Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Takie tam ;)
 

Attachments

  • 20110314_003.jpg
    20110314_003.jpg
    394,7 KB · Wyś: 582
Nie skarżą się, bo na szczęście nie mieszkam w blokowisku, ale we własnym domku:)
Dzięki temu o każdej porze można odpalać sprzęt bez żadnych ograniczeń. No chyba, że elektrownia nie wyrobi z zapotrzebowaniem na moc:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:
No też to tak widze, niestety przez wzgląd na rozstawienie mebli w pokoju musiałem z tego zrezygnować jak narazie. Mimo to bardzo jestem zadowolony z jakości dźwięku :)
 
Ceny nie będę podawał ale napisze co tam mam a więć przody to JAMO S 608, subwoofer JAMO D 6 SUB, na razie wszystkie surroundy to STX E-250 / w przyszłości boczne surround będą JAMO C 80 SUR, centralny to jakiś Tonsil ale też do wymiany, amplituner Onkyo TX-NR1008, ekran to ADEO Linear Motorized ~98", projektor Panasonic AE4000, tv Panasonic TX-P50S20E, Popcorn Hour C200, Sony PS3, Gąbki i klej około 2000zł. Na bocznych ścianach będą jeszcze panele aku. które aktualnie robię.
 
fajnie macie...

miałem chwilkę i pozwiedzałem troszkę Waszych kącików... powiem że nie którzy mają nie złe warunki (m2) i bez sąsiadów, sprzęt i wobraznię, na prawdę fajnie...
U mnie ciasno dlatego wszystko na kupie tak... ale ponoć w kupie moc...
Pozdrawiam
 

Attachments

  • 524.jpg
    524.jpg
    848,7 KB · Wyś: 211
  • 525.jpg
    525.jpg
    827,7 KB · Wyś: 170
Luvczenko ja wcale tak nie wole tylko tak muszę mało metrów, wiem tył właśnie zamontowałem na swoim miejscu ale reszta zostanie tak jak jest bo mój mały szkodnik którego też tam widać nauczył się nie wiedzieć z skąd pukania w membrany:( ała...
 
zastaw się a postaw się :D
ludzie, co z wami? nie ważne jakie macie możliwości, jaki metraż - musi być super kino minimum 5.1 i to takie, aby wszyscy dookoła słyszeli, a goście co przychodzą mieli zazdrościć?

kiedyś przeglądałem wszystkie wstawki w tym wątku i na miejscu niektórych - mam na myśli możliwości ich sprzętu co do metrażu - wstydziłbym się tych fotek.

no ale w związku z ich odwagą mam się czasami z czego pośmiać :D
 
Tak małe pomieszczenie nigdy nie zadowoli audiofila, nie wspominając o kinomanie. Okablowanie też co najwyżej przeciętne. Ilością nie zastąpisz jakości.
 
Do góry