Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Armanig co będzie przedwzmacniaczem do MM amplituner czy PM?

Naturalnie AV, obecnie podpiety pod preout w SR. Dojdzie do tego jeszcze MM8077 lub MM7055.
Jak bedzie MM8077, to MM7025 podebne do PM (lub sprzedam), jak MM7055 to dolacze do tego MM7025 i wykorzystam do 7.1
Na deser dorzuce UD7007

Dommino6, chyba wszystko bedzie do sprzedania, myslalem zeby zostawic stereo w srebrze, ale chyba calkowiecie przejde na ciemna strone mocy.
 
Jeszcze 8801 do kompletu by się przydał;)

Jeszcze jedno mógł byś zrobić porównanie test przedwzmacniaczy strikte stereo AV i PM
 
Tez chcialbym AV8801, ale zobacze. Moze ten, moze AV7005, a za jakis czas wymienie. Zobaczymy. Lubie sam obadac wszystkie klocki i miec poglad, co warto na chwile obecna, a co jeszcze nie.
Testy oczywiscie zrobie, ale jak ostatnio robilem wygibasy zeby sie dostac do kabli za sprzetem, to myslalem ze zlamie kregoslup. Dalem sobie chwilowo spokoj, bo nie mam nerwow. Dziekuje sobie tylko za to, ze kiedys zrobilem wtyki bananowe, bo jakbym mial krecic tymi drutami, to chyba darowalbym sobie zabawe. Juz raz lezalem caly dzien po takich wygibasach ;)
 
Tez chcialbym AV8801, ale zobacze. Moze ten, moze AV7005, a za jakis czas wymienie. Zobaczymy. Lubie sam obadac wszystkie klocki i miec poglad, co warto na chwile obecna, a co jeszcze nie.
Testy oczywiscie zrobie, ale jak ostatnio robilem wygibasy zeby sie dostac do kabli za sprzetem, to myslalem ze zlamie kregoslup. Dalem sobie chwilowo spokoj, bo nie mam nerwow. Dziekuje sobie tylko za to, ze kiedys zrobilem wtyki bananowe, bo jakbym mial krecic tymi drutami, to chyba darowalbym sobie zabawe. Juz raz lezalem caly dzien po takich wygibasach ;)

Banany to podstawowa sprawa , nie wyobrazm sobie zeby nie miec bananow , choc u mnie jest porzadeczek w kablach ale i tak bez banananow bylo wiele trudniej sie tam gimnastykowac..
 

Attachments

  • DSC_0087.jpg
    DSC_0087.jpg
    22 KB · Wyś: 111
  • DSC_0090.jpg
    DSC_0090.jpg
    44,3 KB · Wyś: 111
  • DSC_0091.jpg
    DSC_0091.jpg
    45,6 KB · Wyś: 98
  • DSC_0093.jpg
    DSC_0093.jpg
    37,1 KB · Wyś: 107
widzialem pare opinii ze laczenie ampli i koncowki mocy pod wzgledem jakosci kiepsko wychodzi. ale to opinie jakich wiele...
 
ja widocznie trafiłem na podróby prolinków albo jakieś wadliwe, gdzieś umieszczałem zdjęcia co się z nimi dzieje, będę musiał kiedyś wymienić na coś lepszego
 
Osz Ty, rafix ale porządek w kablach! :) Ja co rusz poprawiam, porządkuję kable, ale do takiej "czystości" i przejrzystości "za plecami" zestawu klocków to mi widzę daleko. Pięknie! :)
 
he, he, dzięki WiTT :), ale prawda jest taka, że wszystkie kable pod stolikami upchałem :p

z drugiej strony KD i stereo to osobne klocki, na osobnych stolikach i oddalone od siebie więc liczba kabli w jednym miejscu spada :p

aha, kiedyś component + audio = pięć RCA zamiast teraz 1 HDMI :)
 
Witam Panowie
Skończyłem remont mieszkania i myślę, że na dniach wstawię tu co mi się udało zrobić w pokoju salonowo-"kinowym".
Wczoraj przyjechała przesyłka od Kiki"ego (P55ST60E) - jutro skręcam szafkę rtv i jeszcze jakś odtwarzacz BD muszę zamówić i pstrykam foty.
 
