Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Duzy plus za schowane kabelki, ale jakis dywan by sie tam przydal.
Czysto, schludnie, podoba mi sie. Ile ma m2 pomieszczenie?
 
co do zasłon to sama je wybrała, ja dałem tylko wytyczne że maja być mega grube:)
Dywan też będzie i szafka pod tv wyleci- nieudany zakup z alledrogo
salon z aneksem ma chyba 23m2
 
3,2m lub 2,6m zależy jak oparcia przesunę, myślę że mógłby być większy...
Idealny nie jest ale problemów z nim nie mam.
 
żonie już się nie podoba, dla mnie też jest nawet ok ale "biały super połysk"
okazał się białą folią a nie lakierem i to tylko na frontach
 
Wczoraj skończyłem skręcać meble, zostało jeszcze uporządkowanie kabli (schowanie w listwach przypodłogowych).
Na chwilę obecną wygląda to tak:
ec12edc25b3e160b.jpg

d38bbd413cb17be1.jpg

8af2d3b857e91b1a.jpg

8c199e4d43e03ed0.jpg


"Niestety" w tej chwili gra zestaw 2.1 ale planuje zakup ampli + głośniki na wiosnę. Podczas remontu poprowadziłem już sobie kable w ścianach pod KD.
No i w najbliższym czasie jakiś odtwarzacz BD uzupełni szafkę rtv - szafka na chwilę obecną jeszcze "goła" ale coś czuje, że żona tam zaraz poustawia jakieś pierdoły ;P albo kwiatki :D
 
szafka na chwilę obecną jeszcze "goła" ale coś czuje, że żona tam zaraz poustawia jakieś pierdoły ;P albo kwiatki :D

Oby nie, jest bardzo ladnie i niech nie psuje efektu. Zreszta co zonie do Twojego "kacika"?
Poustawiaj tam sprzet i swoje zabawki, a krzaki i inne duperele na blacie w kuchni :)
Jeszcze jedna uwaga, dlaczego masz tam plakat z kawą? Bedzie tam stal ekspres do kawy?
Wrzuc tam plakat filmowy i bedzie cudnie.
 
Bardzo fajnie to wygląda u szuberta na zdjęciach, ale czy te wszystkie światła wokół telewizora nie przeszkadzają w oglądaniu?
 
Fototapete z kawą wybrała sobie żona, ale podczas remontu troche ucierpiała (fototapeta nie żona) więc niedługo będę tam wlepiał co innego a pomysł z motywem filmowym jest bardzo dobry :D

Co do światła to na zdjęciu faktycznie wyszły dosyć mocne, a na żywo jest fajna lekka poświata za tv, dodatkowo mam tam moduł na pilota którym mogę regulować intensywność światła.
 
Ostatnia edycja:
Fajnie to wygląda, fajnie by Ambilight tam błyskał. Zamiast kawy zdjęcie z żoną wstaw :)

jakie panele masz na podłodze ? nazwa/producent
 
Wczoraj skończyłem skręcać meble, zostało jeszcze uporządkowanie kabli (schowanie w listwach przypodłogowych).
Na chwilę obecną wygląda to tak:


"Niestety" w tej chwili gra zestaw 2.1 ale planuje zakup ampli + głośniki na wiosnę. Podczas remontu poprowadziłem już sobie kable w ścianach pod KD.
No i w najbliższym czasie jakiś odtwarzacz BD uzupełni szafkę rtv - szafka na chwilę obecną jeszcze "goła" ale coś czuje, że żona tam zaraz poustawia jakieś pierdoły ;P albo kwiatki :D

Nie od razu Krakow zbudowano, takze powoli i sobie poskladasz caly zestaw..
 
Efekciarsko to wygląda...sam mam jeszcze te 2.1 Edifiera :) I składam powoli klocki...narazie mam Harmana a głośniki już niedługo...pozdrawiam
 
Szubert, wg mnie to chyba najbardziej elegancka, designerska zabudowa "Naszych Zestawów".
Nie chodzi mi o sprzęt czy akustykę, ale wyłącznie o efekt wizualny ;)
 
sadzac po moim wieloletnim doswiadczeniu sprzedawcy:p jest to Classen City Listone Colorado jest tez jeszcze jasniejszy Bianco ;) oba z zabezpieczeniem piorowpustu ISOWAX
 
Fototapete z kawą wybrała sobie żona, ale podczas remontu troche ucierpiała (fototapeta nie żona) więc niedługo będę tam wlepiał co innego a pomysł z motywem filmowym jest bardzo dobry :D

Co do światła to na zdjęciu faktycznie wyszły dosyć mocne, a na żywo jest fajna lekka poświata za tv, dodatkowo mam tam moduł na pilota którym mogę regulować intensywność światła.
Zacna robota. Bardzo gustowny zestaw. Proszę cię , nie psuj tego:!:. Żadnych kwiatków , please. :D. Co do filmowych "obrazów", to tutaj masz dużo do popisu (Cyfrowy druk - fototapety, obrazy, plexi, szklo, dibond, z Twojego zdjecia). Zamów sobie obraz z filmu na "Aluminium Dibond ". Trochę to kosztuje , ale uwierz mi że efekt aluminium będzie więcej niż super. Banan na twarzy gwarantuje , tym bardziej z tym światłem. Pozdrawiam.
 
Szczerze mówiąc to nie słyszałem jeszcze o "aluminium dibond" - musiałbym gdzieś zobaczyć jak to na żywo wygląda. Problem polega na tym, że wydruk musi być na elastycznym materiale ponieważ wnęka w której jest ta fototapeta jest większa niż to "okienko" więc takiego aluminium raczej tam się nie da umieścić :/ - wnęka ma każdy bok o 10 cm większy niż to "okno"
 
Do góry