Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Hmm, a czemu by nie zrobić na styk albo wręcz o 10 cm mniejsze niż okno? Będziesz mieć nawiązanie do wnęki z telewizorem, gdzie telewizor również jest mniejszy niż "okno" wnęki i również jest podświetlany? Uważaj tylko by nie przesadzić ;)
 
No niestety mniejsze nie może być bo będzie widać tapetę która była wcześniej wlepiana

Tak ty wygląda od boku:
e8cc68428a7f4400.jpg

tak więc tapeta się "ciągnie" za oknem jeszcze
 
To w takich przypadkach robi się efekt passe-partout. Dajesz jako pełny wymiar np. biały papier, a na ten papier naklejasz/mocujesz docelowy efekt/plakat/wzór.

Ja tak zrobiłem swoje plakaty do ramy, efekt więcej niż świetny ;)

witt-albums-home-theatre-picture210-dsc-3410-small.jpg
 
To w takich przypadkach robi się efekt passe-partout. Dajesz jako pełny wymiar np. biały papier, a na ten papier naklejasz/mocujesz docelowy efekt/plakat/wzór.
Ja tak zrobiłem swoje plakaty do ramy, efekt więcej niż świetny ;)

Superanckie, czarnem kilimatyczne i eleganckie. Tak wlasnie powinny wygladac w domu obrazy kazdego forumowicza.
To wlasnie dzieki filmom/muzyce tu jestesmy, bez tego nie byloby naszych sprzetow/zestawow.
Ja bym u siebie dal cos z Terminatora/Predatora, albo cos z Leosiem :D
Mam jeszcze taki plan (w przyszlosci) aby powiesic 2 cienkie tv w pionie i tam wyswietlac plakaty filmowe ;)

a ja bym chcial takiego nietoperza na cala sciane i nie w ramach za szklem ale namalowanego na tynku

Bucek, a ile dajesz? Ma sie te zdolnosci manualne :)
 
Ostatnia edycja:
Superanckie, czarnem kilimatyczne i eleganckie. Tak wlasnie powinny wygladac w domu obrazy kazdego forumowicza. To wlasnie dzieki filmom/muzyce tu jestesmy, bez tego nie byloby naszych sprzetow/zestawow.
Otóż to, sam sprzęt jeszcze nie zwiastuje, iż w tym domu maniak filmowo/muzyczny urzęduje ;)
Powiem Ci jeszcze ciekawsze, mówimy tu o WAF. A w moim przypadku to nie było by tego efektu gdyby nie zdolności żony :) Ja miałem pomysł z plakatem, a wykonanie należy do żony :blagam:

Ja bym u siebie dal cos z Terminatora/Predatora, albo cos z Leosiem :D
Eee, u mnie Leoś by nie przeszedł, ani u mnie ani u żonki ;)
Teraz myślę żeby jeszcze powiesić z Oblivion, bo bardzo nam się spodobał film i muzyka. Ale jest dylemat - nowego miejsca na kolejny plakat brak a do tych się przywiązałem, heh ;)

Mam jeszcze taki plan (w przyszlosci) aby powiesic 2 cienkie tv w pionie i tam wyswietlac plakaty filmowe ;)
Nie obiecuj, nie obiecuj - tylko zrealizuj, na nowe klocki masz czas i środki, a tym się tylko odgrażasz już jakiś czas :p
 
Otóż to, sam sprzęt jeszcze nie zwiastuje, iż w tym domu maniak filmowo/muzyczny urzęduje ;)
Powiem Ci jeszcze ciekawsze, mówimy tu o WAF. A w moim przypadku to nie było by tego efektu gdyby nie zdolności żony :) Ja miałem pomysł z plakatem, a wykonanie należy do żony :blagam:

Widac żonka wie co dobre, pogratuluj jej ode mnie. Toż to skarb jest ;)

Nie obiecuj, nie obiecuj - tylko zrealizuj, na nowe klocki masz czas i środki, a tym się tylko odgrażasz już jakiś czas :p

Pijesz do mojej starej wypowiedzi? Faktycznie juz kiedys pisalem o ekranach LED i plakatach, jezeli tak, to gratuluje pamieci :)
Chodzi mi taki pomysl po glowie od dawna, ale nie kuś, najpierw "dzielonka" Marantza :)
 
Armanig bardzo jestem ciekawy jak wypadnie w odsłuchu końcówka mocy MM7025 w porównaniu do PM7004. Czy stereo będzie lepsze? Gdy przykładowo będziemy sterować wzmakiem 7004 ale moc do kolumn będzie od 7025?
 
Armanig bardzo jestem ciekawy jak wypadnie w odsłuchu końcówka mocy MM7025 w porównaniu do PM7004. Czy stereo będzie lepsze? Gdy przykładowo będziemy sterować wzmakiem 7004 ale moc do kolumn będzie od 7025?

Jasna sprawa.
Konkretne zestawienia beda w wolnym czasie.
Generalnie jestem bardzo zadowolony z koncowki, jest moc.
 
