Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tylko na pianinie? Pewnie jak w CK Dezerterzy ;) Szybko się kurcze ogarnąłeś z tym sprzętem i uporządkowaniem wszystkiego. Chociaż nie zwróciłem uwagi czy za TV też :). Naprawdę ładnie to wygląda.
 
Piękny nowoczesny salon w stylu skandynawskim....;-). Kolega właśnie przedstawia, jak można fajnie i nowocześnie przygotować pokój z którego codziennie się korzysta a zarazem pełni funkcję pokoju audiovizualnego. Pogodzenie pokoju dziennego z kinem domowym bez robienia tzw.jaskini. Takie salony lubię. Super wyszło. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych, radosnych oraz spokojnych świąt jak również WYROZUMIAŁYCH drugich połówek z uwagi na nasze hobby...;-)
 
@ulti
Widać od razu kto rządzi i dzieli na tym "kwadracie" :)
Teraz składam tego typu kostkę i przypomniał mi się twój pokój (nie jest ta buda cała biała, ale wydaje mi się, że kobieta za to krzywdy Ci nie wyrządzi).
Wiadomo - płyta główna do wymiany :

mini-itx
8832d1387493113-nasze-zestawy-img_0968.jpg
3839_fractal%20design%20node%20304%20white%20%281%29.jpg

albo to:
LL
 
Ostatnia edycja:
chyba kwadrancie :p

to tak ze StarTrekiem mi sie skojarzylo :p

co to za modele pudełek są? firmy widze ale nie wiem jakie to konkretnie numerki ....
 
To jest model NODE 304, firmy Fracta.
Jak chcesz cos StarTreka, to bardziej Antec Skeleton:
https://www.google.pl/search?q=ante...1oCoCQ&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1270&bih=934
Mi osobiscie najbardziej podobaja sie HTPC w takim wydaniu:
htpc.jpg


Jeszcze cos dla uzytkownikow Marantza, obudowy Silverstone ktore ladnie sie komponuja wygladem z ta marka:
htpc_marantz.jpg


Edit: Bucek, ten Origen z dotykowym wyswietlaczem ma 10 zatok na HDD ;)
Chociaz bardziej mi chodzilo o to, ze mozna ladnie wyeksponowac PC z naszymi zestawami.
Bynajmniej mi zawsze sie podobaly takie polaczenia, problem polega na tym, ze te obudowy sa bardzo drogie, niestety.
 
Ostatnia edycja:
mnie tez a jeszcze lepiej bezwyswietlaczowe origeny lub takie pasywne w pelni tylko nie pamietam nazwy producenta :p

tyle ,ze jesli cos ma sluzyc jako NAS (poza funkcją HTPC) to musi miec odpowiednia liczbe zatok na dyski 3,5 i to najlepiej jak dla mnie hot-swap ....

startreka to w tym sensie, ze w startreku rzadzilo sie w kwadrancie a nie kwadracie :p

obudowa mi sie nie kojarzy ze startrekiem :p
 
Ostatnia edycja:
Ta druga to SG05. Silverstone jeszcze ma sporo innych tego typu. Niestety te najlepiej wyglądające są mocno nie na czasie w dobie dysków 1TB i procesorów z wbudowaną grafiką. Te co wrzuciłem głównie dlatego, że są białe (uprzedzam już fakty :wink:), jak srebrna to lepiej SG06.
 
Ostatnia edycja:
Panowie małe zmiany w kąciku kinowym :)
Wizja była i szybkie działanie, zamiast tego obrazu ze zdjęcia chwilę wisiał plakat ale bez antyramy wyglądał słabo więc wsiadłem w auto pojechałem do LeroyMerlin i padło na Manhattan.
....tak wiem subwoofer na pasuję do reszty... :)
 

Attachments

  • DSC_0529.jpg
    DSC_0529.jpg
    991,4 KB · Wyś: 162
  • DSC_0530.jpg
    DSC_0530.jpg
    889,5 KB · Wyś: 187
Ummmmmm.... ale winylowo.... ;)

Tak swoją drogą - masz przyzwoitą lustrzankę Nikosia, nie lepiej wywołać jakieś zdjęcie z wakacji, widok z gór, morza, trasy, fajnego miejsca, wsadzić w ramkę z ikei i powiesić? Koszt wyjdzie podobny co do tego Manhatanu a efekt i emocje po tysiąckroć większe ze swoim foto :) To tak od siebie poza tematem ;)
 
Ummmmmm.... ale winylowo.... ;)

Tak swoją drogą - masz przyzwoitą lustrzankę Nikosia, nie lepiej wywołać jakieś zdjęcie z wakacji, widok z gór, morza, trasy, fajnego miejsca, wsadzić w ramkę z ikei i powiesić? Koszt wyjdzie podobny co do tego Manhatanu a efekt i emocje po tysiąckroć większe ze swoim foto :) To tak od siebie poza tematem ;)

Masz racje, lecz w tym akurat miejscu miało być coś surowego, innego niż 'pamiątki z wakacji', ale nie ukrywam że w innych pomieszczeniach w domu mam właśnie takie zdjęcia, o których piszesz :)
 
D
Tyły koniecznie co najmniej pół metra w dół. W tym niewilekim pomieszczeniu grają ponad głowami siedzących przy stole.
 
Do Borixon
Jeśli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia i wynajmu kawalerki to ja bym spróbował zrobić małe przemeblowanko. Mianowicie: Ten stół i krzesła zamieniłbym na wygodną małą kanapę odsuniętą tak aby była możliwość otwarcia drzwi balkonowych, a przed nią stolik kawowy z możliwością podwyższenia blatu w trakcie spożywania posiłków. W tedy masz wygodne siedzisko w trakcie korzystania z TV i kina domowego a jak potrzeba zjeść obiad podwyższasz tylko stolik. U mnie się to sprawdzało przez 7 lat.
Tu masz taki stolik, który oprócz blatu wysuwanego masz jeszcze schowek na piloty itd...
Stolik L5202 - Sklep internetowy Mercus Sp z o. o.
 
Borixon, u Ciebie oglądanie tv czy filmów to masohizm w czystej postaci.
Nawet swojemu wrogowi nie życzyłbym obejrzenia np. Władcy Pierścieni na tym "zestawie siedzącym" (czytaj: krzesła + stół).
 
Skrzywienie szyjne murowane, nie rozumiem, dlaczego ludzie wieszaja tv tak wysoko, przeceiz tak sie nie da nic ogladac.Ostatnio bylem u znajomego i ogladalem tv wlasnie na takiej wysokosci .... trzeba bylo stamtad czym predzej uciekac :p
 
Do góry