trochę Ci zazdroszczę :D ... dokładniej tego grzebania przy realizacji pokoju salonowo-kinowego :)
czekamy na foty z niecierpliwością
 
No remontowanie/urządzanie jest fajne dopóki wszystko idzie zgodnie z planem, gorzej jak wyskakują komplikacje :D
Dziś mam zamiar tv na ścianie powiesić, ale mam pewne obawy bo jednak trochę ten tv waży :D
 
wieszaj spokojnie, mój 55" też waży a wisi na uchwycie, który jest na ścianie już od chyba 2004r... wisał na nim 37" lcd, 46" plasma i teraz 55" plazma :)

powiem Ci tak, rozstaw VESA jest chyba 50cm, a uchwyt mam do 60cm także spoko jest.
 
No remontowanie/urządzanie jest fajne dopóki wszystko idzie zgodnie z planem, gorzej jak wyskakują komplikacje :D

niestety "komplikacje remontowe" to u mnie tez bardzo aktualny temat,
a graty stoja i sie kurza od dluzszego czasu.

jak to sie wszystko skonczy to chyba ostro przypomne sie sasiadom ;)
 
Gratuluję Armanig nowego nabytku.
A najbardziej zazdroszczę Tobie i innym słuchu.
Robiłem porównanie pomiędzy moim ampli a ampli SR7008, ampli AV7701, mój ampli plus końcówka MM7025 i na koniec w desperacji samym wzmacniaczem PM-11S3 oraz PMA-2020AE Denona.
I jak wypadły wynik testów (mojego słuchu)? No tak, że nie usłyszałem najmniejszej różnicy, żonka z resztą też, więc jesteśmy profesjonalnymi audiofilami jak świnka morka… ani świnka, ani morska.
Ostatnią różnicę jaką słyszałem, to jak w innym wątku wspominałem, pomiędzy ampli maranta SR6007 i denonem X4000.
Wszystkie testy robione na ikonach 6MKII.
Myślałem, że głośniki są barierą, dlatego z nudów prosiłem o podpięcie samych wzmacniaczy stereo do Canton VENTO 890.2 DC i na koniec do Dali EPICON 8.
Wszystkie tesy na najbardziej dla nas znanych i lubianych kawałkach z muzyki filmowej, klasycznej i jazzu (odtwarzanych na moim blurey-u)
Dlatego sprżęt kupowałem przez pół roku.
 
Gratuluję Armanig nowego nabytku.
A najbardziej zazdroszczę Tobie i innym słuchu.
Robiłem porównanie pomiędzy moim ampli a ampli SR7008, ampli AV7701, mój ampli plus końcówka MM7025 i na koniec w desperacji samym wzmacniaczem PM-11S3 oraz PMA-2020AE Denona.
I jak wypadły wynik testów (mojego słuchu)? No tak, że nie usłyszałem najmniejszej różnicy, żonka z resztą też, więc jesteśmy profesjonalnymi audiofilami jak świnka morka… ani świnka, ani morska.
Ostatnią różnicę jaką słyszałem, to jak w innym wątku wspominałem, pomiędzy ampli maranta SR6007 i denonem X4000.

Dziekuje i ja rowniez gratuluje, jak nie uslyszales zadnych roznic, to nic tylko sie cieszyc (pisze to bez zadnej zlosliwosci)
Tez chcialbym nie slyszec, wiecej by zostalo w kieszeni.
Tu sa uzytkownicy co slysza roznice pomiedzy bdb BR, a najtanszym firmowym CD, a co dopiero
tak rozne klocki ktore wymieniles. Tak na marginesie, AV7701 to nie ampli, a przedwzmacniacz.
Roznice w systemie dzielonym w porownaniu do ampli sa duze, ale juz PM11S3 przy jakimkolwiek ampli, drastyczne. PM7004 juz zjada ampli SR7xxx, X4000, 4250, Onkyo 5010 itp., a co dopiero PM11. To sa konkretne roznice klas, dla mnie oczywiste i namacalne, a audiofilem tez (na szczescie) nie jestem.
Ktos jakis czas temu tez pisal, ze jego ampli za 2000zl gra tak samo (czy nawet lepiej) jak wzmacniacz stereo za 1500zl, szczerze zazdroszcze :)
 
Do góry