Widac żonka wie co dobre, pogratuluj jej ode mnie. Toż to skarb jest ;)
Jak czytam co poniektórych przygody podczas zakupów i rozstawiania w domu sprzętu to nawet większy jest z mojej skarb niż przypuszczałem ;)

Pijesz do mojej starej wypowiedzi? Faktycznie juz kiedys pisalem o ekranach LED i plakatach, jezeli tak, to gratuluje pamieci :)
Chodzi mi taki pomysl po glowie od dawna, ale nie kuś, najpierw "dzielonka" Marantza :)
Piłem co najwyżej nalewkę cytrynową wczoraj ;) ale tak, dokładnie do tamtego wspomniałem :) tak mam, że ciekawe pomysły zapadają mi w pamięć - może gdzieś kiedyś z nich skorzystam.
I nie samymi klockami/sprzętami nasze centrum dowodzenia AV i KD żyje - dobra kanapa, aranżacja wnętrza, świeży popcorn, zimny % i gorąca kobieta... udany przepis na każdy wieczór ;) :D
Ja trzymam kciuki że zobaczę realizację Twojego pomysłu - w Twoim wykonaniu oczywiście! :)
 
A, u mnie już po częściowej zmianie...;-) Gra to o wieeele lepiej niż to co miałem przedtem ( zważywszy na moje warunki akustyczne ). Potwierdzam, ze wzmak stereo gra o kilka klas wyżej niż amplituner w tej samej cenie, a monitorki pomimo, ze mniejsze jak podłogowe w moich warunkach sprawują się bdb ( oczywiście w tym przedziale cenowym ). Do zakończenia przemiany brakuje jeszcze subwoofera i blu raya ale myśle, że za max 3 tyg. będzie już finito;-) Ps. jak to pewnie w wielu przypadkach było budżet początkowy miał być 2.5 tys. a tu już jest ok. 3 i do tego dojdzie jeszcze sub i blu...Żonka na początku trochę tez się krzywiła na te moje wydatki ale po zagraniu Jej muzyki było już lepiej...obiecałem jej, że jak będzie blu to kupie płyty koncertowe z jej klimatów i jest już better....-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
To ja też się dołączam z moimi gratami. W planie zmiana leciwego KD na stereo.
 

Attachments

  • P1070144.jpg
    P1070144.jpg
    505,2 KB · Wyś: 117
  • P1070147.jpg
    P1070147.jpg
    540,5 KB · Wyś: 112
Widzę ze "krzaki" stały sie juz słynne na forum, ale faktycznie krzaki out, albo podkrecić galke w sprzęcie i przedmuchac te badyle ;)
 
A ja wam powiem Panowie że mi to się nawet widzi takie schowanie kolumn,niby ich nie widać i nie wiadomo skąd dobiega dźwięk podczas filmu,ale znów szkoda je chować bo oka nie cieszą.tak nie dobrze i tak nie dobrze.
 
Widzę ze "krzaki" stały sie juz słynne na forum, ale faktycznie krzaki out, albo podkrecić galke w sprzęcie i przedmuchac te badyle ;)

he-he, krzaczki jakoś ogarnę, wiecie dobrze że zielone potrzebuje wody....
... a nie zawsze wodnik (czytaj ja ) wywiązuje się ze swoich obowiązków,
a tak na serio jak będzie trzeba to się krzaczory poprzesuwa i wtedy to już.... O MATKO !!!!
ale najpierw jeszzce lektura + nowy watek w dziale stereo o pomoc, a wygląda to tak:

jakoś mi "nie bardzo" wkleił się ten paint, hmmm ??
 

Attachments

  • salon.jpg
    salon.jpg
    8,5 KB · Wyś: 146
Ostatnia edycja:
he-he, krzaczki jakoś ogarnę, wiecie dobrze że zielone potrzebuje wody....
... a nie zawsze wodnik (czytaj ja ) wywiązuje się ze swoich obowiązków,

Zastosowalem dokladnie ta samą technike :) Dzis moj piekny kwiatek, wyglada jak kwiat rozy bo burzy.

A ja wam powiem Panowie że mi to się nawet widzi takie schowanie kolumn,niby ich nie widać i nie wiadomo skąd dobiega dźwięk podczas filmu,ale znów szkoda je chować bo oka nie cieszą.tak nie dobrze i tak nie dobrze.

Ja tam lubie wyeksponowany sprzet. Bez znaczenia czy to jest amplituner, czy kolumny. Podobnie jest w sklepach/salonach, jak nie zalicze takiego przybytku raz na tydzien, to juz sie zle czuje. Podobaja mi sie te podswietlane standy czy szafki reklamowe, a na nich ladnie wyeksponowany sprzet. Nie musze nic kupowac, wystarczy ze poogladam i pomacam. Malo tego, jak wstaje w nocy lykąć jakas wode, to zawsze zapale swiatlo w salonie i rzuce kilka sekund okiem na sprzet, od razu lepiej sie spi ;)
 
Armanig - ubezpieczyciel dał Ci chyba pakiet Gold na Twój sprzęt ;-) wolę nie wiedzieć jaką depresję byś zaliczył gdyby coś "pupilkom" się stało :p
 
Witam ponownie. U mnie mała przeprowadzka z jednego pokoju do drugiego. Wczesniej sprzęt stał na tle ściany z odkrytą cegłą. A teraz na drugim miejscu prezentuje się tak:

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry