansu kinowego...Super, pozdrawiam
 
Do Zochu 91: moim zdaniem, rozmieszczenie sprzętu bardzo dobre, fajnie się prezentuję ale do pełni satysfakcji jak dla mnie brakuje mi jakiegoś podparcia na nogi (pufa) i by było w tedy wygodnie z piwkiem oglądać TV....ale to tylko moje prywatne zdanie, nie którzy wolą mieć stopy oparte o ziemie kwestia gustu... Pomyśl nad np. plakatami filmowymi lub czymś takimi/kwestia gusty za oparciem sofy-nie będzie wtedy tak pusto...pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
To ja dodam coś od siebie.
Po długich poszukiwaniach, czytaniu forum i zadawaniu wam pytań;) ostatcznie w moim salonie stanęło coś takiego.
Okazało się, że początkowo zakładamy budżet- 3.5 k na wszystko został nieznacznie przekroczony;), ale nie żałuję ani jednej złotówki.
Miejsce Bostonów A25 za namową i delikatnymi sugestiami żony zajęły HKS4, mimo ich niewielkich rozmiarów dają sobie bardzo dobrze radę, fakt, żę używane są jedynie w kinie. Co prawda, wiszą troche wyżej niż powinny ( ze względu na skaczące dzieciaki, które mogłyby je "przypadkowo" poprzestawiać :smile:) to po odpowiedniej kalibracji spełniają swoją funkcję.
Fronty - A360 w połączeniu z Denonem X2000 grają super, a A25 wylądowały w sypailni jako druga strefa, nie "szpecą" ściany w salonie za to umilają sen ;)



[/ATTACH]
 
Ostatnia edycja:
Do Zochu 91: moim zdaniem, rozmieszczenie sprzętu bardzo dobre, fajnie się prezentuję ale do pełni satysfakcji jak dla mnie brakuje mi jakiegoś podparcia na nogi (pufa) i by było w tedy wygodnie z piwkiem oglądać TV....ale to tylko moje prywatne zdanie, nie którzy wolą mieć stopy oparte o ziemie kwestia gustu... Pomyśl nad np. plakatami filmowymi lub czymś takimi/kwestia gusty za oparciem sofy-nie będzie wtedy tak pusto...pozdrawiam

Masz rację, myślę nad jakimś podnóżkiem :)
Na chwilę obecną zarzucam nogi na stolik przed sofą :grin:
Mieszkanie jest w trakcie urządzania, niedawno się wprowadziłem, stąd gołe ściany :)
Zawitają na pewno jakieś "rozpraszacze dźwięku" na ścianach :)
 
henry1979 fajny zestaw. Jak możesz to zrób jeszcze zdjęcie bez maskownic. Bostony ładnie się prezentują. Jedyne co ja bym zrobił to trochę wysunął fronty jak jest możliwość. Choć tak żeby stały na równo z szafką. I telewizor mi się wydaje trochę wysoko. Widzę, że masz klimę?
 
Proszę bardzo fota bez osłon.
Te osłony są tymczasowe, względy bezpieczeństwa, nie chcę żeby moja córka dowiedziała się, że tam są takie fajne drgające "talerzyki", a do tego miękkie i że można je wciskać ;). Jak trochę podrośnie to osłony znikną.
A co TV, to jest też tymczasowa opcja, przygotowane na jakieś 50 cali, żeby fajnie zapełnić ścianę, ogląda się wygodnie, dolna krawędż zaczyna się jakieś 120 cm od ziemi i siedząc na kanapie z opartą głową ma się tv +/- na wysokości wzroku. A inna sprawa, że fotki robiłem siedząc na podłodze i dochodzi też kwestia perspektywy
A co klimy, to przydatna rzecz zwłaszcza przy południowo zachodniej stronie ;)
View attachment 9150
 
Ostatnia edycja:
Do Borixon: widzę że wykonałeś przemeblowanie po moich sugestiach na temat wymiany krzeseł na wygodną kanapę...;-) teraz chyba dużo wygodniej się spędza czas w trakcie seansu kinowego...Super, pozdrawiam


Tak było wcześniej później były krzesła tylko chwilowo i znów wróciła kanapa za chwilę nowa i już tak zostanie :)
 
Borixon, kto Wam projektowal scianke A/V z Henry1979? Bardzo podobnie aranzacje.
Pytam, bo zaraz sie okaze ze zona macala palce w wystroju, a Wy jestescie z jednego miasta, dalej juz chyba nie musze tlumaczyc :D
 
Haha, malo tego, obaj w tym samym czasie sie zaprezentowali :-D trzeba chlopakow wypytac o synchron nieobecnosci żon w domu :-D
 
q0kq.jpg
Dziś doszedł wzmak Hegel h80
 
Hegel to już porządny wzmacniacz. Jak trochę się z nim osłuchasz to napisz kilka słów. Zazdroszczę dużego telewizora ;)
 
Do góry